Dětské lázně Kynžvart nebo Priessnitzovy lázně Jeseník?

30.3.16 09:24

Může někdo srovnávat? Co je lepší pro předškoláky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1185
30.3.16 11:32

Srovnávat nemůžu, ale sama pocházím z Jeseníku. Je tam moc pěkně a i víc pramenů a možností výletů, co jsem se koukla na stránky Kynžvartu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.4.16 07:21

Lazne Priessnitz v Jeseníku nebo Kynžvart

Male rozdíly tu jsou. Kdyz se jede s detmi, budete casto behem mesice potrebovat vyprat. V Kynžvartu je praní prádla za dvacku a az máte hotovo, vracíte klíč. V Priessnitzovych laznich v Jeseníku máte za 40,–pračku na 2,5hodiny. Když nestihnete vse vyprat tak smůla.
WiFi je v Jeseníku na 30 min denne free, pokud chcete neomezene, tak vás to na tri týdny stoji 600,– V laznich Kynžvart je prý WiFi zdarma. Je to ještě mozne v dnešní době zpoplatnovat když je všude free?
Parkování v Jeseníku je taky problém. Je mala kapacita parkovacích mist. Parkování je samozrejme také zpoplatneno. Na měsíc opet kolem 600-700,– na měsíc.
Plati se tu za ubytování kvůli „nadstandardu“ tzn. koupelna s WC na pokoji v částkách 90-180 Kč na den v obdobi duben az listopad. O letních prázdninách jsou ceny ještě vyšší. Nejvíc mě šokoval rezervační poplatek, který jsem si zaplatila, abych byla v lázních v mnou vybraného budově (nechtěla jsem mit WC na chodbe nebo bydlet na hlavni budově za 180,– na noc) v mnou zvolenému terminu.(Potřebovala jsem kvůli detem) Tento poplatek ve vysi 1000,– je prý nevratný a je prý určeny pro náklady spojené s rezervací terminu (dva kliky v PC). Ocekavala jsem, ze nevratny je v pripade, ze do lazni nenastoupim. Nevratný je ale bohuzel i když jsem přijela. Přijde mi to jako nezákonného obohacovani a ještě to budu resit s ČOI.
Lazne v Jeseníku jsou v krasne prirode, uzasny cisty vzduch, spousta moznosti prochazek a tur, vyziti pro deti i dospělé je velke, léčebně procedury pomáhají, personál je milý a ochotny (pracují tu ale za minimální mzdu chudaci). Jen vedení lázní z te nádhery co tu je, se snaží vyždímat, co to dá. Vse je tu za peníze, jde o velký bussines. Vedeni je se sebou spokojeno a hrde se pláca po rameni. Meli by se spíš nad sebou zamyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.16 07:38

Děkuji, v Jeseníku jsme byli a Luhačovice???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
22.2.17 18:25
@Cora36 píše:
Male rozdíly tu jsou. Kdyz se jede s detmi, budete casto behem mesice potrebovat vyprat. V Kynžvartu je praní prádla za dvacku a az máte hotovo, vracíte klíč. V Priessnitzovych laznich v Jeseníku máte za 40,–pračku na 2,5hodiny. Když nestihnete vse vyprat tak smůla.
WiFi je v Jeseníku na 30 min denne free, pokud chcete neomezene, tak vás to na tri týdny stoji 600,– V laznich Kynžvart je prý WiFi zdarma. Je to ještě mozne v dnešní době zpoplatnovat když je všude free?
Parkování v Jeseníku je taky problém. Je mala kapacita parkovacích mist. Parkování je samozrejme také zpoplatneno. Na měsíc opet kolem 600-700,– na měsíc.
Plati se tu za ubytování kvůli „nadstandardu“ tzn. koupelna s WC na pokoji v částkách 90-180 Kč na den v obdobi duben az listopad. O letních prázdninách jsou ceny ještě vyšší. Nejvíc mě šokoval rezervační poplatek, který jsem si zaplatila, abych byla v lázních v mnou vybraného budově (nechtěla jsem mit WC na chodbe nebo bydlet na hlavni budově za 180,– na noc) v mnou zvolenému terminu.(Potřebovala jsem kvůli detem) Tento poplatek ve vysi 1000,– je prý nevratný a je prý určeny pro náklady spojené s rezervací terminu (dva kliky v PC). Ocekavala jsem, ze nevratny je v pripade, ze do lazni nenastoupim. Nevratný je ale bohuzel i když jsem přijela. Přijde mi to jako nezákonného obohacovani a ještě to budu resit s ČOI.
Lazne v Jeseníku jsou v krasne prirode, uzasny cisty vzduch, spousta moznosti prochazek a tur, vyziti pro deti i dospělé je velke, léčebně procedury pomáhají, personál je milý a ochotny (pracují tu ale za minimální mzdu chudaci). Jen vedení lázní z te nádhery co tu je, se snaží vyždímat, co to dá. Vse je tu za peníze, jde o velký bussines. Vedeni je se sebou spokojeno a hrde se pláca po rameni. Meli by se spíš nad sebou zaMYSLET
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
22.2.17 18:27

Vede Kynžvart v Kynžvartu jsem byla 43 krát min rok to nevyšlo tak Jeseníky a vubec bych se nerozhodovala kam Kynžvart vede..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
22.2.17 18:29

NÉÉÉ 43 ALE 3 KRÁT..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.17 11:53

Mohu poprosit proč a v čem všem vede Kynžvart oproti Jeseníku?? My byli vloni v zimě v Jeseníku. Počasí bylo zrovna nádherné, plno sněhu. Z procedur jsme měli inhalace, koupele, infra saunu, klimatoterapii, společné cvičení a párkrát ergoterapii. Byli jsme na Wolkeru, 14 dní tam řádila střevní viróza, prý je to tam běžné :lol: a jídlo za mě tedy nic moc a ubytování v pohodě.
Kvůli vzdálenosti z Prahy zvažujeme Kynžvart..pro nás vhodný volný termín je bohužel jen leden až únor, i když bych raději na jaře. Přišlo mi, že v Kynžvartu mají více procedur než v Jeseníku.
Budu ráda za každou informaci, co je tam lepší/horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.18 12:10

@reree mohla bych poprosit jak v kynzvartu vari?? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama