Dětské lázně Kynžvart samoplátce

874
25.8.20 22:01

Dětské lázně Kynžvart samoplátce

Ahoj, chci se zeptat, zda jste byl někdo v dětských lázních Kynžvart na léčení jako samoplátce? Měla bych pár dotazů, hlavní ohledně chování personálu. Zatím s jednou paní domlouváme parametry a jsem z toho zděšená. Paní je od prvního telefonátu nepříjemná, arogantní. Vůbec nemám chuť tam jezdit. Jaký je tam personál obecně? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
25.8.20 22:22

Pravda, je to už hodně let, byla jsem v dětských lázních. Nebyl to zrovna Kynžvart, ale hezký zážitek to rozhodně nebyl. Nebyla jsem sama komu se tam moc nelíbilo, když pominu nulový efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
25.8.20 22:25
@kemeny13 píše:
Pravda, je to už hodně let, byla jsem v dětských lázních. Nebyl to zrovna Kynžvart, ale hezký zážitek to rozhodně nebyl. Nebyla jsem sama komu se tam moc nelíbilo, když pominu nulový efekt.

já jsem byla kdysi v dětské ozdravovně a mám na to dobré vzpomínky a pak jsem byla už jako dospělá v lázních oboje bylo na pojišťovnu a všude se chovali příjemně. Ale to co předvádí paní v těchto lázních je zajímavé. Zvlášť, když si celou léčbu a pobyt budeme hradit sami. Chová se, jak kdyby to vše šlo z její kapsy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
25.8.20 22:30
@roba18 píše:
já jsem byla kdysi v dětské ozdravovně a mám na to dobré vzpomínky a pak jsem byla už jako dospělá v lázních oboje bylo na pojišťovnu a všude se chovali příjemně. Ale to co předvádí paní v těchto lázních je zajímavé. Zvlášť, když si celou léčbu a pobyt budeme hradit sami. Chová se, jak kdyby to vše šlo z její kapsy.

Tak ano, každý máme jiné zážitky. Já jsem byla potom ještě jako dospělá v Mariánkách s problémy s páteří a nejen mě šokovalo když jsme my holky šly na hřiště hrát fotbal. Málokdo tomu věří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama