Dětské nádobí při blw

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
543
7.11.21 08:17

Dětské nádobí při blw

Maminky, které jedou blw neboli jídlo do tlapky, jak je to s nádobím ne začátku? nerada bych hned měla mističku na zemi spolu s celým pokrmem, jak jste začínali? dávali jste jídlo jen na plenu apod.? pak až časem koupili talířek? Koukala jsem, že snad existuje i něco, co se dá přidělat ke stolečku? No jsem tímto zatím nepolíbená, tak budu ráda za tipy. Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36820
7.11.21 08:46
@Bajina.P píše:
Maminky, které jedou blw neboli jídlo do tlapky, jak je to s nádobím ne začátku? nerada bych hned měla mističku na zemi spolu s celým pokrmem, jak jste začínali? dávali jste jídlo jen na plenu apod.? pak až časem koupili talířek? Koukala jsem, že snad existuje i něco, co se dá přidělat ke stolečku? No jsem tímto zatím nepolíbená, tak budu ráda za tipy. Děkuji!

Používala jsem misku, která měla takovou silikonovou podložku, co držela na stole. Něco jako na obrázku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
7.11.21 08:56
@Russet píše:
Používala jsem misku, která měla takovou silikonovou podložku, co držela na stole. Něco jako na obrázku…

Super děkuju, to jsem právě myslela! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15882
7.11.21 09:39

Jestli mas zidlicku se stoleckem, muzes to polozit primo na ten stolecek.

Ale fakt nedoufej, ze to nebude na zemi ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.11.21 10:59

@Bajina.P
Já to ze začátku dávala přímo na stoleček, pokud to šlo, a po chvilce na talířek, párkrát měl tendenci zkusit to překlopit, ale hned jsem ho zarazila a přestal. Spíš ho zajímalo to jídlo 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
7.11.21 12:27

@Lucie_Sx To ani nedoufám! :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
7.11.21 12:27

@Meggiska Super díky za reakci! :kytka: