Dětské úrazové pojištění u ČS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sevila
Povídálka 50 příspěvků 16.10.18 21:19
Dětské úrazové pojištění u ČS

Dobrý večer, prosím o radu. V červenci jsem se nechala přemluvit a založila u ČS úraz. pojištění dětí 5 let a 2 roky. Částka měsíční činí 500kč za jedno dítko. Celkem tedy 1000kč měsíčně. Čím dál víc přemýšlím zda není lepší jim tu částku spořit. Jak to máte vy? Děkuji předem za vaše zkušenosti :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:33

My máme děti pojištěné taky u ČS. Mladší jsme nechali pojistit v dubnu a hned v červnu si zlomil ruku :roll: Ani jsem nedoufala, že by nám po tak krátké době něco vyplatili a ono jo. Navíc jsme vše dělali přes net a peníze přišli cca za tři týdny. Kamarádky dcera si nakopla palec a i to jí vyplatili. Za mě teda spokojenost. A u nás jsou karamboly každou chvíli, takže nám se to určitě vyplatí víc, než jim tu částku spořit.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 16.10.18 21:35

Malý byl pojištěný u CS, měsíčně 400,–. Nedávno jsme s nimi řešili úraz a když jsem zjistila, že u jiné pojišťovny by dostal 3× více za polovinu peněz hned jsme měnili. Při rušení pojistky hned nabízeli lepší podmínky. Najednou to šlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:45

Dělám v pojišťovnictví, nebudu jmenovat pro jakou pojišťovnu, ale za 1000,– pro dvě děti? Takhle malé? Co v tom máte proboha? :D Děti mají hodně levné rizika. Zkuste se poptat a nechat si udělat návrhy jinde. Opravdu. Někdy to vyjde luxusně i ze spořením :) .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >