Dětský alergolog-žka v Praze - doporučte

25.11.08 15:13

Dětský alergolog-žka v Praze - doporučte

Ahoj maminky, chtěla bych poprosit za švagrovou o tip na dobrou (může být i soukromá) dětskou alergologii v Praze (nejlépe 8 či okolí). Neteřinka 3 roky má od mala at.ekzém a teď by měli začít chodit i na alergologii. Byli na Bulovce, ale už tam prý nikdy nepůjdou, malá z toho měla celodenní šok a maminka taky (způsob píchání injekce do ručičky, přístup sester i dr.byl divnej). Pokud by jste o někom věděli a mohli doporučit, byla bych ráda. Jestli tento dotaz tady již byl, omlouvám se. Vše jsem nestihla pročíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1235
25.11.08 15:27

Ahoj,
my chodíme k jedné moc milé paní doktorce, ale je to na Břevnově :cry: , což bude asi dost z ruky.
Taky jsem se hrozně bála toho píchání do ručičky, všude jsem slyšela jen hrozné historky, ale nakonec to bylo úplně v pohodě. Sestřička si s Matýskem povídala, namalovala mu na vnitřní stranu lokte sluníčko a od něj jakoby cestičku z teček, do kterých pak ne nápadně vpichovala jehličky ukryté v trubičkách. Pořád jsem čekala, kdy přijde to „ono“, ale to už bylo ono! Mates snad jen jednou malinko cukl, ale jinak myslím, že ani netušil, co se mu děje. V čekárně jsme pak řešili úkoly v Pusíkovi, takže ten čekací čas s vpichy rychle utekl.
Objednaní jsme byli na přesnou dobu a vzali nás jen s asi pětiminutovým zpožděním.
S paní doktorkou jsme si pěkně povídali a byla fakt příjemná. U sestřičky Matýsek foukal a tím na obrazovce monitoru jakoby zvedal tousty z toustovače. Hrozně ho to bavilo.
Já se předtím tak bála a odcházela jsem naprosto klidná a Matýsek taky. Obě byly moc příjemné.
Bohužel pak nám tu euforii zkazili na krvi. Matýsek z přechozí milé zkušenosti s úsměvem vešel do ordinace, ale pak chudinka plakal. To pro něj bylo o dost horší, ty odběry. Ale to už je jiné oddělení 8)

Kdyžtak kdybyste nikoho blíž nenašli, tak je to paní doktorka Carbolová z Polikliniky Pod Marjánkou 12, P6. tel 233356961

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
26.11.08 07:22

Ahoj, já taky neznám nikoho z Prahy 8, ale my chodíme už x let do Thomayerovy nemocnice k paní Dr. Kredbové. Je skvělá, má velmi citlivý přístup a je opravdový odborník. Kluk měl od narození těžké astma a ekzemy, ale dnes je mu 14 a už 2 roky jsme neměli ani jeden záchvat a o ekzemu nevíme už dlouho. Jezdí každý rok do léčebny a léky které paní doktorka předepíše jsou vždy trefa do černého.
Bydlím na Praze 5, ale ráda si dojedu, pokud je lékař opravdu odborník.

Nevím jestli berou nové pacienty, ale za zeptání nic nedáš tel: 261 083 302

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
26.11.08 07:28

Ahoj,
k Dr. Carbolové chodíme taky a je fakt skvělá!!! Tedy, já nemám srovnání, jinde na alergologii jsme nebyli, ale jsem fakt nadšená!!!

A teď ještě plánuju k Dr. Wankatové do Dejvic, je to alergolog-homeopat, tak doufám, že nám snad poradí ještě něco víc (starší syn je alergik, mladší atopik :? )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
5.2.14 17:01

Obnovujem diskusiu.
Poprosila by som nejake doporucenia.Cast Prahy neni az tak podstans, dojedeme si.
Dakujem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6753
5.2.14 17:24

Doporučuji Mudr. Matulka, Praha 8-Bulovka.Je bezva. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
5.2.14 17:30
@Tereza1986 píše:
Doporučuji Mudr. Matulka, Praha 8-Bulovka.Je bezva. :palec:

dakujem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
5.2.14 18:33

Chodíme již dva roky do FNKV k dr. Srbové, je úžasná, co nám dala zabralo, když jsem chtěla nějaké testy navíc, taky nebyl problém, na jakýkoliv můj dotaz trpělivě odpovídá :-) a s dětmi to umí super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
5.2.14 18:34

@kubykula
Takisto diky.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
5.11.14 09:07

@Meduza ahoj, muzu se zpetne zeptat, jestli lecba pani doktorky byla uspesna?
Pekny pristup je fajn, to mame i u soucasne mudr, ale kdyz pokulhava diagnostika a lecba, je to naprd.
Diky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9967
4.4.17 10:13

Opět aktualizuji dotaz. Hledám dobrého alergologa, který bere i malé děti. Dceři ještě nejsou dva roky. Tam, co nás poslal pediatr, berou až od šesti let.
Dcera bude mít zřejmě astma, má atopák a předpoklad k pylovým alergiím. Tak potřebujeme někoho, kdo nás od dveří nepošle domů se Zyrtecem. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 17:57
@Katyty píše:
Opět aktualizuji dotaz. Hledám dobrého alergologa, který bere i malé děti. Dceři ještě nejsou dva roky. Tam, co nás poslal pediatr, berou až od šesti let.
Dcera bude mít zřejmě astma, má atopák a předpoklad k pylovým alergiím. Tak potřebujeme někoho, kdo nás od dveří nepošle domů se Zyrtecem. Díky.

Doporucuji Centrum klinicke imunologie, www.***.cz

Edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9967
5.4.17 10:58

@marianne Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9967
5.4.17 11:03

@marianne a musí se tam platit ten roční poplatek? Někde jsem četla, že se „musí darovat“ 2000,– ročně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 19:48
@Katyty píše:
@marianne a musí se tam platit ten roční poplatek? Někde jsem četla, že se „musí darovat“ 2000,– ročně.

Chodim k MUDr. Srbove na polikliniku Malesice - Plananska. Zadny rocni poplatek, dar, neplatim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama