Dětský doktor, či doktorka v Plzni - maminky poraďte

158
24.10.05 10:50

Dětský doktor, či doktorka v Plzni - maminky poraďte

Ahoj holky, čekám v prosinci holčičku a váhám s výběrem dětského lékaře v Plzni. Pokud máte tip - ke komu chodíte a je dobrý a fajn…dejte prosím vědět…moc díky Mila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2221
24.10.05 17:37

Ahoj…
Já osobně bych ti mohla poradit MUDr. Lenku Prachovou a je tady v Plzni na Mikulášském nám., je fakt super a moc hodná. Náš malý má malé přírůstky na váze a je fakt hodná, že mě nenutí do žádných příkrmů a pokaždé, když malému něco je, tak je strašně ochotná a pokaždý chce, abych jí zavolala, jak na tom malý je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.10.05 21:20

Ahoj Milo,
protože se pohybuju v lékařských kruzích , když jsem čekala malého nadhodila jsem toto téma mezi kamarádkama . Nezávisle na sobě mi tři doktorky poradily dr. Koželuhovou ze Slovan .Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti . Má výborný přehled ,dynamická, pokud dáš i na alternativní směry užívá homeopatii (sama tomu moc nevěřím, ale malému to opakovaně pomohlo), myslí dopředu , nic nezanedbá .
Samo za sebe hovoří i to ,že před nástupem do porodnice mě chtěla vidět ještě s bříškem . Spoustu informací které člověk normálně nestačí vstřebat při návštěvě s dítětem dostane od ní v písemné formě.
Jinak když budeš vybírat dětskařku stojí za to zvážit i vybavení čekárny pro dítě ,možnost zaparkování kočárku v ordinaci , ordinační hodiny atd.
Lena

• Nahlásit
  • Citovat
405
24.10.05 22:58

Ahoj Milo, teď budu asi dost daleko od Tvého tématu, ale nepsala jsi náhodou dřív do Deníčku Matýsků?
Renata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.10.05 23:14

Ahoj

mám výborné zkušenosti s paní doktorkou Koželuhovou, Slovanská tř.
Ale přijme jen ještě v době těhotenství! aja

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
25.10.05 09:34

holky díky za tipy, hned je to jednodušší
Ren- co to víš že psala, jenže jsem to po nezdárných pokusech vzdala a teprve v únoru zjistila že na vánoce bude přírůstek - tak se znovu připojila.
Jak ty - máš holčičku, chlapečka - v kterém deníčku tě najdu????
Mila

• Nahlásit
  • Citovat
405
25.10.05 11:57

Ahoj Milo, no to je teda super bomba. Moc gratuluju k očekávanému miminku, fakt krásný vánoční dáreček, taky jsi se na něj dost načekala. Kdy máš termín porodu? A máte už vybrané jméno? A jak se vůbec daří?

Mám holčičku Klárku, v listopadu jí bude rok. Najdeš mě zase u Matýsků. Kdybys chtěla, tak někdy napiš, třeba SZ. A určitě se objev u nás v deníčku, holky budou mít radost, teď jsme tam skoro samé maminy, těhulka jen jedna, takže bys posílila řady (aspoň na tu krátkou dobu do porodu).

To je fajn, že jsem Tě vystopovala, občas jsem právě myslela na to, co se s Tebou asi stalo.

Hezký den. Renata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama