Dětský fyzioterapeut - Praha 13

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pettrysha
Nováček 5 příspěvků 17.01.17 11:54
Dětský fyzioterapeut Praha 13

Prosím, nevíte o dobrém fyzioterapeutovi na Praze 13? Nejlépe, aby hned nedal Vojtovku, ale uměl třeba i Bobatha a ještě lépe placený pojišťovnou, ale jestli bude dobrý, tak to být nemusí. Byly jsme s malou (4 měsíce) u fyzio, nezdálo se mi jak se prohyba a šup, už máme vojtovku. Já to psychicky nedávám.

Reakce:

quatruska
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 17.01.17 12:50

Chodili jsme k Horákové (poliklinika lípa) platí se, ale nám velmi pomohla

Ornwen
Závislačka 4524 příspěvků 17.01.17 12:59

My jezdili normálně do Motola. A ta fyzio Gitchinská byla fajn, dalo se s ní mluvit, konzultace i přes mail a vůbec. Ta „vyšší“ doktorka nic moc.
A dělají tam i toho bobatha, pro větší i nějakou dětskou jógu a tak.

Pettrysha
Nováček 5 příspěvků 17.01.17 13:10

Tak přesně u té Horákové jsme byli a ta nám předepsala vojtovku.

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 17.01.17 16:27

@Pettrysha Zkusi paní doktorku Misiaczkovou https://2gis.cz/…378210107435?…
Ona teda přímo rehabilitaci neprováděla, byli jsme u ní jen na kontrole. Docházeli jsme k fyzioterapeutce, která pracuje pod ní. Nejstarší syn měl predilekci, přístup fakt super, vyřešilo se hlavně motivací a manipulací, žádné extra cviky jsme nedělali. A nic jsem neplatila

Pettrysha
Nováček 5 příspěvků 25.01.17 20:40

@Temaho a prosimte, zdála se ti, že je profík? Je strašně příjemná, všechno. Ale ta nám zas řekla úplný opak. Že ji nic není, prohyba se z prdiku. Mně se to ale nezdá.

Pettrysha
Nováček 5 příspěvků 25.01.17 20:40

@Ornwen a jaké oddělení v Motole?

Ornwen
Závislačka 4524 příspěvků 25.01.17 20:59

@Pettrysha dětská rehabilitace http://www.fnmotol.cz/…-uk/kontakt/

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 26.01.17 09:51

@Pettrysha Já myslim, že jo, vyšetřila ho, nic podle mě nezanedbala. Ale my začli nejdřív chodit k tý její rehabilitační sestře, k tý doktorce jsme šli až když měla volnej termín. U tý sestry jste byli?

Pettrysha
Nováček 5 příspěvků 26.01.17 09:52

@Temaho No je tam už jen masérka. O žádné sestře nevím.

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 26.01.17 10:00

@Pettrysha Aha, tak ono se to už asi trochu změnilo, my tam chodlili před šesti lety. Tak to asi neporadim :nevim:
Nebo taky rehabilitace jsou v ZŠ Brdičkova. Tam mám ale zkušenost jen s dospělou a dobrý

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >