Dětský lékař - Plzeň a okolí

Anonymní
3.7.20 11:00

Dětský lékař - Plzeň a okolí

Doporučíte někdo prosím dětského lékaře v Plzni? Klidně pište i negativní zkušenosti..děkuji za pomoc při vybírání lékaře pro miminko :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

306
3.7.20 11:50

Mudr. Floriánová v Remusu, budu k ní chodit za pár týdnů až se mi narodí mimi. Šla jsem k ní cíleně na doporučení přítelovo mamky, tak k ní chodila a s nejmladší ještě chodí a nikdy si na nic nestěžovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
3.7.20 12:07

Asi taky záleží, z jaké části Plzně jste. My ze Skvrnan, chodíme k Mudr. Janove. Jako není špatná, ale že by byla úplně skvela, taky říct nemůžu. Má hodně zastaralé postupy a ne se vším jsem s ní zatim souhlasila. Nicméně z těch 3 co tu jsou je prý nejlepší :-D Kdybychom se za rok nestěhovali za Plzeň, tak bych asi koukala jinde. Takhle to ale máme 5 minut od domu, tak příští rok uvidím a kdyžtak půjdeme jinam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 12:11
@Monty1505 píše:
Asi taky záleží, z jaké části Plzně jste. My ze Skvrnan, chodíme k Mudr. Janove. Jako není špatná, ale že by byla úplně skvela, taky říct nemůžu. Má hodně zastaralé postupy a ne se vším jsem s ní zatim souhlasila. Nicméně z těch 3 co tu jsou je prý nejlepší :-D Kdybychom se za rok nestěhovali za Plzeň, tak bych asi koukala jinde. Takhle to ale máme 5 minut od domu, tak příští rok uvidím a kdyžtak půjdeme jinam :nevim:

To je tam jak je i Mudr. Lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
8358
3.7.20 12:24

Hodně chválí lidi dr. Sialu na rohu Americke ul. (vchod z ul. V Sipce). My chodili ke Kubiasove do protější ordinace - mají společnou cekarnu a vzájemný zástup, což je výhoda. Ta byla fajn, ale šla do důchodu, teď je tam místo ní mladá dr. Vandová - asi od Nového roku, takže zatím je poměrně brzy na hodnocení, byla jsem tam asi 1-2× s malou a se starším jen na prevent. prohlídce. Byla celkem milá, a pan doktor taky, když jsme zrovna museli tam.

Ani jeden tedy nejsou asi úplně to pravé pro ty maminky, co jsou proti očkování. Ale zas hned nedavaji atb nebo naopak necpou na všechno homeopatika apod. Takový ten rozumný zlatý střed prostě. A domluva vetsinou v pohodě. U Sialy se byla tuhle zaregistrovat známá, co teď čeká 1.dite, a byla z něj úplně perplex. Ale moc nové děti prý nebere, max v rámci třeba rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
3.7.20 12:43
@Anonymní píše:
To je tam jak je i Mudr. Lepší?

Ano, ta je v čekárně hned vedle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek