Dětský lékař Praha 10 a Praha 4 - znáte...?

665
6.9.05 23:10

Dětský lékař Praha 10 a Praha 4 - znáte...?

Ahoj holky,
blíží se mi termín porodu (říjen) a já sháním nějakého šikovného pediatra na Praze 10, příp. Praze 4 (nejlépe Strašnice, Vršovice, ale i širší okolí - Vinohrady, Nusle, Hostivař, apod.). Znáte nějakého:?: Čekám první mimčo, takže o schopných pediatrech v okolí bydliště (Průběžná) nemám moc přehled a nechci k někomu jenom proto, že je nejblíž a bude mít zrovna volné místo pro nové pacienty. Když bude ten doktor opravdu dobrý, dojížděla bych za ním i do vzdálenějšího místa, ale raději bych samozřejmě někoho co nejblíž :wink:.
Díky moc za rady a tipy (pomůže mi i to, když napíšete, komu se mám s prckem raději vyhnout :cry:). Už jsem pátrala u známých v okolí, ale zatím jsem zjistila jen to, že právě s tím svým stávajícím pediatrem nejsou moc spokojeni, takže taky hledají někoho jiného.
Alicce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

297
7.9.05 08:55

pediatr

Ahojky,
ja ma skvelou doktorky tedy pro me na poliklinice v Plananske (Pocernicka ulice) Je to Mudr Tomickova a je dobra tedy me se libi ze nic nezene do krajnosti vzdycky rika ze tu musim pomalu vyzkouset tedy treba co se jidla tyce. S Filipem si vzdycky hezky popovida ( jsou mu skoro ctyri mesice:-)). a me vsechno vysvetly a jeste mi to napise protoze on mozek plny mleka fakt udela sva a kdyz se staras v ordinaci o prcka tak jednim uchem poslouchas co rika a druhym ti to jde ven :-((. Prvni navstevu jakovetsina doktroru udela doma po navratu z porodnice takze to asi tak. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
7.9.05 10:07

Já jsem viděla přímo u výlezu z metra FLORA ordinaci soukromých dětských lékařek, chci se tam zajít podívat, protože taky začínám pokukovat po pediatrovi na Praze 10. Chtěla jsem se zeptat jestli nemůžete doporučit taky dospělého lékaře ve Vršovicích, Strašnicích. Potřebuju se někam přihlásit se svojí kartou a ráda bych tam chodila i na dětské, ale to bych chtěla možná moc. Pediatr ještě nějakou dobu počká (rodím v únoru 2006) ale ten Praktický lékař je potřeba kvůli EKG do průkazky.
Díky Berun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.9.05 11:02

Chodím na Plaňanskou k dr. Jedličkové a vyloženě jsme to riskla, prootže jsem žádnou dr. tady neznala a zatím je spokojenost. Zrovna dneska jdeme na tříměsíční kontrolu a první injekci hexavakcíny.
Hanko - nechceš se sejít někdy s kočárky:-), podle toho, co píšeš, bydlíme blízko (asi 5 minut od Plaňanské) a prcky máme měsíc od sebe (my 7.6.), nejde mi přihlášení, takže můj mail: jitka.x@seznam.cz.

• Nahlásit
  • Citovat
12468
7.9.05 12:59

Ahoj! Chodime k Dr. Zore Hrube, ul. Miroveho hnuti, Praha 4 (kousek od Hostivarske prehrady, ci metra Opatov, Haje. je perfektni. V sestinedeli chodi domu, je velice ochotna a moderni, zaroven dostatecne skepticka k modnim vystrelkum. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
9.9.05 10:02

Pediatři na Praze 4 a 10

Holčiny, děkuju zatím za tipy. Ještě se poptám na nějaké v bližším okolí a dám pak vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
11.9.05 09:59

Ahoj, ja rozhodne doporucuji detskou dr. jak uz nekdo psal u vlezu do metra na Flore. Chodime k dr. Aldorfove a jsme moc spokojeni. tel. c. v pripade zajmu je : 267 31 64 43. Sestricka je taky bezva :D

Simona&Kristy(14mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
12.9.05 18:55

Doktorka u metra Flora

Simonko,
díky za tip, zajdu se tam určitě podívat. Sice to nemáme moc daleko, ale je škoda, že bez auta je to od nás buď dvěma tramvajemi nebo metrem, na které musím jít chvíli pěšky :( Ale možná, že tím metrem to nakonec nebude k zahození - prozkoumám ještě vlezy a výlezy pro kočárky na Strašnické a na Floře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
12.9.05 20:07

Ahoj, zkus se podivat po Mudr. Menglerove, staci zadat na netu. Chodivala jsem k ni jako dite az do 18 let a byla skvela.
http://www.sweb.cz/….menglerova/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
14.9.05 09:36

Koukala jsem jaké je to na té FLOŘE, jinak je to adresa: Jičínská 10, Praha 3 (na rozhraní s Prahou 10), mají tam i poradnu pro kojence. Vypadá to tam moc dobře.

Chtěla jsem vás požádat jestli nemáte reference na nějakého dětského lékaře, ale i dospělého v Praze 10-Malešicích. Nebo kdo z vás je z Malešic? My se tam budeme (snad) v říjnu stěhovat-vedle hotelu Rhea.
Tak se mi budou hodit reference na okolí, jsem z Vršovic, ale Malešice moc neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
14.9.05 10:23

Ahoj holky, jsem moc spokojena s dr.Peychlovou na Budejovicke klinice.Je pecliva a sestra je take vyborna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
14.9.05 11:01

Ahoj, my jsme moc spokojení s MUDr. Dagmar Pacltovou přímo v poliklinice na Hájích (hned u metra naproti Galaxii) - ul. A.Drabíkové. Je moc milá a nenechává se ovlivňovat módními výstřelky, naopak využívá své už asi 30leté zkušenosti (ale není ani „stará škola“ - prostě od všeho něco a tak akorát).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
14.9.05 17:02

Katalog lékařů a zdravotnických zařízení v ČR

Při hledání dětských lékařů na Praze 10 a v okolí jsem našla užitečné www stránky s katalogem lékařů v ČR:
http://www.help-lic.cz/…/katalog.asp?…
Možná nejsou všechny údaje vždy aktuální, ale třeba se vám bude někdy hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
23.9.05 08:46

Tak jsem byla obhlídnout ty doktorky na Floře - vypadalo tam dobře (hlavně jich je tam víc, takže asi nemaj problém se vzájemným zastupováním), ale byla jsem trochu zklamaná z toho výstupu z metra… Auto zatím nemáme, pěšky je to daleko a kdybych jela tramvají, musela bych jednou přestupovat. Tak jsem myslela metrem, ale tam bych se docela s tím kočárkem na schodech pronesla - žádný výtah jsem nenašla a jezdicí schody jsou jen ty první, další jsou „pěšky“, pokud jsem nějaké nepřehlédla. Navíc u nás na Strašnické sice vozík na schodech je, ale zrovna nejezdil… Takže tam by byly občas další schody :(
Takže to vypadá asi na paní doktorku Menglerovou ve Věšínově ulici - je docela příjemná a můžu k ní dojít i pěšky, není daleko. Jen je škoda, že je v suterénu a to bez výtahu, takže je potřeba taky zdolat několik schodů - nedříve nahoru do přízemí a pak dolů do suterénu, ale naštěstí tam mají aspoň „nájezd“ pro kočárky, takže to by se nějak dalo.
Nikdy jsem si sice nemyslela, že to maj invalidi na vozíku v Praze lehké, ale jak tak koukám, je těch překážek víc, než jsem si kdy uvědomovala. Naivně jsem si myslela, že většina vlezů i výlezů z metra je nějak uzpůsobena pro invalidy (výtah, vozík na schodech, příp. aspoň jezdicí schody), ale ve skutečnosti je takovýchto stanic jen několik málo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama