Dětský lékař Praha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.12.21 15:10

Dětský lékař Praha

Ahoj, jelikož jsou všechny diskuze, které jsem prohlédla ohledně dětského lékaře staré, zakládám diskuzi novou 🙂 přestěhovali jsme se nedávno na Prahu 9 Prosek a sháníme dobrého dětského lékaře, který nedává na vše jen antibiotika, je hodný, empatický a dokáže rozpoznat o jaký problém/nemoc se jedná. Poliklinika Prosek naprosto plná, neberou. Můžete mi prosím poradit v nejbližším okolí nějakého doktora, se kterým máte dobrou zkušenost nebo alespoň z doslechu? Všem moc děkuji ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20886
29.12.21 15:23

Poradím, aby ses neorientovala na nejbližší okolí, hledáš doktora na kraji Prahy, kde se aktivně staví. Podívej spíš směr Ládví, Kobylisy, Vysočany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
29.12.21 16:26

Naprosto uzasna je Mudr.Jana Dostalova z Polikliky Vysocany. Takoveho doktora si kazdy prejeme-mila, ochotna, vsechno vysvetli, klidne opakovane, krasne se chova k detem. Netlaci na tabulkove hodnoty mininek, ockovani a podobne, bere to individualne, rozumne (sama ma 4 deti).
Nejlepsi doktor(ka),kterou jsem kdy kde zazila.
Bohuzel dani za tohle vsechno je, ze se tam casto ceka, ani na objednani nemusite jit na cas. Ale zas mate jistotu, ze az jste na rade, bude se vam 100 % venovat jak dlouho bude potreba.
Pro jontakt doporucuji napsat mail :)

Příspěvek upraven 30.12.21 v 11:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 17:48

@Cuddy tak Ládví, Kobylisy atd. pro mě je nejbližší okolí 👍jen jsem zmínila, že co se týče Proseku, tak tam bohužel… A doktor Adamus a doktorka Nejepinská taky nepřibírá. Co jsem koukala na nějaké další doktory, tak o nich jsem zase nenašla žádné recenze🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.21 17:48

@Beria kouknu, děkuju 🙂

Nemohu ji najít a na stránkách polikliniky jsou jen 2 jiné doktorky - nemá nějaké stránky nebo alespoň kontakt na ni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.21 19:18

@Lenka2112199 Doporučovaná doktorka z Polikliniky Vysočany se nejmenuje Jana Dědicová, ale Dostálová.

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.21 19:36
@Anonymní píše:
@Lenka2112199 Doporučovaná doktorka z Polikliniky Vysočany se nejmenuje Jana Dědicová, ale Dostálová.

Aha…tak na tu jsem bohužel neslyšela žádnou chválu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.12.21 11:49

Je to Jana Dostalova, omlouvam se za preklep.
Asi zalezi, co od sveho pediatra cekate…pokud je to 100% peclivost pri dodrzovani tabulek a ockovaciho kalendare, atb na pozadani, a ze se s vami proste moc nemaze, zato tam jdete na cas, tak takovych najdete asi dost… (rozhodne na te poliklinice Prosek, kde jsme byli u 2 lekaru kvuli zastupu. To jsme pak vzpominali na nasi pani doktorku…)

To cekani u ni je nekdy fakt otravne, nicmene za tu lidskost, empatii a za to, ze se moje deti k lekari uprimne tesi, mi to jednoznacne stoji. (Pani doktorka si vzdycky najde chvili si s detmi popovidat, nespecha na ne, pamatuje si, s cim si v ordinaci hraji, ma proste ten lidsky zajem.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.21 13:19

@Beria koukala jsem na její recenze více a opravdu se u ní víceméně haní jen ta čekačka, ale že přístup má skvělý. Už jsem jí poslala žádost o registraci - má teď dovču, tak uvidím co odepíše. Ale někoho takového právě hledám ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
30.12.21 13:24

MUDr. Dostál z Polikliniky Prosek taky nebere? Deti chodi k nemu, je takovy roztrzity, ale za nas velice peclivy a nepise atb na potkani. Ohledne ockovani je take vstricnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
30.12.21 13:30

Syn chodí 12 let k MUDr. Eidelpezove, kousek od metra Kobylisy. Nemám výhrady, ale je fakt, že jsme nic extra za ty roky nepotřebovali. Ale vždycky ho prohlíží, antibiotika dává, když už je zle a dost hlídala vývoj, když byl mimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat