Dětský měsíčkový olej Topvet - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miane
Povídálka 17 příspěvků 07.03.18 14:59
Dětský měsíčkový olej Topvet - zkušenosti?

Ahoj, dnes jsem v drogerii koupila tento olej, chtěla bych ho používat pro miminko do koupele. Dívala jsem se na netu, ale nemůžu na něj najít žádné recenze. Zkoušely jste ho? Jaké s ním máte zkušenosti? Díky :)

Reakce:

Mysiceles
Kecalka 234 příspěvků 07.07.18 08:12
@Miane píše:
Ahoj, dnes jsem v drogerii koupila tento olej, chtěla bych ho používat pro miminko do koupele. Dívala jsem se na netu, ale nemůžu na něj najít žádné recenze. Zkoušely jste ho? Jaké s ním máte zkušenosti? Díky :)

Jen ty nejlepší :) cely jsem ho vypoužívala na malého a žádný kožní problém . Už došel a malému naskočila nějaká vyrážka :D takže ho zase půjdu sehnat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >