Dětský neurolog Jindřichův Hradec

7320
16.2.16 14:32

Dětský neurolog Jindřichův Hradec

Holky zdravím, mám v plánu navštívit MUDr. Borčinovou v Jindřichově Hradci, jsou tu nějaké maminky, které s ní mají zkušenost? Slyšela jsem na ni chválu, prý je hodně „lidská“ a i k dětem se dobře chová… Jste s touto paní doktorkou spokojené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9905
16.2.16 14:35

Za me mohu jen doporučit :palec: Navštěvovala jsem ji se synem 1,5 roku. Cvičili jsme Vojtovku a opravdu je moc milá a lidská.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
16.2.16 14:36

Ano. Byli jsme u ni jednou a byla naprosto uzasna. :palec: Opravdu clovek na svem miste!! Jen jsme dele cekali, ale to je normalni. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
16.2.16 14:38

Diky za reakce. Jak probiha vysetreni? Asi komplet prohlidka, ze? Mam obavy, mala u doktoru strasne breci a to uz zacne pri vstupu do ordinace :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
16.2.16 14:53

Uz si to moc nepamatuji. Vim ze mu davali nejakou cepicku mokrou a merili cinnost mozku, musel byt naprosto v klidu a nehybat se. A pak pani doktorka ho vysetrovala. Ale maji tam plno hracek, paradoxne se mu tam moc libilo. A byli na nej moc hodni. :) Zadne bolestive vysetreni to nebylo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
16.2.16 14:53

Jo a byly mu asi tak 2 roky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
16.2.16 14:55

@Podzimnice ta cinnost mozku je bezne vysetreni, nevis? To by u nas asi nehrozilo :-) muzu se zeptat, s cim jste tam byli? Ja chci preventivni kontrolu, ze je v poradku. Je trosicku pozadu s motorickym vyvojem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
16.2.16 15:14

Osobní zkušenost nemám, ale slyšela jsem jen samou chválu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
16.2.16 17:00
@Podzimnice píše:
Uz si to moc nepamatuji. Vim ze mu davali nejakou cepicku mokrou a merili cinnost mozku, musel byt naprosto v klidu a nehybat se. A pak pani doktorka ho vysetrovala. Ale maji tam plno hracek, paradoxne se mu tam moc libilo. A byli na nej moc hodni. :) Zadne bolestive vysetreni to nebylo!

To vyšetření je EEG, nedělá se vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
16.2.16 17:15

Ahoj, já mohu tuto paní doktorku jen doporučit. Jezdila jsem za ní 80 km, ale vůbec toho nelituji. Když jsem k ní začali chodit byly malému asi 4 měsíce. Také jen preventivně. Žádné bolestivé vyšetření mu nikdy nedělala spíš si ho jen přetáčela a později sledovala jak se pohybuje. Byla vždy laskavá a se vší mi poradila. Občas se stalo, že jsem déle čekala. Ale to se stává všude… :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
16.2.16 19:59

Holky, díky. Pořád váhám, jestli tam jet, je to moje iniciativa. Budeme čekat jen dva týdny, máme štěstí na volný termín :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
16.2.16 20:24

Určitě bych neváhala a jela tam, za klid ti to určitě stojí. Já tam taky jela z důvodu klidného svědomí, že pro malého dělám to nejlepší. Hodně jsem se bála aby to nebylo jako Vojtovo cvičení, které jsme museli také cvičit. Bylo to o nervy. Ale tady nám paní doktorka naopak zakázala dál cvičit a ukázala naprosto nebolestivé a „nenáročné“ cviky. Které malý ani nebral jako cvičení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
16.2.16 20:34

@pufik20 diky. Ja bych prave vojtovku i nerada. Samozrejme pokud by nebyla vylozene nutna, coz nemyslim. Ale chci kontrolu a popripade radu, co delat a nedelat pro spravny vyvoj :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
16.2.16 23:37

Ano EEG. :) Ja do toho moc nevidim. Asi se vzdy nedela. Ja tam byla se synem protoze mi delsi dobu mrkal jako by mel tiky. Mela jsem o nej strach a nezdalo se mi to normalni, tak jsem si vyridila neuro a ocni vysetreni. Nakonec vse v poradku a par dni po vysetrenich to uplne preslo. :) Ale radeji 10× zbytecne nez 1× pozde.. Pani doktorka byla vazne skvela a moc hodna. Urcite se nemusis bat a prcek taky ne. :) Zadna bebicka tam nedelaji a i hracky maji. Jeste se mu/ji tam bude libit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
2.3.16 11:48

Tak mame za sebou navstevu pani neurolozky. Musim rict, ze jsem byla velice spokojena. Pani doktorka je opravdu prijemna, vse vysvetlila, nikam nespechala. V ordinaci ma hracky, kde se dite zabavi a snasi navstevu lepe a zaroven pani doktorka vidi, jak si umi hrat. Venovala se nam, byli jsme v ordinaci priblizne hodinu. Takze muzu jen doporucit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama