Dětský oční lékař Brno pro mladší než 1 rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Betelges
Kecalka 228 příspěvků 13.02.19 17:26
Detsky ocni lekar Brno pro mladsi nez 1rok

Ahoj,

nemeli byste doporuceni na nekoho, kdo zvlada kojence? Jde mi o kontrolu silhani kvuli riziku tupozrakosti atd? Rikaji cekat do roku, ale synkovi ujizdi ocko uz dele, nyni 9,5 m, nechci podcenit, navic asi delsi objednaci doby.
 Diky!

Reakce:
Anais
Kelišová 5702 příspěvků 27 inzerátů 13.02.19 17:41

@Betelges byli jsme v dětské nemocnici. Byli fajn, pokud už šilhá, zavolej a objednejte se. Já byla se synem v necelém roce ( jako prevence, v celé mé rodině máme tupozrakost) a byli milí. Sledovali nás i přesto, že nešilhal. Rozkapávala jsem oči doma a pak jsme šli na vyšetření. Sestřičky byly fajn. Když vidí zájem rodičů, tak jsou rozhodně ochotnější ( jako všude). Jediná nevýhoda je ta přeplněná čekárna, ale můžeš tam s kočárkem, tak se to dá zvládnout. Sousedčina dcera má tupozraké oko a dochází tam i ambulantně na cvičení.

Betelges
Kecalka 228 příspěvků 14.02.19 10:22

@Anais Dekuju za tip! Jen ta cekarna plna me netesi. Jak dlouho se tam ceka, maji treba vic doktoru/ordinaci?

Anais
Kelišová 5702 příspěvků 27 inzerátů 14.02.19 11:24

Ordinací je tam víc, ale to čekání je vždycky. Ale mají tam hrací koutek, nám to vždycky docela uteklo… Čas už si moc nepamatuju. Pak tam mají právě specializovanou ordinaci pro děti se strabismem, ale jak dlouho se pak čeká tam, to nevím. Ale za mě, kdybychom měli problém, bych chodila tam. Pokud bude možná operace, operují právě i v dětské, takže to máte na jednom místě a pod dohledem jedněch lékařů :palec:

Betelges
Kecalka 228 příspěvků 14.02.19 23:46

@Anais dekuju moc!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >