Dětský oční lékař v okolí Přerova

299
19.8.07 16:47

dětský oční lékař v okolí Přerova

Dobrý den.

Naší dceři zjistili dalekozrakost má +9 dioptrií byli jsme u dětské oční lékařky v Přerově. Chtěli bychom jí nechat přeměřit dioptrie ještě u jiného očního lékaře nevíte o dobrém dětském očním lékaři v okolí Přerova. Dcera má brýlky doma týden a pomalu si na ně zvykáme, ale nezdá se nám, že by byl rozdíl ve vidění s brýlemi a bez. Na naší paní doktorku jsem slyšela i kritiku, tak chci raději dvojí kontrlou jen se mi 9 dioptrií zdá moc. Pozorovali jsme u ní šilhání a približování si věcí moc k očím, ale jinak viděla dobře. děkuji za reakce Jana z Přerova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.8.07 22:54

Re: dětský oční lékař v okolí Přerova

Drobek píše:
Dobrý den.Naší dceři zjistili dalekozrakost má +9 dioptrií byli jsme u dětské oční lékařky v Přerově. Chtěli bychom jí nechat přeměřit dioptrie ještě u jiného očního lékaře nevíte o dobrém dětském očním lékaři v okolí Přerova. Dcera má brýlky doma týden a pomalu si na ně zvykáme, ale nezdá se nám, že by byl rozdíl ve vidění s brýlemi a bez. Na naší paní doktorku jsem slyšela i kritiku, tak chci raději dvojí kontrlou jen se mi 9 dioptrií zdá moc. Pozorovali jsme u ní šilhání a približování si věcí moc k očím, ale jinak viděla dobře. děkuji za reakce Jana z Přerova

Dobrý den, bohužel očního lékaře v přerově Vám neporadím, ale jelikož chodím se synem k oční dr. od půl roku, můžu Vás uklidnit že +9 dioptrií u dětí není jako +9 u dospělých. Jak se oko zvětšuje, mění se i dioptrie. Syn měl v roce naměřeny +4 dioptrie a po půl roce 1,5 . Divila jsem se taky jak je to možné … Stejně tak mi není jasné jak mi může ukázat na oblohu a že podívej letadlo! Nebylo slyšet a bylo hodně vysoko 8O
Uvidíte že příští měření bude o hodně nižší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.08 13:19

Ahoj Drobku,
a nebyli jste náhodou u doktorky Bláhové na Smetance? Nám v prosinci 2007 řekla, že náš syn má taky +8 dioptrií. Také se nám to nezdá, ale nic jiného nám nezbývá. Teď mu navíc v únoru dali ještě náplasti (okluzory) na nalepování každý den jiného oka. Vím, že už píšu dlouho, ale třeba si to přečteš. Ahoj Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.08 13:19

Ahoj Drobku,
a nebyli jste náhodou u doktorky Bláhové na Smetance? Nám v prosinci 2007 řekla, že náš syn má taky +8 dioptrií. Také se nám to nezdá, ale nic jiného nám nezbývá. Teď mu navíc v únoru dali ještě náplasti (okluzory) na nalepování každý den jiného oka. Vím, že už píšu dlouho, ale třeba si to přečteš. Ahoj Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2150
23.2.12 12:46
DášaK píše:
Drobek píše:
Dobrý den.Naší dceři zjistili dalekozrakost má +9 dioptrií byli jsme u dětské oční lékařky v Přerově. Chtěli bychom jí nechat přeměřit dioptrie ještě u jiného očního lékaře nevíte o dobrém dětském očním lékaři v okolí Přerova. Dcera má brýlky doma týden a pomalu si na ně zvykáme, ale nezdá se nám, že by byl rozdíl ve vidění s brýlemi a bez. Na naší paní doktorku jsem slyšela i kritiku, tak chci raději dvojí kontrlou jen se mi 9 dioptrií zdá moc. Pozorovali jsme u ní šilhání a približování si věcí moc k očím, ale jinak viděla dobře. děkuji za reakce Jana z Přerova
Dobrý den, bohužel očního lékaře v přerově Vám neporadím, ale jelikož chodím se synem k oční dr. od půl roku, můžu Vás uklidnit že +9 dioptrií u dětí není jako +9 u dospělých. Jak se oko zvětšuje, mění se i dioptrie. Syn měl v roce naměřeny +4 dioptrie a po půl roce 1,5 . Divila jsem se taky jak je to možné … Stejně tak mi není jasné jak mi může ukázat na oblohu a že podívej letadlo! Nebylo slyšet a bylo hodně vysoko 8O
Uvidíte že příští měření bude o hodně nižší

při dalekozrakosti právě na dálku vidí dobře, ale blízké předměty rozmazaně, takže letadlo vidět může úplně v pohodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
perkinsova
7.5.13 20:26

Do Přerova neeee

Nikdy bych nešla už do přerova nejlepši očni lekař je v Kroměřiži mudr Ošmera
me dceři dala pani murd na poliklinice v Přerově 5 dioptr bohužel mala si stěžovala že s brylema nic nevidi mudr řikala že si musi na ně zviknout že mam davat stale, ale pořad se mi to nezdalo tak jsem navštivila prim dětskeho očniho odběleni ve fakultni nemocnici Ostravě a bylo mi řečeno že dcera ma zdrave oči že jedinou věc co jsem udělala bylo to že jsem dceři nenutila bryle pokud bych ji je nutila jeji zrak bych poškodila a byla jsem si to ověřit ještě v Kroměřiži a bylo mi potvrzeno že dcera ma dobre oči už je to 2roky a me kamaradce se stalo to stejne na poliklinice v Přerově jeji dceři dala 3dio a posleze zjistila že jeji zrak je take v pořadku když navštivila jineho lekaře

• Nahlásit
  • Citovat
1
22.8.18 08:31

Ocni lekar

Dobry den. Neznate prosim doktora, co si poradi s rocnim ditetem? Prerov/Olomouc/Kromeriz a okoli.
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama