Dětský pokoj - jak vyřešit uspořádání hraček?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
342
13.11.21 22:24

Dětský pokoj - jak vyřešit uspořádání hraček?

Dobrý večer

Maminecky, tatinkove a rodinní příslušníci co se do všeho starají..😂 😂.Prosím prosím, jak máte vyřešené úložné prostory na hračky v pokojiku (dva kluci a hromady aut)?
Kam se kouknout na pořádné regály, boxy a pod? Hlavně aby to bylo praktické, zbytečně nezabíralo hafo místa..?!

Já se dívala na netu a nic co by stálo za to, jsem nenašla.
IKEA toho nabízí mraky, jen rozměry mi přijdou moc malé… :D

Děkuji za inspiraci :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
706
13.11.21 22:27

Ikea Kallax, navrhneš si to celé podle sebe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2727
13.11.21 22:34

Máme z IKEA Trofasty, máme jich 5 podél celé jedné stěny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9057
13.11.21 22:38

@Veri.sta máme již zmiňovaný regál Kallax z IKEA, ale vzhledem k tomu, že máme poschoďovou postel, jsme velké množství hraček umístili do policových schodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
13.11.21 22:43

A nevíte zda je možné přikoupit i funkční nožičky co budou držet? 😂
Bojím se, že mi zespoda (kvůli vlhkému sklepu) bude ta spodní deska delat neplechu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
13.11.21 22:51
@Veri.sta píše:
A nevíte zda je možné přikoupit i funkční nožičky co budou držet? 😂
Bojím se, že mi zespoda (kvůli vlhkému sklepu) bude ta spodní deska delat neplechu..

Nožičky asi nekoupíš v IKEA, ale Hornbach nebo nábytkový obchod mít bude :) já si takto dokupovala ke skříňkám do koupelny (nevrtala jsem kachličky) to není problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
13.11.21 23:00

@Altavista
Díky moc za radu.. snad něco vymyslim a nerozjede se mi to hned co to pořádně naložím 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
13.11.21 23:18
@Veri.sta píše:
@Altavista
Díky moc za radu.. snad něco vymyslim a nerozjede se mi to hned co to pořádně naložím 😂 😂 😂

Ony jsou různé na různou zátěž, pak už jen aby to vydržel ten nábytek. Pokud jde o kallax, tak ten největší bych asi úplně nezkoušela, ale pokud si vezmeš třeba 4*2 a hodíš to na zem tou delší stranou (převrácení) tak by neměl být problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9057
13.11.21 23:54

@Veri.sta v IKEA se dají koupit nožičky i kolečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19774
14.11.21 00:13

Ja jsem zrovna dnes neco na styl toho Kallax davala do satny u dcery. Velky tezky kus nabytku. Dala jsem pod to takove ty mekke nalepovaci podlozky, takze s tim muzu soupat jak potrebuju aniz by se odrela podlaha, kdyz chci treba vytrit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9298
14.11.21 01:38

My jsme do herny zrenovovali spodní skříňky z vyřazené kuchyňské linky, kterou by jinak tchánovci vyhodili :D Korpus se natřel, přidala se horní deska zase z vyřazených skříněk a na dvířka jsem nalepila dekorační folií s dětským motivem, nové úchytky a hotovo :D Vyhovuje mi hlavně větší hloubka, než bývá u komod a bylo to za pár peněz. Bytelné, stabilní, prostorné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat