Dětský pokoj pro sourozence - nábytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampalin
Závislačka 3995 příspěvků 04.07.16 15:26
Dětský pokoj pro sourozence - nábytek

Ahojky!
Máte někdo tip na nějaký nábytek do dětského pokojíčku pro chlapce - téměř 6 let a 1,5 roční holčičku? Nejradši bych něco barevného, veselého. Díky.

Reklama

Reakce:

nataluska
Kelišová 6981 příspěvků 04.07.16 15:59

Jsme kupovali nábytek dětem do pokoje na mt nábytku.

pelikan21
Generální žvanilka 20366 příspěvků 04.07.16 16:08
@nataluska píše:
Jsme kupovali nábytek dětem do pokoje na mt nábytku.

prave jsem to chtela taky napsat ;) Maji krasne kombinace a pokojicek se da krasne doladit ;)

nataluska
Kelišová 6981 příspěvků 04.07.16 22:38

@pelikan21 sice jsme kupovali pro holčičky 7 a 9 let, ale vše se dá krásně nakombinovat.

klafina123
Závislačka 2526 příspěvků 34 inzerátů 04.07.16 22:43

Já kupovala z IKEA, korpus jako základ bílý + k tomu dvířka od skříněk pro holku a kluka tak, aby to ladilo.

pelikan21
Generální žvanilka 20366 příspěvků 06.07.16 12:20
@nataluska píše:
@pelikan21 sice jsme kupovali pro holčičky 7 a 9 let, ale vše se dá krásně nakombinovat.

ano, maji opravdu krasne veci ;) Planuji, ze az jednou budeme delat detem pokojicek znova, tak koupim znova tam, protoze maji opravdu super veci, ktere se daji kombinovat podle prani deti :)

pampalin
Závislačka 3995 příspěvků 06.07.16 12:42

Díky, stujuji MT :) nábytek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Každodenní boj. Lékaři zachrání děti, které schováte do dlaně

Malí uzlíčci, které váží i pouhých 1000 gramů a bez nadsázky se svým rodičům... číst dále >

Podpořte zvídavost svých dětí vhodným dárkem pod stromeček

Možná už je vaše skrýš vánočních dárků plná krásných aut, panenek a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Lidé nemají být ve stáří sami, míní Taťána Gregor Brzobohatá

Je světovou královnou krásy z roku 2006, přesto se snaží více než na módu... číst dále >

Příběh Karolíny: Manžel má milenku a odmítá ji opustit

Vdaná jsem už téměř patnáct let. Za tu dobu mi manžel byl několikrát nevěrný,... číst dále >

Reklama