Dětský pokoj pro sourozence - nábytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampalin
Závislačka 3943 příspěvků 04.07.16 15:26
Dětský pokoj pro sourozence - nábytek

Ahojky!
Máte někdo tip na nějaký nábytek do dětského pokojíčku pro chlapce - téměř 6 let a 1,5 roční holčičku? Nejradši bych něco barevného, veselého. Díky.

Reklama

Reakce:

nataluska
Kelišová 6948 příspěvků 04.07.16 15:59

Jsme kupovali nábytek dětem do pokoje na mt nábytku.

pelikan21
Generální žvanilka 20355 příspěvků 04.07.16 16:08
@nataluska píše:
Jsme kupovali nábytek dětem do pokoje na mt nábytku.

prave jsem to chtela taky napsat ;) Maji krasne kombinace a pokojicek se da krasne doladit ;)

nataluska
Kelišová 6948 příspěvků 04.07.16 22:38

@pelikan21 sice jsme kupovali pro holčičky 7 a 9 let, ale vše se dá krásně nakombinovat.

klafina123
Závislačka 2524 příspěvků 04.07.16 22:43

Já kupovala z IKEA, korpus jako základ bílý + k tomu dvířka od skříněk pro holku a kluka tak, aby to ladilo.

pelikan21
Generální žvanilka 20355 příspěvků 06.07.16 12:20
@nataluska píše:
@pelikan21 sice jsme kupovali pro holčičky 7 a 9 let, ale vše se dá krásně nakombinovat.

ano, maji opravdu krasne veci ;) Planuji, ze az jednou budeme delat detem pokojicek znova, tak koupim znova tam, protoze maji opravdu super veci, ktere se daji kombinovat podle prani deti :)

pampalin
Závislačka 3943 příspěvků 06.07.16 12:42

Díky, stujuji MT :) nábytek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese... číst dále >

Osm přirozených způsobů, jak snížit krevní tlak

Vysoký krevní tlak nebolí, ani není doprovázen jasnými příznaky. Obvykle se... číst dále >

Reklama