Dětský pokoj v jiném patře než ložnice?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 05.03.18 19:42
Detsky pokoj v jinem patre nez loznice?

Ahoj maminky, mam dotaz. Musely jse nektera resit skrz dispozici rodinneho domku, ze by detsky pokoj byl v patre? Cekame miminko, pocitam ze cca do 1 roku bude spinkat s nami v loznici kde bude mit takovy detsky koutek, ale bohuzel dispozicne detsky pokoj jako takovy mame moznost v patre. Neni to znacka ideal, ale jinak to vyresit nejde:-(Jsem z toho spatna na druhou stranu jsem rada, ze mame sve a bydleni bude hezke vkusne. Vybavime chuvicky a na noc proste necham otevrene dvere casem.. Mate nekdo zkusenost? Odkdy vam deticky spinkaly samy? Mate nektera takto reseno a zkusenost? Dekuji moc????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13512 příspěvků 05.03.18 19:49

Máme oba děcáky v patře a byl to záměr, mladší je tam sám od 2 měsíců. V přízemí máme dětskou hernu.

Šarlota4
Echt Kelišová 9869 příspěvků 05.03.18 19:49

Hele mame na patre a neumim si redstavit, ze by to bylo zatim jinak. Dite spalo samo od 18 m v pokojicku. To bylo bez problemu, spala celou noc od 3 mesicu. Ale ted jsme meli obdobi, kdy vylezala a chodila za nama treba 12× za vecer. To same rano, chodi nas budit - lehnout si k nam. Na schodech nikdy neupadla, ale neumim si predstavit, ze by k nam lezla po schodech jako male batole rozespala. To same pro tebe to bude na prd, vylezat X schody. Asi bych si nechala dite aspon do 2 let u sebe ve vasem pripade.

Šarlota4
Echt Kelišová 9869 příspěvků 05.03.18 19:51

Ackoliv… me ty schody vytacej tak nejak obecne :lol:

Lucaluc1
Kecalka 345 příspěvků 05.03.18 19:52

Ahoj, my to máme opačně, ložnici v patře a dětský dole vedle kuchyně a obýváku, což je praktický, protože děti stejně tráví čas tady s námi, nemusí ty hračky tahat moc daleko ;) Dceru jsme dali k synovi do pokojíčku dolů, když jí byl necelý rok, chůvičky jsme zapli a bylo to v pohodě. Dodnes za námi oba nahotu občas chodí.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 05.03.18 19:57

@AnonymkaAd Nemyslím že by vadilo jiné patro z důvodu spaní- dáš chůvičku a máš vyřešeno, ale viděla bych problém spíš ve větší vzdálenosti od obytné zóny, pokud tedy je kuchyň s obývákem dole- malé dítě chce být v přítomnosti rodiče, samo asi být chtít nebude, tak aby jsi jen nešlapala schody. Pokud by to šlo, dala bych to tak, aby pokojíček, obývák a kuchyň byly v jednom patře a ložnici bych dala do patra, tam zas tak často chodit nebudeš.

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 05.03.18 19:59

@Šarlota4 me taky:-/Ale ted to jinak nejde… No holky ono to mame dispozicne resene, dole vchod a chodba a prave ten pokoj, nahore chci kuchyn s obyvakem + koupelna + loznice (dole prostorove neni mozne). Ted 90% casu travime taky v obyvaku s kuchyni..loznici pouze spanek..a bud jsem si rikala, ze my loznice dole, ale zas je pro me asi lepsi predstava po schodech nahoru z pokojicku nez dolu…Rikala jsem si, ze mala stejne bude s nami nahore…ale nevim:-( nevim jestli tak nebo naopak..

Lucaluc1
Kecalka 345 příspěvků 05.03.18 20:14

@AnonymkaAd jestli mas moznost se rozhodnout, dala bych pokojicek k obyvaku a kuchyni. Poridte zabrany na schody nahoru i dolu a je to

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 20:16

@AnonymkaAd U nás je dětský pokoj v přízemí u kuchyně a obýváku. Ložnice v patře. Synovi jsou čtyři a stále s ním spím u něj v pokojíčku, je pro mě nemyslitelné, aby spal úplně sám v přízemí. Schody do patra jsou točité, kamenné, vysoké a neuvěřitelně příkré, takže nehodlám riskovat situaci, že by se za námi v noci rozespalý vydal.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 05.03.18 20:21

@AnonymkaAd Vtom případě bych udělala dětský pokoj nahoře aby byla blízko u vás a ložnici dole.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 20:25

Děti jsou sami v pokojíku od narození, ale měla jsem je hned vedle v místnosti. Asi bych se bála je mít někde nad schodama. Už můj skoro 2 letý dokáže otevřít ledacos, takže bych asi trnula, kdy mi v noci spadne dolů. Ale manžel a jeho další 2 sourozenci taky byli v patře a nikdy se nic nestalo :)

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 05.03.18 20:30

Vim, ze to neni ideal, hledam reseni a bohuzel to mame takto, taky bych to mela rada idealne vse u sebe, kdyby to slo, tak bych to neresila, chci spis poradit jestli v takove situaci pokoj nahore nebo dole a opravdu zkusenosti kdo tak ma…

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 05.03.18 20:41

@Pe-G dekuji moc:-) Asi to tak provedeme:-)

Fofrník
Závislačka 3487 příspěvků 05.03.18 20:51

Nechápu tyhle „studené“ odchovy. Nejmladší prcky máme v ložnici a nedovedu si to zatím představit jinak. Mají sice pokojíček v patře ale doufám že si je ještě chvilku užiju u nás dole. Před čtvrtým rokem bych se jich „nevzdal“. :mrgreen: :mrgreen:

alvapinka
Kelišová 5542 příspěvků 05.03.18 21:22

Ja mam v 1.patre mou loznic, kde byl prcek s nama do 1 roku. Mezitim se spravilo 2.patro, kde jsou 2 pokoje. Takze v jednom spal on a v druhem my. Ted po rozvodu mam spravenou loznici v 1.patre a kluci spi oba v 2.patre. zatim jeste spolu v pokoji.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >