Dětský psychiatr, klidně placený?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 10:31

Dětský psychiatr, klidně placený?

Dobrý den, ze zoufalství píší sem, prosím poraďte, stále čekáme v poradniku na psychologa či psychiatra a stále se neví. Syn je opožděný a já bych jej potřebovala dát do školky, ideálně speciálky či aspoň mít asistenta, k tomu potřebuji posudek od psychiatra a eventuálně i léky na utlumení, aby bylo možné jej něco dalšího naučit. Ideal Praha, jinde stejně psychiatři nebudou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3115
13.10.21 10:41

A co zkusit SPC ci PPP kvuli skolce? Motol nebo Krc? Pred par mesici sem psali nekteri, ze se do Krce dostali relativne brzy(do 3 mesicu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 10:47

@Oriseka tady nám také bylo řečeno 3m a už je to pomalu dvojnásob. Klidně zaplatím x ticis, jen, aby stanovili diagnózu a pomohli nám všem.

• Citovat
  • Nahlásit
6394
13.10.21 11:06

Jako první musíte mít doporučení od pediatra. Dítě by mělo projít komplexním vyšetřením-neurologie, psychologie, psychiatrie. Super je SPC Hurbanova v Krči. Dále psychiatrická klinika Krč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
13.10.21 12:07

Doporuceni jsme nepotrebovali ani k psychologovi, ani k psychiatrovi. Jen na logopedii bylo treba. Zkus ty nemocnice. I na placeny vysetreni se ceka nebo maji uplne stop stav. Koukala jsem tam, co jsme byli my a taky maji napsano, ze neberou. Proste to obvolat a prosit. Treba zkusit i ty na poliklinikach. Treba budes mit stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
13.10.21 12:12

A tam co jste objednany, tak pravidelne volate a ptate se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 13:12

@Oriseka Ano, ale dvě psycholožky teď odešly na MD.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 13:14

@Oriseka zítra jdeme na logopedie, také jsme čekali 5m. No, hlavně, že manžel platí jak mourovatej a i na operaci, jsem si u doktora priplatila.

• Citovat
  • Nahlásit
3115
13.10.21 13:27
@Anonymní píše:
@Oriseka zítra jdeme na logopedie, také jsme čekali 5m. No, hlavně, že manžel platí jak mourovatej a i na operaci, jsem si u doktora priplatila.

Chce to proste zkouset. Na 2 logopediich rekli, ze cekacka a na treti ho vzali hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
21.10.21 16:27

Za sebe hlásím ze FTN Krc (dětská psychologie) taky nebere, ač nás na jaře vzali :( Psychiatrii jsem zkoušela cca před rokem někde v Karline, cekacka cca rok, nakonec jsem to zrusila, neurologii ted řeším a na víc místech mi říkali termín cca únor-březen. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
21.10.21 16:31

Asistenta do školky Ti ale skutečně napíše jedině PPP/SPC, klinicti psycho spis ne… zaměřila bych se na ne, mne vloni taky odmítli, s tím, ze v únoru řekli ze nemají čas do května, ja byla hloupá, tak jsem to respektovala. V červnu problémy vygradovaly, napsala jsem par zoufalych e-mailu a najednou měli čas jak PPP tak SPC během mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat