Dětský psycholog na pojišťovnu v Praze?

143
19.4.21 22:40

Dětský psycholog na pojišťovnu v Praze?

Ahoj holky,

poradíte prosím nějakého dětského psychologa/psycholožku v Praze na pojišťovnu? Vím, že asi většina bude mít plno, ale musím to aspoň zkusit 🤷
Syn se bojí jít kamkoli po bytě, nejdřív večer, teď už i přes den, když je světlo. Začalo to manželovými nočními můrami, kdy jsem ho z nich musela probouzet a jelikož k nám syn v noci ještě chodí do postele, tak byl párkrát u toho a z toho to začlo 😒 myslím si, že to ale bude složitější. Před třemi měsíci mu zemřel dědeček atd. Bylo to náročné období a já už jsem z toho zoufalá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2901
19.4.21 23:03

@SylvieC klinika Logo na Karlaku. Musis mit ale doporuceni od pediatra, jinak si sluzby hradis sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
19.4.21 23:06

Co zkusit FN Motol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
19.4.21 23:19

Teď v době covid zadarmo- na pojišťovnu je v Praze čekací doba cca 6-9 měsíců dle toho kam chceš jít. Do měsíce ti akutně vezmou dítě do krizového centra což vy nesplnujete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
19.4.21 23:27

Nocni mury manzel a dite se ted boji chodit po byte atd…Nechcete zkusit nekoho, kdo se zabyva spise duchovnem? Ale tam to na pojistovnu bohuzel neni…
Nemyslim to nejak vysmesne, nebo tak, ale treba asponp najdete nejake informace i na internetu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat