Dětský psycholog Praha nebo Střední Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sonik2
Kecalka 237 příspěvků 10.07.09 20:26
Dětský psycholog Praha nebo Střední Čechy

Ahoj,
mám velké problémy se svou téměř tříletou dcerkou a ráda bych s ní navštívila dětského psychologa. Prosím, poradili byste mi někoho „odzkoušeného“ v Praze nebo Středních Čechách.
Děkuji, Soňa

Reakce:
anlea
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 10.07.09 20:34

Ahoj, mám skvělé zkušenosti s rosou:
http://www.spod.cz/
CHodila jsem s malou k mgr. Koláčkový a byla skvělá, Alenka se na ni vždycky těšila a hlavně,úžasně ji to pomohlo a pomohla i mě uvědomit si Alenky pohled, všichni mi tam přišly moc milý a příjemný a sdětmi to umí :wink:

Adel32
Závislačka 2766 příspěvků 11.07.09 11:28

Ahoj,

já znám dr.Strobachovou na Praze 5 Lužinách,s dí­tětem jsem u ní nebyla,ale je to maminka mojí kamarádky a moc milá paní :wink:

Rézka
Stálice 84 příspěvků 02.12.10 17:17

Ahoj, holky,
na naší malou toho bylo minulý rok strašně moc, málem jsme se rozvedli s manželem, půl roku jsme bydlely u mých rodičů, narodil se jí sourozenec…a je s ní už delší dobou hrozně těžký vyjít a navíc se mi už tak tři měsíce neustále počůrává…pořád jsem čekala, že se to se zklidněním situace vyřeší samo, ale asi pro to zkusím radši něco aktivně udělat. poradily byste mi nějakého dobrého dětského psychologa nebo psycholožku, ke kterým by bylo možné nejlíp v Praze zajít? Lee jsou 3 roky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >