Reklama

Dětský psycholog Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikafox
Kecalka 129 příspěvků 20.12.16 10:36
Dětský psycholog Vysočina

Dobrý den, prosím nemáte někdo kontakt na dobrého dětského psychologa z Vysočiny? Ideálně okolí Jihlavy. Do PPP v Jihlavě jsme objednaní (3/17), ale včera mi paní učitelka v MŠ říkala, že by pro syna chtěli asistentku a psychologické vyš. by chtěli tedy dříve. Synovi je pět let, ve školce špatně spolupracuje v kolektivu, má dvakrát do měsíce bolest hlavy, která ho paralizuje, zvrací a ihned pro něj do školky přicházíme, doma se prospí a je ok. Neurologicky je v pořádku, včetně EEG.
Daneček je od malinka jiný, doma je taky občas situace, kdy nevíme, jak na něj, ale vždy to nějak vykoumáme. Má své rituály, postupy, které dodržujeme, přímo autista určitě není, možná tam bude nějaká porucha aut. spektra. Do školky chodí až teď od září, nastoupil se svým tříletým bráchou, který je prostě /normální dítě/.
Zkoušela jsem volat MUdr. Cimlové z Pelhřimova, na kterou mám dobré recenze, ale nové pacienty nebere.
Díky za každý postřeh, či kontakt

Reklama

Reakce:

Natyna
Echt Kelišová 9330 příspěvků 20.12.16 11:45
@kikafox píše:
Dobrý den, prosím nemáte někdo kontakt na dobrého dětského psychologa z Vysočiny? Ideálně okolí Jihlavy. Do PPP v Jihlavě jsme objednaní (3/17), ale včera mi paní učitelka v MŠ říkala, že by pro syna chtěli asistentku a psychologické vyš. by chtěli tedy dříve. Synovi je pět let, ve školce špatně spolupracuje v kolektivu, má dvakrát do měsíce bolest hlavy, která ho paralizuje, zvrací a ihned pro něj do školky přicházíme, doma se prospí a je ok. Neurologicky je v pořádku, včetně EEG.
Daneček je od malinka jiný, doma je taky občas situace, kdy nevíme, jak na něj, ale vždy to nějak vykoumáme. Má své rituály, postupy, které dodržujeme, přímo autista určitě není, možná tam bude nějaká porucha aut. spektra. Do školky chodí až teď od září, nastoupil se svým tříletým bráchou, který je prostě /normální dítě/.
Zkoušela jsem volat MUdr. Cimlové z Pelhřimova, na kterou mám dobré recenze, ale nové pacienty nebere.
Díky za každý postřeh, či kontakt

Mudr. Radosová, Havlíčkův Brod, my jsme u ní s dcerou ještě nebyly, ale léčíme/neléčíme se v Chrudimi a po dvou letech vůbec žádný pokrok a na doporučení známé, která k paní doktorce chodí již mnoho let, jsme nás objednala právě do Brodu.

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 20.12.16 11:57

Taky sháním a nedoporučuju MuDr. Hrstkovou z Jihlavy, syna ještě ani neviděla a hned doporučila léky na zklidnění a pobyt na dětské psychiatrii :cert:

Natyna
Echt Kelišová 9330 příspěvků 20.12.16 12:02
@Tamtama píše:
Taky sháním a nedoporučuju MuDr. Hrstkovou z Jihlavy, syna ještě ani neviděla a hned doporučila léky na zklidnění a pobyt na dětské psychiatrii :cert:

8o 8o to jako fakt

kikafox
Kecalka 129 příspěvků 20.12.16 12:04

Žádnou medikaci nedopustím, to se otočím ve dveřích :cert:

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 20.12.16 12:06

On celkově ten její přístup byl zvláštní, povýšený, vlastně jediná informace, co ji zaujala, že syn nemá otce v RL a nehodlám ho tam ani zapsat :zed: hned do mě začala hustit, že přece to tak nemůžu nechat, že ho mám nechat dopsat soudně a není možné, abychom já ani jeho matka nevěděly, kde je.. :roll:

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 20.12.16 12:07

@Natyna ta Radošová není soukromá?

Natyna
Echt Kelišová 9330 příspěvků 20.12.16 12:21

To mě nenapadlo, ale určitě dělá i na pojišťovnu. To by mi známá řekla. A sestra se taky nezmínila, když jsem jí vysvětlovala, proč potřebujeme změnu.

kikafox
Kecalka 129 příspěvků 20.12.16 12:55

Nevadi mi ani soukroma, hlavne at ma lidsky pristup

a1j2a3
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 20.02.18 12:51

Dobry den, obnovuji diskuzi, shanim pro syna 4 roky psychologa, nejlépe Vysočina.
Mate, prosim, nekdo tip na někoho dobrého? Moc dekuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama