Dětský sirup Betaglucan od firmy Topvet - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sobesin
Kecalka 402 příspěvků 29.10.14 12:13
dětský sirup betaglucan od firmy Topvet...máte zkušenost?

Ahoj, prosím máte někdo zkušenost s tímto produktem? Dcera má už druhý měsíc v kuse rýmu, na ORL jsme byli několikrát…chci ho vyzkoušet, jen mě zajímají Vaše zkušenosti…děkuju

Reakce:
Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 12:22

My nasadili Imunigukan, je to něco kolem měsíce, a zatím co měl syn rýmu, tak mi přijde, že ji zvládl líp, než obvykle.. Topvet sice trochu znám, ale přijde mi, že to je jen další firma s potravinovými doplňky na trhu :nevim:

sobesin
Kecalka 402 příspěvků 29.10.14 12:27

Také jsem kupovala Imunoglukan, tento je navíc obohacen o vitamíny…

Žirafa9
Závislačka 4039 příspěvků 29.10.14 12:43

Co zkusit Sinupret, ten je na rýmu, já si ho teda nemůžu vynachválit http://www.sinupret.cz/, betaglukan a imunoglukan jsou na podporu imunity

Příspěvek upraven 29.10.14 v 12:46

sobesin
Kecalka 402 příspěvků 29.10.14 12:45

To bych mohla zkusit, nemá ucpaný nos, smrká tak nějak nárazově, třeba smrká skoro celé dopoledne, odpoledne je čistá a večer opět rýma, je hustá, žlutá, ráda bych jí té rýmy zbavila…už měla Pamycom, Kalobu…

Žirafa9
Závislačka 4039 příspěvků 29.10.14 12:50

Pokud je rýma žlutá až zelená je to projev zánětu tzv. bakteriální rýma a ta pokud se nevyléčí tak se stále vrací dokola, já dávám dětem sinupret a od zelené rýmy, která se stále vrací máme pokoj, vždy do týdne jsou bez rýmy pokud nejsou další komplikace jako kašel a teploty

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >