Dětský stoleček IKEA mammut x LATT

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
130
14.1.22 20:27

dětský stoleček IKEA mammut x LÄTT

Dobrý den, ráda bych koupila první dětský stoleček ovšem vůbec netuším podle čeho vybírat. Koukla jsem na Ikeu a z nabízených možností mě zaujal celý set LÄTT i s dvěma židličkami za cca 700 Kč nebo pak sestava mammut, která je ovšem už mnohem dražší. Vyplatí se do toho investovat a nebo je to jedno a stačí vzít klidně ten levný set a dítěti to naprosto stačí. :think: Děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55918
14.1.22 20:34

Dětem je jedno, kolik ten stůl stojí. Rádi sedají u těch stolu pro pidilidi.
My máme tři děcka. Nějakou Ikeu stolek a židle jsem pro ně měla. Napřed to bylo doma, pak se jim to přeneslo ven. Když jim přišla dětská návštěva, tak se vždy set hodil. Takže se vše dlouho využívalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20434
14.1.22 20:34

@andreabak měli jsme mammut, a šla z domu. K čemu to chceš? Aby si u toho dítě samo kreslilo, modelovalo? Nám se nakonec nejvíc osvědčily Jitro židle u kuchyňského stolu. Ten Mammut asi není špatný, ale nám to nějak nefungovalo. Dítě jen nesedí, potřebuje si stoupnout, pořád se to nějak odeznívalo :nevim: Pokud bych něco chtěla, tak obyč IKEA dřevěné židličky, které si přesně uriznete na výšku dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20434
14.1.22 20:35

Jinak těm Mammut není špatný, že unese bez problémů dospělého. Děti vyžadovaly, abych seděla u nich.

Příspěvek upraven 14.01.22 v 20:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19731
14.1.22 20:36

@andreabak Mammut jsme synovi koupili, kdyz mu byly 2 roky. Ted je mu 15 a stolecek i zidlicky jsou jako nove :lol: Samozrejme, ze uz to nepouziva, ale vydrzely bezvadne. Pokud se nezhorsila kvalita, tak doporucuji Mammut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55918
14.1.22 20:40

A konkrétně tyhle malé stoly jsou fajn, když si začnou zvát své návštěvy, narozeniny a zalezou si do pokoje. Když tam nesedí, tak je prostorný na občerstvení.
Někde jsem měla vyfocené, když měla 10r. dcera. Seděli kolem toho stolu malého. IKEA velké polštáře a jak si banda hověla :lol:. Nemyslím si, že je to špatná investice. Takový uni kus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11709
14.1.22 20:41

My měli LÄTT a nedávno to šlo pryč. Čtyřletý už se k tomu dávno nevešel a dvouletá to používala, když potřebovala něco ve výšce :lol: je to strašně lehké. Na druhou stranu si myslím, že pro to dětské hraní dostačující, oni to moc nevyužijí. Záleží na věku dítěte. My jsme teď rovnou koupili psací stoly a k nim nastavitelné židle. Já si zase nemůžu zvyknout na ty rostoucí, děti na nich sedět nechtějí, raději na lavici u stolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
14.1.22 22:33

My máme SUNDVIK stůl + židli v šedohnědé a dcerka tam ráda sedí a kreslí si. Má skoro 4 a půl roku a zatím se tam vejde v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20897
15.1.22 13:34

Mammut je bytelný, máme ho už 6 let, ale koupila bych raději dřevěné, děti z toho stejně rychle vyrostou a pak se líp tvoří a maluje u velkého stolu, ideálně na dřevěné rostoucí židli ;)
mám 3 děti, ted se ho budu asi už zbavovat
na bazarech jsou také dost k vidění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat