Dětský thriller/horor?

3
17.4.20 13:10

Dětský thriller/horor?

Dobrý den. Pokouším se zjistit název knihy, kterou moje dcera kdysi četla v družině. Podle popisu se jedná o vice dílny dětský thriller/horor vydán zhruba v 2000 až 2012. Kniha se skládala ze strasidelných příběhů a měla by mýt černobílou ilustraci. Hledala jsem všude možně ale ani na internetu jsem nic nenašla. Budu ráda za kazdou odpověď. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66
17.4.20 13:54

@tynagg Sedm strašidelných příběhů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.4.20 13:58

@Sharee ta to prý není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
17.4.20 14:18

Ulf Palmenfelt - Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.4.20 18:16

@Sara200 ta ti to také není. knihu už jsem dohledala, jedná se o jednu z řady s názvem „Děsivá literatura“. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
17.4.20 19:39
@tynagg píše:
Dobrý den. Pokouším se zjistit název knihy, kterou moje dcera kdysi četla v družině. Podle popisu se jedná o vice dílny dětský thriller/horor vydán zhruba v 2000 až 2012. Kniha se skládala ze strasidelných příběhů a měla by mýt černobílou ilustraci. Hledala jsem všude možně ale ani na internetu jsem nic nenašla. Budu ráda za kazdou odpověď. :D
Černobílá kniha s více příběhy byla Zuby nehty, ale víc dílů, myslím, neměla. Byly to teda ale opravdu horory a tehdy jsem se toho dost bála :D Asi bych to úplně nedoporucovala
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
14.11.20 17:31

Ta je skvělá

Tuhle knížku nedávno četl jedenácti letý synovec. Aktuálně se mu snažím nenápadně vnutit sérii K. B.Andersena - Luciferův učeň :lol: k Vánocům pak dostane voucher na únikovou hru Freddy Kruger (ačkoli se to zdá, je údajně vhodná pro děti :D ) jelikož si začal hrozně libovat v duchařinách a podobných věcech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat