Dětský závěsný vozík pro dvě děti

121
9.3.20 13:22

Dětský závěsný vozík pro dvě děti

Ahojky holky.. :) Prosím poraďte, jaký cyklovozík byste doporučily pro DVĚ děti?

Našla jsem tento: Thule Chariot Sport 2
A tento: Croozer Kid for 2

Nevím, ještě se v tom plácám… :nevim: Jestli máte dobré zkušenosti s jiným, budu ráda za všechny tipy, jen asi budu radši za ty, co se dají sehnat už i na bazaru..
:palec: Říkám si, že by bylo fajn, kdyby byl odpružený trochu a polohovatelná sedačka..Taky potřebujem mimi vložku, budem jezdit tak od 5., 6ti měsíců mimča…

Moc děkuju za rady!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58822
9.3.20 13:25
@-Luciš- píše:
Ahojky holky.. :) Prosím poraďte, jaký cyklovozík byste doporučily pro DVĚ děti?

Našla jsem tento: Thule Chariot Sport 2
A tento: Croozer Kid for 2

Nevím, ještě se v tom plácám… :nevim: Jestli máte dobré zkušenosti s jiným, budu ráda za všechny tipy, jen asi budu radši za ty, co se dají sehnat už i na bazaru..
:palec: Říkám si, že by bylo fajn, kdyby byl odpružený trochu a polohovatelná sedačka..Taky potřebujem mimi vložku, budem jezdit tak od 5., 6ti měsíců mimča…

Moc děkuju za rady!! :mavam:

NO a na co ho chceš? Na denní provoz ve městě, za kolo na občasné výlety nebo jste cyklo maniaci, co najezdí 5tis km ročně? V jakém terénu jezdíte? Kolik je dětem? Jaké máte finanční možnosti? Chceš s ním jezdit i na inlinech, chodit v terénu? Kolik je dětem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17646
9.3.20 13:28

Tak s tím Thule vedle neslapnes, jen vem model, který má plné odepnutelne bočnice, aby jsi za kolem mohla priklopit přední kryt a děti se ti nedusily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.20 13:43

Thule se považuje za top. Také cena tomu odpovídá. ;) Ještě ti možná přihodím na seznam Qeridoo. Měla jsem možnost ho vyzkoušet a fakt jsem z něj byla příjemně překvapená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17646
9.3.20 13:44

Pokud by jsi chtěla levnější než Thule, výborně odpružení, koukni na Burley, cenově je trošku níž, ale ne o moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
495
9.3.20 14:07

Tak Croozer ještě polohovací sedačku nemá, ne? Thule má, ale zase se začal prodávat poměrně nedávno (asi nějak před 3mi lety?), kdy nahradil starší ještě nepolohovatelné Charioty. Takže při koupi ojetého budeš muset mít asi trochu štěstí, ale zase budeš mít jistotu, že je to poměrně ještě mladík a že to není nějaká vykopávka, kdo ví, jak stará, ale cena tomu asi bude odpovídat, třeba budeš mít ale štěstí..Výběr to není snadný, každý vozík má nějaké výhody a nevýhody, já už jezdím se 3.tím vozíkem, jezdila jsem i se dvěmi dětmi a dvoumístným vozíkem, díky tomu jsem si na vozík hrozně zvykla, takže i když vozím jen nedno, tak jedině ve vozíku, jezdím celoročně.. To polohování sice není ve velkém rozsahu, ale určitě jej beru jako dobrý krok, u mě to bylo taky + ke koupi, ale jelikož se tehdy začal teprve prodávat, musela jsem koupit nový…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama