Dětský zubař Brno - nábor nových pacientů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lumonix22
Povídálka 11 příspěvků 06.03.18 11:48
Dětský zubař Brno - nábor nových pacientů

Ahoj holky..již probírané téma..ale ráda bych ho aktualizovala.. znáte, nebo máte některá výborné zkušenosti s dětskými zubaři…mohly by jste doporučit? Zatím jsem se nesetkala s tou spravnou trpělivostí. Dcera díky těmto netrpělivým zubařům má špatné zkušenosti a nechce chodit k zubařovi.

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24690 příspěvků 06.03.18 11:54

@lumonix22 hele ona je to hlavně záležitost rodičů, aby doma natrénovali otevírání pusy, počítání zubů a připravili dítě na možnost, že se zoubek bude muset opravit…
A co se týká netrpělivých lékařů - jo jsou netrpěliví, když dítě nespolupracuje…ona může být hodinová kalkulace nákladů i třeba 3000,–, tak chápeš, že zubař si nemůže s dítětem půlhodiny povídat a další půlhodinu tvořit výplň…když třeba zhotovení výplně u dětí hradí pojišťovna 390,– Kč…

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 06.03.18 12:32

@lumonix22 doktor zoubek na václavské

lumonix22
Povídálka 11 příspěvků 06.03.18 12:42

Ano Dokror Zoubek..slyšela jsem o něm..bohužel nové pacienty nenabírá. :,(

elnido
Kecalka 271 příspěvků 06.03.18 12:44

Jana Maděránková v Žabovřeskách, dělá dospělé i děti, chodíme tam s dcerou (4 roky), je šikovná, taky má malou dceru, takže i pochopení

Romca32
Nováček 4 příspěvky 06.03.18 13:11

Měli jsme katastrofální zkušenosti se zubařkou, u Nádraží, mladá slovena ze Sorrisa, otřes. Každý děcko ihned tlačí do velké sedace, kterou jsem díky osvícení Boha na poslední chvilku odmítla a na Dr. se vykašlala, už jsem tam nikdy nešla a o přístupu té dr. se mě ještě hodně dlouho zdálo. Pak jsme natrefili na blint na kliniku K11, Dr. Emaan Younisová. Je specializovaná na dětské pacienty. Úplně úžasný přístup, dětem se pouští pohádky, sestřička dělá blbinky, stále se všichni smějou, je to úplná pohodička, absolutně žádné trauma. Děti se tam těší a suprpohodička.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >