Dětský zubař Brno - nábor nových pacientů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lumonix22
Povídálka 11 příspěvků 06.03.18 11:48
Dětský zubař Brno - nábor nových pacientů

Ahoj holky..již probírané téma..ale ráda bych ho aktualizovala.. znáte, nebo máte některá výborné zkušenosti s dětskými zubaři…mohly by jste doporučit? Zatím jsem se nesetkala s tou spravnou trpělivostí. Dcera díky těmto netrpělivým zubařům má špatné zkušenosti a nechce chodit k zubařovi.

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 22968 příspěvků 06.03.18 11:54

@lumonix22 hele ona je to hlavně záležitost rodičů, aby doma natrénovali otevírání pusy, počítání zubů a připravili dítě na možnost, že se zoubek bude muset opravit…
A co se týká netrpělivých lékařů - jo jsou netrpěliví, když dítě nespolupracuje…ona může být hodinová kalkulace nákladů i třeba 3000,–, tak chápeš, že zubař si nemůže s dítětem půlhodiny povídat a další půlhodinu tvořit výplň…když třeba zhotovení výplně u dětí hradí pojišťovna 390,– Kč…

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 06.03.18 12:32

@lumonix22 doktor zoubek na václavské

lumonix22
Povídálka 11 příspěvků 06.03.18 12:42

Ano Dokror Zoubek..slyšela jsem o něm..bohužel nové pacienty nenabírá. :,(

elnido
Kecalka 267 příspěvků 06.03.18 12:44

Jana Maděránková v Žabovřeskách, dělá dospělé i děti, chodíme tam s dcerou (4 roky), je šikovná, taky má malou dceru, takže i pochopení

Romca32
Nováček 4 příspěvky 06.03.18 13:11

Měli jsme katastrofální zkušenosti se zubařkou, u Nádraží, mladá slovena ze Sorrisa, otřes. Každý děcko ihned tlačí do velké sedace, kterou jsem díky osvícení Boha na poslední chvilku odmítla a na Dr. se vykašlala, už jsem tam nikdy nešla a o přístupu té dr. se mě ještě hodně dlouho zdálo. Pak jsme natrefili na blint na kliniku K11, Dr. Emaan Younisová. Je specializovaná na dětské pacienty. Úplně úžasný přístup, dětem se pouští pohádky, sestřička dělá blbinky, stále se všichni smějou, je to úplná pohodička, absolutně žádné trauma. Děti se tam těší a suprpohodička.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama