Dětský zubař Karlovy Vary

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adulinka
Nováček 5 příspěvků 09.01.17 18:12
Dětský zubař Karlovy Vary

Ahojky mám takový dotaz, sháním už delší dobu pro mé dva syny(5 a 6 let) zubaře je to velký problém ho najít. Nevíte někdo o nějakém zubaři co opravdu přijímá děti? Děkuji za rady a tipy

Reakce:

kuchle
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 49 inzerátů 09.01.17 20:02

Nevím jestli berou ještě pořád, ale nám malého vzali v Ostrově v Sadentu, pravda tedy chodíme tam i my s manželem. Není to ve Varech, ale ve tam asi zubaři neřijímají ani dospělé. Telefon tam je 353 821 414 nebo 608 973 733

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 09.01.17 20:10

@kuchle a můžu se zeptat, jak jsou na tom cenově? Vypadá to zajímavě, my chodili v KV, ale zubařka odešla, tak taky přemýšlím kam :think:

kuchle
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 49 inzerátů 09.01.17 20:54

@catherine100 nemám moc srovnání :nevim: Co vím ale třeba od tchýně, u svého zubaře ve Varech platí podobné částky. Někdo říká, že se tu platí víc než jinde, ale zase používají opravdu kvalitní materiály, na vše je záruka. Mě dělali za ta léta, co tam chodím, zatím jen jednu bílou plombu, platila jsem asi 800Kč ale byla poměrně velká a do teď ji tam mám :D Musím tedy trochu varovat před přímo před Dr. Šantorou, je trochu sprostý ale je to opravdu kapacita. A vybírá si neméně kvalitní zubaře, vlastně zubařky, má tam i zubní hygienisty, i na ně je dost náročný a nevezme jen tak nějakou. Teď tam má 2 nebo tři zubařky, samé mladé. Jedna z nich už našemu malému trhala levou horní jedničku, kterou si rozštípnul… Teď na další prevenci s sebou vezmeme i naši mladší :D Za mě doporočuji, ale s cenou opravdu moc neporadím ;)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 10.01.17 06:55

@kuchle tak 800 by bylo krásný, já davala dvojnasobek :think:
no schválně jim zavolám, uvidíme…

kuchle
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 49 inzerátů 10.01.17 20:45

@catherine100 Tak jak to dopadlo?

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 10.01.17 20:47

@kuchle nijak, dneska jedem hromadně ve střevní chřipce, takže až teď jsem vydechla, zuby musí počkat :-D

kuchle
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 49 inzerátů 10.01.17 21:13

@catherine100 Tak to je mi líto. U nás v okolí to taky řádí, ťuk ťuk, u nás doma zatím nic. Držím palce ať jste všichni brzo v pohodě :mavam:

Maca2607
Povídálka 16 příspěvků 21.01.17 12:09

Ahojky. My teď chodíme k mudr. Novák ulice železniční kv. Vzal mi malého ale musela jsem se zaregistrovat taky protože bere děti pouze s rodiči ale přístup měl k malému úplně úžasný. Přijde mi tak trošku zpomaleny :lol: ale byla jsem opravdu spokojená. dokonce pro nespolupracujici děti nabízí takovou tabletku po které dítě usne a o ničem nevi takze se u mého 4-letého syna vůbec nebojím vrtání nebo tak něco :)

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 22.01.17 09:14

S Novakem mame bohuzel spatnou zkusenost..my ted chodime s malym do Chodova k Tomaskovy, ma uzasnej pristup hlavne k detem, nedavno vrtala malymu zub a platili sme 400kc.

kuchle
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 49 inzerátů 22.01.17 09:30

@Mamina87 Ona bere nové pacienty? Kamarádka se tam ptala a nevzala jí dítě ani sebe. Jinak jsem na ní slyšela samou chválu

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 22.01.17 09:42
@kuchle píše:
@Mamina87 Ona bere nové pacienty? Kamarádka se tam ptala a nevzala jí dítě ani sebe. Jinak jsem na ní slyšela samou chválu

Kdyz sem tam pred svatkama volala tak nas vzala, me a malyho a ted vzala i pritele :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >