Dětský zubař na Praze 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rezii
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 08.10.14 10:55
dětský zubař na praze 10

Ahojky, je nějaký dětský zubní lékař na Praze 10, který je dobrý a přijímá nové pacienty? Díky za tipy! Nějak nemohu dceru nikde „udat“:)

Reakce:
Fireangel
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 08.10.14 11:22

Prodental na Pražského povstání… není to P-10, no :)

http://www.prodental.cz/…ase-klinika/

Olga Zmátlová je úžasná pro děti.

Halamka
Závislačka 3933 příspěvků 08.10.14 12:57

tady jsou úžasný. Mají tam i dětskou pohotovost, proto to znám, jinak chodím s dcerou jinam a opravdu je to pro děti. Nad křeslem běží na monitoru pohádka, dceru ošetřovala mladá lékařka, která jí vytrhla dva přední zoubky bez problémů. Opravdu to s dětmi umí.
A koukala jsem, že zase nabírají nové pacienty, nedávno měli stop stav, tak to vyzkoušej, stojí to za to :-) :kytka:

Rezii
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 08.10.14 12:59
@Halamka píše:
tady jsou úžasný. Mají tam i dětskou pohotovost, proto to znám, jinak chodím s dcerou jinam a opravdu je to pro děti. Nad křeslem běží na monitoru pohádka, dceru ošetřovala mladá lékařka, která jí vytrhla dva přední zoubky bez problémů. Opravdu to s dětmi umí.
A koukala jsem, že zase nabírají nové pacienty, nedávno měli stop stav, tak to vyzkoušej, stojí to za to :-) :kytka:

Ti právě mají komplet plno, dnes jsem s nimi mluvila:( Moc jsem k nim chtěla:(

Raady123
Nováček 4 příspěvky 08.02.15 20:37

Dobrý večer maminky, nevíte o nějakém dobrém dětském zubaři nejlépe ve Vršovicích? Děkuji

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.15 12:28
@Rezii píše:
Ti právě mají komplet plno, dnes jsem s nimi mluvila:( Moc jsem k nim chtěla:(

Cetl jste na ne nekdo recezne na Znamy lekar? Jsou strasny. Tady jsou zase dobry. Tak to by me zajimalo, jaky to je.

Halamka
Závislačka 3933 příspěvků 27.04.15 13:25

@kolik Asi záleží na tom, co člověk očekává. Jak jsem psala - o mou dceru se tam postarali na jedničku, bez problémů a s laskavým přístupem.
Někdy se najdou takoví, kteří i kdyby jim jeden pozlatil za.ek, tak by brblali…

kolik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.15 13:41

@Halamka To jiste, ale tech hodnoceni je tam x od ruznych lidi a vesmes se vsichni shoduji, ze akorat rejzuji penize.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >