Reklama

Dětský zubař Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 13.02.17 08:22
Dětský zubař Olomouc

Ahoj všem, nemáte někdo tip na dobrého dětského zubaře v Olomouci? Sháníme pro děti, se současným spokojeni nejsme, děti vzal spíš proto, že k němu chodíme my, dospělí. Díky za tipy.

Reklama

Reakce:

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3621 příspěvků 13.02.17 08:35

Vím, že je na Polské, ale zkušenost nemám.
Jinak třeba na Palackého?

My chodíme do jiného města, tady jsme nezjišťovali.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 13.02.17 08:38

Tak na Palackého jich asi bude v budově polikl. hodně, já šla po osobní zkušenosti. Ale díky za tip

Bajuska
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 13.02.17 08:45

Chodíme k doktorce Míčkové na Polské. S péčí jsem spokojená, k dětem se chová hezky, jediné co mě vadí je to, že skoro pokaždé se sestrou před námi probírá jiné pacienty, občas je pomlouvá (ale samozřejmě nejmenuje).

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 13.02.17 08:51
@Bajuska píše:
Chodíme k doktorce Míčkové na Polské. S péčí jsem spokojená, k dětem se chová hezky, jediné co mě vadí je to, že skoro pokaždé se sestrou před námi probírá jiné pacienty, občas je pomlouvá (ale samozřejmě nejmenuje).

to je velmi neprofesionální. Můj zubař to se sestrou dělá taky, oni ale i jmenují, je to velmi nepříjemné. Já sháním lékaře citlivého, dobrého… co to hlavně umí s dětmi, co si budeme povídat, někdy je přimět spolupracovat je těžší.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 13.02.17 08:51

@Bajuska na paní doktorku se podívám, díky

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3621 příspěvků 13.02.17 09:05

Na Palackého jsme byli s nestandardním problémem několikrát a ač jsme vždy „chytili“ někoho jiného, tak byl velmi citlivý a vždy si našel cestu k dítěti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama