Dětský zubař Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 13.02.17 08:22
Dětský zubař Olomouc

Ahoj všem, nemáte někdo tip na dobrého dětského zubaře v Olomouci? Sháníme pro děti, se současným spokojeni nejsme, děti vzal spíš proto, že k němu chodíme my, dospělí. Díky za tipy.

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3691 příspěvků 13.02.17 08:35

Vím, že je na Polské, ale zkušenost nemám.
Jinak třeba na Palackého?

My chodíme do jiného města, tady jsme nezjišťovali.

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 13.02.17 08:38

Tak na Palackého jich asi bude v budově polikl. hodně, já šla po osobní zkušenosti. Ale díky za tip

Bajuska
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 13.02.17 08:45

Chodíme k doktorce Míčkové na Polské. S péčí jsem spokojená, k dětem se chová hezky, jediné co mě vadí je to, že skoro pokaždé se sestrou před námi probírá jiné pacienty, občas je pomlouvá (ale samozřejmě nejmenuje).

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 13.02.17 08:51
@Bajuska píše:
Chodíme k doktorce Míčkové na Polské. S péčí jsem spokojená, k dětem se chová hezky, jediné co mě vadí je to, že skoro pokaždé se sestrou před námi probírá jiné pacienty, občas je pomlouvá (ale samozřejmě nejmenuje).

to je velmi neprofesionální. Můj zubař to se sestrou dělá taky, oni ale i jmenují, je to velmi nepříjemné. Já sháním lékaře citlivého, dobrého… co to hlavně umí s dětmi, co si budeme povídat, někdy je přimět spolupracovat je těžší.

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 13.02.17 08:51

@Bajuska na paní doktorku se podívám, díky

-Evka-
Závislačka 3691 příspěvků 13.02.17 09:05

Na Palackého jsme byli s nestandardním problémem několikrát a ač jsme vždy „chytili“ někoho jiného, tak byl velmi citlivý a vždy si našel cestu k dítěti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >