Dětský zubař Olomouc

13.2.17 08:22

Dětský zubař Olomouc

Ahoj všem, nemáte někdo tip na dobrého dětského zubaře v Olomouci? Sháníme pro děti, se současným spokojeni nejsme, děti vzal spíš proto, že k němu chodíme my, dospělí. Díky za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3743
13.2.17 08:35

Vím, že je na Polské, ale zkušenost nemám.
Jinak třeba na Palackého?

My chodíme do jiného města, tady jsme nezjišťovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.17 08:38

Tak na Palackého jich asi bude v budově polikl. hodně, já šla po osobní zkušenosti. Ale díky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
13.2.17 08:45

Chodíme k doktorce Míčkové na Polské. S péčí jsem spokojená, k dětem se chová hezky, jediné co mě vadí je to, že skoro pokaždé se sestrou před námi probírá jiné pacienty, občas je pomlouvá (ale samozřejmě nejmenuje).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.17 08:51
@Bajuska píše:
Chodíme k doktorce Míčkové na Polské. S péčí jsem spokojená, k dětem se chová hezky, jediné co mě vadí je to, že skoro pokaždé se sestrou před námi probírá jiné pacienty, občas je pomlouvá (ale samozřejmě nejmenuje).

to je velmi neprofesionální. Můj zubař to se sestrou dělá taky, oni ale i jmenují, je to velmi nepříjemné. Já sháním lékaře citlivého, dobrého… co to hlavně umí s dětmi, co si budeme povídat, někdy je přimět spolupracovat je těžší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.17 08:51

@Bajuska na paní doktorku se podívám, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
13.2.17 09:05

Na Palackého jsme byli s nestandardním problémem několikrát a ač jsme vždy „chytili“ někoho jiného, tak byl velmi citlivý a vždy si našel cestu k dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama