Dětský zubař Pardubice, Hradec a okolí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
18.5.22 11:37

Dětský zubař Pardubice, Hradec a okolí

Ahoj, sháním dobrého zubaře, který to umí i s hůře zvladatelnými dětmi. Máme starého zubaře, dceři se uštípla stolička, bohužel se bála a ucukávala mu, tak na ni začal křičet, no holka se začala úplně klepat, ani jí to neočistil jen ofouknul a zamáznul provizorně a že je na to starej ať si najdeme jinýho zubaře. Tak sháním nějakého, který umí dítě uklidnit. Podotýkám že dcera nevyváděla a jen co poprvé ucukla tak už začal doktor nadávat. Kdyby jí třeba říkal co jde dělat co bere do ruky a na co to je, tak si myslím, že by i držela. Teď se bojím aby ještě neměla blok jak na ni začal řvát. Znáte nějakého dobrého doktora co nabírá v Pardubicích, Hradci a okolí a umí to s dětmi? Dcerce je pět let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
229
18.5.22 12:53

Nechci strasit, ale tady volni zubari uz nejsou. Natoz jeste hledat s kriteriem mlady a trpelivy k detem (chapu, ze to tak chcete). Moje dite vzala zubarka Andrejsova, ale jen proto, ze tam chodim i ja a moje mamka. Bohuzel je skoro nemozne najit zubare jakehokoliv :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13404
18.5.22 13:28

Mladou a trpělivou zubařku mám v Medikap, ale myslím, že jsou totálně plní. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
18.5.22 15:06

Hradec Králové, EUC klinika, Lucie Petrová. Je to přímo dětská zubařka. Milá, k dětem trpělivá. Odbornost neumím posoudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
18.5.22 17:14

Měla jsem stejný problém se synem a starou zubařkou. Obvolala jsem všechny dětské zubaře i v Praze a všude plno. Nakonec chodím se synem do 2H dent v Pardubicích. Přístup úžasný a syn se teď k zubaři těší. Jen ty ceny..je to soukromá klinika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat