Dětský zubař v Brně nebo na jih od Brna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Preg
Nováček 6 příspěvků 18.02.18 21:27
Detsky zubar v Brne nebo na jih od Brna

Chtela bych poprosit o doporuceni zubare v Brne nebo jeste lepe na jih od Brna, pro moji dcerku. Predni horni zoubky nam narostly hodne odsebe, tam bychom to melt nechat zkontrolovat. Fora co jsem nasla jsou uz nekolik let stare :,( Predem dekuji za rady :)

Reakce:
Juicy1
Povídálka 14 příspěvků 18.02.18 22:29

Mudr. Karel Denk, je moc hodny, moje děti ho maji moc rady????

smudlinky
Závislačka 2572 příspěvků 348 inzerátů 19.02.18 08:18

Spousta klasických zubařů bere i děti, kde mají volno a berou nové pacienty se dá zjistit na stránkách stomatologické komory.

Preg
Nováček 6 příspěvků 19.02.18 10:07

@Juicy1 dekuji :palec:

Preg
Nováček 6 příspěvků 19.02.18 10:09

@smudlinky - rada bych mela na mudr nejake recenze nez tam privedu 10ti mesicni holcicku. Aby z 1. navstevu nemela trauma na cely zivot :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >