Dětský zubař v Brně nebo na jih od Brna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Preg
Nováček 6 příspěvků 18.02.18 21:27
Detsky zubar v Brne nebo na jih od Brna

Chtela bych poprosit o doporuceni zubare v Brne nebo jeste lepe na jih od Brna, pro moji dcerku. Predni horni zoubky nam narostly hodne odsebe, tam bychom to melt nechat zkontrolovat. Fora co jsem nasla jsou uz nekolik let stare :,( Predem dekuji za rady :)

Reklama

Reakce:

Juicy1
Povídálka 14 příspěvků 18.02.18 22:29

Mudr. Karel Denk, je moc hodny, moje děti ho maji moc rady????

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 384 inzerátů 19.02.18 08:18

Spousta klasických zubařů bere i děti, kde mají volno a berou nové pacienty se dá zjistit na stránkách stomatologické komory.

Preg
Nováček 6 příspěvků 19.02.18 10:07

@Juicy1 dekuji :palec:

Preg
Nováček 6 příspěvků 19.02.18 10:09

@smudlinky - rada bych mela na mudr nejake recenze nez tam privedu 10ti mesicni holcicku. Aby z 1. navstevu nemela trauma na cely zivot :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama