Dětský zubař v Pardubicích

22.7.15 10:09

dětský zubař v Pardubicích

Zdravím, potřebuji přihlásit roční dceru k zubaři v Pardubicích a vůbec nevím ke komu a kdo vlastně bere takto malé děti. Já sama mám zubaře daleko a navíc mi řekl, že by mi jí vzal až ve dvou letech :(. Poradíte prosím, kam chodíte s dětmi vy? Moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6129
22.7.15 11:15

@Wendulkaaa v pondělí jsem byla se sebou a skoro roční dcerou u dr. mandutzovy u Husova sboru. Jen ji koukla do pusy, spočítala zuby a řekla za pul roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.15 11:30

Dr. Kalousová na Scheartzově náměstí naproti Dašáku.
Moje děcka chodí k Dr. Klementové, ta je naprosto úžasná, ale teď nastoupila na půl roku na mateřskou, bude až v lednu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
6.10.15 10:39

Ahoj, nevíte o nějakým zubaři v Pardubicích, který ještě bere nové pacienty? Nemůžu pro syna žádnýho sehnat…všude mají plno. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
6.10.15 11:14

Ahoj, zkus Mudr. Hrubá Hájková u Husova sboru. Je skvělá. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.15 11:31

Ahoj, dětské pacienty přibírá i Mudr. Bakrlíková na Dašické. Sama k ní chodím už 17 let (máma, táta, brácha, manžel…taky :) ) a zatím jen spokojenost. Dceru tam jdu přihlásit příští týden.

• Nahlásit
  • Citovat
6.10.15 11:46

K Bakrlíkové jsem chodila a to byla ta nejhorší zubařka, jakou jsem kdy měla. Tam bych už nešla, kdyby mi měly všechny zuby z pusy vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
6.10.15 14:59

@Dadu93 Díky, zkusím ji zítra brnknout ;)

já k Bakrlíkové taky chodím, ale moc s ní nejsem spokojená…vadí mi, že nepoužívá rukavice, takže když k ní jdu třeba odpoledne a představím si, kolika lidem se už ten den přede mnou s těma prstama šťárala v puse, tak je mi zle, doufám, že si aspoň myje a dezinfikuje pořádně ruce :? pro prcka bych proto chtěla jinýho zubaře, doufám, že seženu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.15 16:49

Na Dubině je teď docela nedávno nový doktor tuším od K, nemůžu si vzpomenout. A když si dám do Googlu zubař Pardubice Dubina, tak mi to vyhodí fb stránku střediska, kde píšou, že přibírají. Kamarádka s manželem k němu chodí a jsou s ním strašně spokojení. http://www.i-hrackarstvi.cz/…-sici-stroj/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama