Devítiměsíční začala znovu ublinkávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 07:11
devítiměsíční začala znovu ublinkávat

Ahoj, chci se zeptat, zda nemá někdo zkušenost, aby mu takto větší kojenec začal zase ublinkávat, je to po kojení a mléčné kaši. Říkám si, že je to asi z toho pohybu, ale na bříšku řádí už dlouhodobě. Nemá někdo nějaké tipy, triky? Děkuji.

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.12.16 07:47

Přestat kojit :think: asi mu tuhé sedí víc.. :nevim:

VikiRiki
Kecalka 179 příspěvků 21.12.16 07:58

Ja mam 9 mesicni dcerku a uz od zacatku je hodne ublinkavaci miminko. Byla jsem s tim u pediatricky a ta mi rekla, ze deti mohou po materskem mlicku ublinkavat az do roka. Nesmi to byt po tuhe strave a nesmi to byt zvraceni obloukem. Takze tak :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 08:09

@martina.se to bych jí dávala pak sunar a ten má v mléčné kaši, po které také ublinkla, takže myslím, že to radši zkoušet nebudu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 08:10

@VikiRiki děkuji, po tuhé to nedělá, ale po mléčné kaši jo (nedělám z MM, už přes půl roku skoro nic neodstříkám)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.12.16 09:52
@Anonymní píše:
@martina.se to bych jí dávala pak sunar a ten má v mléčné kaši, po které také ublinkla, takže myslím, že to radši zkoušet nebudu

tak pak zkusit vyměnit ten sunar :think: můj blindil na začátku, po půl roce stop a pak právě kolem 9 m zase, ukončili jsme kojení a byl klid :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 10:49

@martina.se ona spíš jen trochu ublinkne, kojení se mi ukončovat nechce, po všech těch starostech, to zrovna funguje
zkusím jinou značku kaše, díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >