Devítiměsíční začala znovu ublinkávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 07:11
devítiměsíční začala znovu ublinkávat

Ahoj, chci se zeptat, zda nemá někdo zkušenost, aby mu takto větší kojenec začal zase ublinkávat, je to po kojení a mléčné kaši. Říkám si, že je to asi z toho pohybu, ale na bříšku řádí už dlouhodobě. Nemá někdo nějaké tipy, triky? Děkuji.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 21.12.16 07:47

Přestat kojit :think: asi mu tuhé sedí víc.. :nevim:

VikiRiki
Kecalka 184 příspěvků 21.12.16 07:58

Ja mam 9 mesicni dcerku a uz od zacatku je hodne ublinkavaci miminko. Byla jsem s tim u pediatricky a ta mi rekla, ze deti mohou po materskem mlicku ublinkavat az do roka. Nesmi to byt po tuhe strave a nesmi to byt zvraceni obloukem. Takze tak :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 08:09

@martina.se to bych jí dávala pak sunar a ten má v mléčné kaši, po které také ublinkla, takže myslím, že to radši zkoušet nebudu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 08:10

@VikiRiki děkuji, po tuhé to nedělá, ale po mléčné kaši jo (nedělám z MM, už přes půl roku skoro nic neodstříkám)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 21.12.16 09:52
@Anonymní píše:
@martina.se to bych jí dávala pak sunar a ten má v mléčné kaši, po které také ublinkla, takže myslím, že to radši zkoušet nebudu

tak pak zkusit vyměnit ten sunar :think: můj blindil na začátku, po půl roce stop a pak právě kolem 9 m zase, ukončili jsme kojení a byl klid :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 10:49

@martina.se ona spíš jen trochu ublinkne, kojení se mi ukončovat nechce, po všech těch starostech, to zrovna funguje
zkusím jinou značku kaše, díky :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >