Dezinfekce vhodná pro miminka

9
21.5.20 13:10

Dezinfekce vhodná pro miminka

Dobrý den, používáme Aquaint. Čistím s ním věci pro malého. Nepoužíváte prosím někdo jinou dezinfekci vhodnou pro miminka? Děkuji za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20793
21.5.20 13:43

Miminku jsme teda nikdy nic nedesinfikovala, pominuli občasné přetření rukou venku vlhčeným ubrouskem venku před jídlem. Maximálně omyla vodou a jarem, případně vyprala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8467
21.5.20 13:45

Žádnou desinfekci jsem ani u jednoho miminka nedesifikovala, dudlíky a lahvičky jednou denně vysterilizovala v mikrovlnce. Jinak jsem nejradši používala ocet a sodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
689
21.5.20 13:55

Já jsem hračky občas myla Savem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3014
21.5.20 14:07

Vyprdni se na desinfekci. Dudlík a lahve vývar, hračky vyper nebo umyj v mýdlové vodě nebo oplchni kyselinou citronovou. Desinfekci si nech na záchod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3014
21.5.20 14:09

Případně mě napadl parní čistič. Ale nějak nechápu, co desinfikuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13884
21.5.20 14:24

Na věci pro miminka jsem v životě dezinfekci nepoužila. Nové hračky jsem omyla mýdlovou vodou nebo vyprala, dudlíky a lahve sterilizovala v mikrovlnce. Je potřeba, aby si dítě budovalo přirozenou imunitu a nežilo ve sterilním prostředí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
21.5.20 15:00

Taky tak. Dezinfekci jsem pro miminko nikdy neměla. Stejně si pak všechno cpe do pusinky. Tak mi přijde zbytečné dezinfikovat a dělat sterilní prostředí a pak za pár měsíců ho dát někam na zem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
21.5.20 20:05

@saphir co chceš probůh miminu desinfikovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
24.5.20 11:45

Doporčuju Skin Toner od slovenské značky Malinna. Složení je přírodní a dá se použít i třeba na hojení ranek nebo akné. Není v tom alkohol, jen oleje a mořská sůl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama