DHL pozastavený balík

22.11.20 22:58

DHL pozastavený balík

Dobrý večer teď kontrolují e-maily a zarazil mě jeden od DHL. Vidím to poprvé a tak se chci zeptat jestli se to už někomu stalo. Nevim jestli tomu věřit, nebo jestli to je vir.
Pisou, že mám u nich pozastavený balík a mám zaplatit 60 Kč, ale nic jsem neobjednávala. 🤔
Kdyby tam bylo napsany jejich číslo účtu, tak to pošlu. Ale je tam odkaz na zaplacení kde chtějí moje údaje a údaje z platební karty. Je to sice stránka DHL, ale dneska už umí být ty hackeři důvěryhodní. Nejsou tam žádné informace jako číslo zásilky, odesílatel.. nic takového.
Jsem zaregistrována v aplikaci německého dm tak mě napadlo, jestli mi něco neposílají oni. Přikládám foto a přeji pěkný večer :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.11.20 23:01

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
22.11.20 23:03

Spam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7135
22.11.20 23:14

@Mařena.bublina blbost. DHL by poslalo číslo zásilky a tracking. Nic neplať. A nahlas to DHL, ať o tom ví, že se za ne někdo vydává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:17

Je to podvod, ještě jsem se nesetkala s tím, že chtějí něco platit, pouze dobírku u balíčku co sis objednala a hlásí číslo a datum doručení. Když Tě informují o zastavení balíčku, tak z důvodu poškození a vrací to dodavateli. Klidně kontaktuj DHL ať to řeší, asi nebudeš jediná. Fakt neskutečný co si dovolí.

• Citovat
  • Nahlásit
22.11.20 23:27

Tak jsem si to myslela správně, oni i tyhle společnosti ke každému emailu posilaji v příloze minimálně logo společnosti a tady není nic. Zítra ráno tam hned zavolám a nahlasim to.
To je drzost.. ještě před Vanocema :pocitac:
bohužel je plno lidí co na to skočí a ty peníze pošlou. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
22.11.20 23:29

Podvod. Už jen ta forma jakou je to napsané. Nejdřív vykají, pak ti přeji vše nejlepší… Máš narozeniny? :mrgreen: a to IČO ani neexistuje.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 23:40

Nesetkala jsem se s tím, ale vypadá to na podvod.Nic neplatit a nejlépe nahlásit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 23:45

@Hotaru
Před měsícem jsem měla 😂
Tady jsem to našla, proto mě napadlo to Německo 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1476
22.11.20 23:45

Tak jsem se ze zvědavosti podívala na email do spamu. A mám podobný email od české pošty, že dokud nezaplatím clo 1,10 kč. Tak mi neodešlou balík. Podotýkám, že nic nemám objednáno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 23:59

@smajlik345 taky jsem právě nic neobjednávala. Ale neměla jsem to ve spamu, normálně mezi dorucenyma.
Ráno tam zavolam a uvidím co se dozvím. Dám vědět co mi řekli 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
23.11.20 00:08

Jj od České pošty to mám taky a taky ve spamu :mrgreen: A to fakt nikde a nic neobjednavam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
23.11.20 00:38
@Mařena.bublina píše:
@Hotaru
Před měsícem jsem měla 😂
Tady jsem to našla, proto mě napadlo to Německo 🤔

Ajo.. 🤔 No když oni tam v tom e-mailu mají i toho IČ, že Cz, tak jsem hledala naše český IČA :mrgreen: teď jsem koukala na googlu a našlo mi to upozornění na fb Trutnova :mrgreen:
Ještě že jsi tak pozorná a nenaletěla jsi :) Věřím, že spousta lidí si pozor nedá a zaplatí to :roll: Ještě když to chtějí platit kartou, bůh ví, kolik by jim pak těch peněz nakonec vycucali z účtu :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
23.11.20 00:42

Hele, teď jsem taky mrkla do spamu a taky tam mám od České pošty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
23.11.20 00:50

Tak jsem kvůli vám koukla a hle, taky mám od DHL, ale zase jiny a i s logem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama