Reklama

DIA poradna pro těhotné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 23.06.09 11:57
DIA poradna pro těhotné

Ahojky,

vyšel mi zvýšený OGTT,sice jen o 0,2,ale díky tomu,že máme diabetes v rodině a první dcerka byla nad 4 kg,tak mě dr. odeslala do dia poradny.

A tak se chci zeptat,jak to tam chodí a na co se mám připravit???

Nesnáším doktory a vše navíc je pro mě akorát stres :-(

Díky moooc :srdce:

Reklama

Reakce:

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 23.06.09 12:45

Ahoj,

poprve ti budou odebirat krev z prstu, vysvetli vse ohledne diety a dostanes „naprstky“ pro odber „profilu“, ktery budes delat pred dalsi kontrolou - opet nekolik pichnuti do prstu za ucelem vycedeni par kapek krve. Nasledovat bude opet kontrola - stejna jako ta prvni.
Mozna, ze se to bude trochu lisit - popisuju, jak se to deje u moji matky v ordinaci.
Rozhodne se neni ceho bat, neni to zadna traga! :wink:

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 23.06.09 14:14

stazko,díky :srdce:

já mám z doktorů úplný osypky brrrrrrr :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >