Diabetologie Podolí

4
30.7.20 11:47

Diabetologie Podolí

Ahoj,
jakou mate zkušenost s diaporadnou v Podolí? Po vyšších výsledcích OGTT. :)
Budu ráda za jakékoliv poznatky. Jediné, co vím je, že je to v druhém patře. :D

Byly jste spokojené s jejich postupy? Jak často se tam chodí? Do kolikátého týdne? Je tam dlouhé čekání, i když jste objednané na čas? Je tam nějaká recepce nebo kde se hlásit? Nebo stačí dojít na čas a čekat na vyvolání?

Díky moc za jakýkoliv postřeh. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13919
30.7.20 12:06

Chodila jsem tam v obou těhotenstvích, ale děti už jsou dost velké a aktuální zkušenosti nemám. S přístupem jsem byla velmi spokojená, chodila jsem na kontroly až do porodu. Při každé kontrole se dělal i ultrazvuk na jiném pracovišti porodnice. V podstatě to byl výlet na půl dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4138
30.7.20 12:24

@Sarka002 Doktorka je naprosto skvělá, rozhodne léčbě rozumí, sestricka trochu přísná, ale taky fajn. Jediná nevýhoda je, ze se tam dost dlouho čeká. Neobjednavaji na cas, ale chodi se proste od 9, jak kdo přijde. Chodila jsem tam do 36tt. Recepce tam neni, kartu jsem dávala, kdyz někdo vylezl (pokud jsem sla z poradny nebo tak), kdyz jsem sla jen tam, tak jsem jen cekala.
Co by tě ještě zajímalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.7.20 12:40

@kaiserin, teď už asi objednávají na čas, protože mi řekla konkrétní čas, kdy dojít. :D

A chodila jsi jak často? Jednou za měsíc/14 dní/týden? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4138
30.7.20 13:52

@Sarka002 no ja rodila pred měsícem, tak to možná upravili:). Ale čekání bych se obávala i tak. Chodila jsem cca 1× měsíčne. Ono záleží, jak to pujde s glykemiemi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.7.20 14:18

@kaiserin, budu s tím počítat. Dobře, děkuji moc. :)

Takže, když půjdu jen tam, tak nemusím pokaždé do kartotéky pro kartu nebo něco takového? Stačí dojít, sednout si a čekat. No, uvidíme jak tam dlouho tedy skončím. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4138
30.7.20 16:37

@Sarka002 Ja myslim, ze kdyz jsi objednaná a v Podoli kartu uz mas, měli by ji tam mít, ale tentokrát jsem vždycky mela neco k tomu. Tal to nevím na 100% :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
31.7.20 07:36

Ahoj, přidám zkušenost… s tím objednáním je to tak, že na první návštěvu jdeš na objednaný čas.. Já tam byla jen se sestrou která mi vše vysvětlila a ukázala- jasně a srozumitelně ;).. Dostala jsem glukometr a měřím se 3× týdně (4× během dne).. Pak jdeš cca za měsíc na kontrolu.. Pokud by ti hodnoty litaly, tak asi určitě dřív, ale to ti řeknou jak postupovat.. No a při těchto dalších návštěvách už musíš čekat, to je bez objednání, takže jak kdo prijde:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
31.7.20 08:51

@K.Nina, dobře, děkuji moc :)

Všem dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...