Diagnostická laparoskopie, bolesti břicha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
407
4.7.22 09:47

Diagnostická laparoskopie bolesti břicha

Ahojky.
Podstupovala některá z Vás diagnostickou laparoskopii?
Už nevím co dělat a popravdě jsem z toho celkem nervózní :? A lékař to hází na dalšího lékaře.
Trápí mě problémy, bolesti na pravé straně břicha. Cca od poloviny května se to zhoršilo. Předtím to bylo to místo na břiše spíše citlivé. Začalo to cca v září (místo bylo citlivé, občas tlaky v tom místě) v době těhotenství, všichni mi tvrdili, že je to těhotenstvím, po porodu to samé jak se dělo dává do kupy. Rodila jsem v listopadu ve 24tt (přirozeně), bohužel se špatným koncem :,(. Po porodu manuální lyza placenty, kyretáž kvůli placentě. Ta citlivost, tlaky začaly cca v přibližně v době (v září), kdy nastaly problémy v těhotenství (spontánní odtok PV), nepamatuji si přesně jestli těsně před nebo až po tom odtoku.

Začíná to cca v úrovni pupku až dolů. Je to teď bolest až pálení.
Když sedím, mám pocit jakoby mě tam na té pravé straně něco tlačilo, když porovnám levou a pravou stranu.
Na gynekologii nic dr. neviděla, kolonoskopie, resp. střeva v pořádku, sono břicha v pořádku. Byla vidět cca 1/2 slepáku a ok (ledaže druhá půlka by byla v háji). Podezření na celiakii není z krve. CRP negativní, KO ok.
Cca od března mě trápí opakovaně záněty mocaku, předtím v kombinaci s gyn. (Streptokok). Měla jsem nekolikero atb, vždy udělana citlivost, ale i tak nezabirali. Už mám vytvořenou i autovakcínu. A na tyhle záněty a výše uvedené obtíže jsem nikdy netrpěla. Minule výsledky ohledně zánětu ok, dnes budu volat o další. Tak nevím zda by to mohlo být i od močáku, ale močák začal v březnu :think:.
Když jsem se ptala OG na možnost laparoskopie, zda ta by něco neukázala, tak na mě koukala jak na blázna, zda chci jít jako vážně dobrovolně na operaci. Samozřejmě že ne.. Ale když všude slyším to je divný, OG mi řekne tady v pořádku, gyn. problém to není, to budou střeva.. což se vyloučilo…
No každopádně v příštím týdnu jdu na konzultaci ohledně laparo.
Dr. co dělal kolonoskopii, tak se k té variantě laparoskopie přiklonil.
Tak mám na druhou stranu docela vítr co z toho bude. Chceme se jak to bude možné snažit o další miminko. Už tak vlastně první mimčo bylo po IVF, kdy se tedy zadařilo napoprvé. Samozřejmě se mi v hlavě honí zda tyhle problémy nemohly způsobit ten odtok PV. Bohužel nikdo neví na 100% proč ta voda odtekla. Neměla jsem žádné varovné příznaky, nic. A samozřejmě obavy, aby mi neodejmuly něco co je pro těhotenství důležité, abych mohla mít další vlastní dítě/děti. Když se tedy nyní neví čím to je.

Nevím jestli to může něco vypovědět, od začátku těhu mám cca 8 kg dole (pravda nadváha :oops:) a nevolnostmi, zvracením v těhu jsem vůbec netrpěla.

Tak zda někdo má zkušenosti s diag. laparoskopii či náhodou s podobnými obtížemi. Je mi jasný, že nejste dr.,nemáte křišťálovou kouli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.7.22 09:53

Laparoskopie ukaze nejvic. Ale pred operaci bych zkusila pozadat dr o magnetickou rezonanci, tam by se melo ukazat jasne, kde je pricina techto problemu. Zda tam neni treba skryty myom, ktery je na takovem miste, ze nejde dobre videt na UZ anebo pripadne neco s mocakem. Na laparku bych sla az jako posledni moznost a vyuzila jeste tyto dostupne moznosti. Preju hodne stesti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
407
4.7.22 11:08
@Anonymní píše:
Laparoskopie ukaze nejvic. Ale pred operaci bych zkusila pozadat dr o magnetickou rezonanci, tam by se melo ukazat jasne, kde je pricina techto problemu. Zda tam neni treba skryty myom, ktery je na takovem miste, ze nejde dobre videt na UZ anebo pripadne neco s mocakem. Na laparku bych sla az jako posledni moznost a vyuzila jeste tyto dostupne moznosti. Preju hodne stesti :kytka:

Díky. A to by napsal praktik? Já jen, že na tu konzultaci jdu 15.7. A praktik má od 18.7.dovču, zástup samozřejmě má. Dnes odpo budu ještě volat o výsledky, tak se ho na to mohu zkusit zeptat, případně tam zajet.
Já jen, že se nikdo o urologii, rezonanci apod. nezmínil jako o další možnosti :think:. A praktik má atestaci v oboru urogynekologickych obtíží, takže by měl mít nějaké povědomí. A zas teda nevím, zda teď něco stihnu absolvovat do toho 15.7. Než mě objednají, teď navíc i doba dovolených. Leda nějakou soukromou urologickou kliniku, s tou MR by to bylo horší. Ono už tak na tu konzultaci k laparoskopii je 8 týdnů čekací doba. Jdu do Podolí.
A ty bolesti jako už nic moc teda :(. Čekám už kdy konečně někdo na něco přijde a něco s tím udělá a vyřeší to :zed:. Už je to na palici :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
6.7.22 11:09

@Zuzi.Woody Ahoj, resim ted neco podobnyho..
Boli me na prave strane, v mistech slepaku. Ten se ale vyloucil, kdyz jsem jela na pohotovost. CRP mam ok a celkove krevni testy taky.
Sono taky nic neukazalo. Kdyz jsem byla na gynde, tak mi zjistila mirne zvetseny pravy vajecnik, ktery po prohmatani bolel. Ale cystu pry nemam.
Nejhorsi je to v noci. Vzbudi me bolest, ktera prejde, az kdyz najdu nejakou polohu. Placam se v tom od konce dubna :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
6.7.22 14:39

@fialka06
Ahojky, u mě to jde od úrovni pupku dolů. Ono na pohmat to není nějaká šílená bolest, ale prostě to je cítit to břicho.
A u mě je to teď nonstop.
Včera se to trochu ozvala i levá strana, spodek. Ale teď ok.
A když sedím jakoby tam něco tlačilo (což dr. na gastro říkal že by to mohl být slepák). Což už jsem měla předtím v těhotenství.
A říkala dr důvod, proč je ten vaječník zvětšený?
U mě tam nebylo prý nic. Ještě říkala, že to jsou střeva, ale ta se pak vyloučila…
Prostě si myslím i okolí, že je to spíš gynekologický nebo za mě případně slepák. Před rokem jsem absolvovala ivf a měla jsem komplikace a vaječníky jsem měla zvětšené a kolem dělohy a dalších prostorech cca 6 l vody. Pak se to samozřejmě vrátilo zpátky do původního stavu.
A třeba vypozorovat, kdy a v jaké poloze to je nejhorší? Nebo dle fáze menstruačního cyklu? Zda třeba otřes, chůze po schodech či po jídle zda se to horší či je to stejné?. Zkusila bych se domluvit s tou dr. zda by třeba jiná fáze něco neukázala. V období ovulace může být cítit, ale to bývá chvilkové.
Jinak k tomu slepáku, to u mě vyloučili také, jakože akutní zánět slepáku. Cca 1/2 slepáku byla vidět na sonu a ta byla ok. A to ne u každého je vidět na sonu ten slepák. Jenže je druha část, kterou vidět nejde. A ono existuje i chronický zánět a že se to projevuje dlouhodobými proměnlivými bolestmi.
Byla jsem na té kolonoskopii a tam vlastně se slepák nedá vyšetřit, je tam vidět jen to ústí a to je vše. Proto i tam se dr. přiklonil k té laparoskopii. A ještě právě říkal, aby se prověřila ta celiakie. To se dělá z krve u praktika a pokud je podezření z krve, tak se pak dělá na gastro nějaké vyšetření, kde odeberou vzorky a tam se to z nich pak ukáže přesně.

Zkus až to začne hodně bolet, ležet a pokrčit nohy a psali, že i studený by mělo zmírnit obtíže. To psali u slepáku.
Jedině zda je nějaký urologický problém, ale to by jsi měla problémy s čuráním apod.
Zkusila bych se domluvit s praktikem co dále.
Mně řekl, že ta laparka je prostě nejpřesnější a když se vyloučily různé obtíže. I ten zánět MC nebyl. Byl tam ještě sice Streptokok, ale ty obtíže s ním co jsem měla už takové nejsou.

No držím palce ať se to brzy vyřeší.
Je to nepříjemný a obtěžující. A čekat s tím vždy několik týdnů na nějaké vyšetření :?.
Je to vlastně jeden z důvodů co nám hatí snahu o další mimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
6.7.22 20:18

V dubnu, pred ms, me pobolivalo bricho.
Den pred ms me v noci chytla volest v pravem podbrisku, ale tu jsem zaspala. Dalsi den ok, a dalsi noc jsem jela na pohotovost. Bylo mi na omdleni a bolelo to jako cert. Vse ok, utz neudelali, jen mi pichli neco na bolest, a ze mam jit druhy den k dr s moci.
Z moci zjistila streptokoka, pet dni klid a pak to zase zacalo. Do dalsi ms bolesti, zase pri ms na omdleni a bolest. Na sonu vse ok, a slepak prave nebyl videt, na ten jsem se ptala.
Ted mam docela klid, ale obcas me tam neco tlaci. Pristi tyden na CT, protoze moje obvodni si mysli, jestli to neni od ledvin.
Ani nevim, jestli by tam byl slepak videt :nevim:
Ale ty cekaci lhuty jsou sileny! Ja jsem hlavne posera, ze to je neco vaznyho.
Boli to hlavne v noci. Jestli to nejak prelezim, vzbudi me bolest..
Jinak zvetseny vajecnik mam pry jako po ovulaci. Podle krevnich testu je vse v pohode. Onko markery taky. Takze mi byla doporucena laparoskopie a mam termin na konci srpna. Jen mam dilema, jestli jit. Je to jednine, na co prisli. Nebo proste to vysetreni bolelo. Tak to asi bude tim. Po jidle to neboli. Obcas nejaky naraz, treba v aute, zvednuti nohy..
Ty sis teda uplne uzila, kdyz to ctu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
6.7.22 20:20

@Zuzi.Woody na streptokoka jsem mela antibiotika. Syn tu kolem me beha a nedopisuju vety :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 05:54

Holky, zkuste jeste zminit u doktora endometriozu. Ja ji mam a jde v rannich fazich velmi spatne videt na ultrazvuku. Je tak zakerna, ze tam muze byt maly flicek a nejde nic videt, jindy tam muze byt velky nalez a obtize nemusi byt zadne. Mne to na UZ dlouho neslo videt, az ca po roce a pul konecne ano a udelali mi laparku. Byla zasahla pulka vajecniku a slo to az ke strevu. Strevo take neslo cele videt na UZ. Nejvice projevu byly pri mensesu, pak uz porad. Co se tyce pocitu, ze „neco“ me tlaci v brichu, tak u me byla pricina velkeho myomu a spousta dalsich malych. Ale tohle by gynekolog mel UZ rozpoznat celkem dobre.

• Citovat
  • Nahlásit
2039
7.7.22 07:26

Ahoj, ja byla na domluveni terminu laparoskopie a primar endometriozu zminil a i srusty.
Ale na utz nic nevidel. Zadnou cystu, myom, nic.
Takze se uvidi pri laparce..

@Anonymní píše:
Holky, zkuste jeste zminit u doktora endometriozu. Ja ji mam a jde v rannich fazich velmi spatne videt na ultrazvuku. Je tak zakerna, ze tam muze byt maly flicek a nejde nic videt, jindy tam muze byt velky nalez a obtize nemusi byt zadne. Mne to na UZ dlouho neslo videt, az ca po roce a pul konecne ano a udelali mi laparku. Byla zasahla pulka vajecniku a slo to az ke strevu. Strevo take neslo cele videt na UZ. Nejvice projevu byly pri mensesu, pak uz porad. Co se tyce pocitu, ze „neco“ me tlaci v brichu, tak u me byla pricina velkeho myomu a spousta dalsich malych. Ale tohle by gynekolog mel UZ rozpoznat celkem dobre.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
7.7.22 09:44

@fialka06
Ten pocit na omdlení je tedy zvláštní :think:.
Taky mi jednu dobu bylo trochu šoufl a dva dny zpátky se mi zamotala 2×hlava, ale to spíš bylo od bolesti hlavy a tlaku, pac to spravily 2 menší sklenky kofoly… A pak už ok :D.
Zvláštní, že nedělali nějaké vyšetření, UTZ.
Já byla na pohotovosti taky, udělali sono břicha a prohmatali břicho a ok. Ještě tam mluvili také o té kolonoskopii, ale tam ok. Žádný náznak něčeho špatného ve střevech. Ani na gastro v žaludku.
Ten pocit, že tam něco tlačí mám taky. Nejvíc je to cítit při tom sezení. Ale je to cítit na pravé straně.
O ledvinách se dr. nezmínil. Boleli mě dříve trochu bedra a podbrisek od zánětu mocaku, ale to už ok. A ty ledviny také proklepli na té pohotovosti i OG, tedy jen rukou. A ty ledviny byly vidět na sonu břicha. Asi zajeli i tam.
To je zvláštní, Streptokok, tlačení obě.
Já už tu potvoru řeším od března. X atb. A pořád tam je. A u mě se to tím diskomfortem, problémy projevuje. Dr. udělá citlivost, dá atb, ale nezaberou. Tři dny po dobrani ko odběry a pořád tam byla. Ale už se to posunulo. Už mi na to vyrobily autovakcínu, tak ji od pondělí užívám.
V září mi ho našli po tom odtoku, ale zase píšou, že ten Streptokok v těhotenství bývá.
Popravdě by asi museli udělat celé břicho. A jestli by byl vidět slepák těžko říct :think:. Ještě je magnetická rezonance a ta je přesnější než CT.
Jo lhůty šílený. To se právě obávám za jak dlouho mi případně dají termín. A zvlášť v Praze… Rušila jsem 2 termíny na rehabilitaci a náhradní dali za 3 měsíce.
Taky mám obavy, ale na druhou stranu se „těším“ na tu konzultaci, vyšetření. Ať se k tomu už někdo konečně ofiko vyjádří a pohne se to vpřed a hlavně vyřeší. Mám právě vítr, abych nepřišla o vaječníky, dělohu apod. :(.
OG to zkoukla, tady je vše v pořádku. A zamerovala se speciálně na ten pravý vaječník. Gyn. problém to prý není. Dělala i všechny možné stěry a ok. O onko nevím, že by někdo delal :think:.
A kdy si se objednavala na tu laparku, že máš termin na konci srpna. Toho se právě obávám těch termínů, delší čekací doby.

No pokud je to jediná možnost, asi se nic moc dělat nedá. Hlavně ať už je klid. Děsím se té narkozy, hlavně díky té poslední zkušenosti po tom porodu. A pak až se probudím, co se dozvím. A v nervu dopředu co z toho bude.
Takže pevně doufám, že nic pro těhotenství důležité neseberou a že během příštího roku se budeme moci už snažit o další mimi. A pokud by to nešlo normálně, tak i věk hraje roli samozřejmě celkově kvůli dětem, těhotenství. Ale u ivf je to hrazeno částečně ZP a hranice je před dovršením 40ti let. A i tak se za to doplácí. Tak aby se to vše stihlo a ani u toho není záruka, že se otěhotní hned. Někdo čeká, snaží se i roky než se zadaří…
A to mám ještě žádanku z centra na hysteroskopii, takže se zeptám zda to udělají s tím nebo se to udělá poté, před případným transferem, pokud by se nedařilo normálně. Říká se, že je potom větší šance, že se zadaří. Ono už je to trochu v pytli. Nedoporučovali mi kvůli imunologii žádné preparáty na imunitu kvůli zkreslení výsledků. Což díky zánětům a té autovakcíně už neklapne.

Jo to teda a první těhotenství. Během 24 tt, 3 hospitalizace, přes 4 týdny celkem, z toho tedy ta poslední plánovaná díky riziku předčasného porodu. Takže máme v nebi andílka. Blbý je, že přesně nikdo neví proč ta voda odtekla :(. Nejvíc podeziraji moji imunitu, že brala miminko jako „vetřelce“, imunita se nastartovala, zesílila a odmítala ho a po čase se to projevilo tím odtokem. A nikdo neví zda se to bude či nebude opakovat. Byla mi doporučena nějaká opatření. Měli by mi uměle potlačovat, ovlivňovat imunitu injekcemi miniheparinu a brát progesteron. Ne všichni dr mají na to stejný názor ale.
Což je šílený, vzhledem k tomu, že teď ji díky té autovakcíně posiluji, na toho Streptokoka. Tak jsem zvědavá jak to celé dopadne.

Hlavně už konečně normálně fungovat. A na tu psychiku je to také nápor, i po tom všem co se stalo. A dnes je to přesně rok od první hospitalizace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
7.7.22 10:19
@Anonymní píše:
Holky, zkuste jeste zminit u doktora endometriozu. Ja ji mam a jde v rannich fazich velmi spatne videt na ultrazvuku. Je tak zakerna, ze tam muze byt maly flicek a nejde nic videt, jindy tam muze byt velky nalez a obtize nemusi byt zadne. Mne to na UZ dlouho neslo vijdet, az ca po roce a pul konecne ano a udelali mi laparku. Byla zasahla pulka vajecniku a slo to az ke strevu. Strevo take neslo cele videt na UZ. Nejvice projevu byly pri mensesu, pak uz porad. Co se tyce pocitu, ze „neco“ me tlaci v brichu, tak u me byla pricina velkeho myomu a spousta dalsich malych. Ale tohle by gynekolog mel UZ rozpoznat celkem dobre.

Mě na gyndě tvrdila, že je vše v pořádku, že nic vidět není, že to není gyn. problém.
Ale popravdě moc jí nevěřím, nejen kvůli tomu, ale i kvůli dvoum stěrum, které vyšly ok a jinde ne a v té době jsem nemohla měnit dr. kvůli ZP a teď čekám díky tomu, že ona mi napsala žádanku a také dr. kam chci jít zrovna teď nebere :?
Na nějaké cysty apod. věci jsem se ptala a říkala, že bych více krvácela během MS. Což po porodu je MS slabší, kratší než před těhotenstvím. A to jako problém nevidí.
Trochu ten první den či část něho břicho poboliva, ale to i před/při MS předtím. Ale nijak zvlášť.;
A jak Ti to dopadlo, nechali vaječník či ho museli vzít, když to bylo i na něm.
Moc o tom nevím a vůbec nemám s timhle zkušenosti. Nikdy právě dříve problémy nebyly. No počítám, že asi několik týdnů, měsíců čekací doba bude + hojení, regenerace. Počítám asi jako klasické 6 nedělí. Než se nastartuje, srovná cyklus, MS… Minimálně do konce roku asi.
Konzultaci, konsiliarni vyšetření mám příští pátek. Třeba tam někdo jiný, schopnější dr. něco uvidí. Je pravda, že ta pravá strana v pochvě je trochu bolavá, ale dle mé dr. tam nic není :? :nevim:. Což jsem nemívala. Všechno po gyn. stránce prý oukej :roll:. A ty záněty, Streptokok na to jsem také nikdy předtím netrpěla. Žádanku napsala stylem, že tu laparoskopii vyžaduji já na vlastní žádost. A než to napsala, tak volala přímo tomu dr. do té nemocnice. Takže jsem vlastně u ní divná já, že chci nechat do sebe dobrovolně řezat 😵.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
7.7.22 10:21

@Zuzi.Woody No to je hrozny :,( :,(
Tak snad brzy prijdou na to, co to je a budete mit mimi :srdce:
Ta prava strana je naprd. Streva, deloha, mocove cesty a nez obehnes doktory, tak to trva.
Tu laparku jsem si vyjednala v cervnu. Meli termin bud v cervenci nebo az v srpnu. Ale budu nejakou dobu mimo provoz, tak jsem vzala srpen. Aspon jeste stihnu nejake doktory.
No ten stav na omdleni byl taky zvlastni.. nebo jestli to byla psychika.. dost jsem se tim trapila, kdyz nikdo nic nevedel a me to bolelo. Prakticky mesic a pul jsem do sebe sypala leky na bolest. Az ted, posledni mesic, se to ozyva jen nekdy. Nebo citim tlak, ktery bych rekla, ze je v tech mistech vajecniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
7.7.22 17:38

@fialka06
Otázka co ty močové cesty. Zase by se to nějak projevovalo nepříjemnými pocity při curani.
Přijde mi, že se mi ten zánět močáku vrací :(. Usnula jsem během dne a když jsem se probudila, tak nic moc. A to břicho vpravo naprd.
Ale divné je, že jsem měla zánět MC, ale problémy s curanim nebyly. Nějak to nechápu :nevim:. A hlavně když jsem brala X atb. Nikdy dříve jsem na ty záněty netrpěla. Za týden, možná i dříve, stejně pojedu praktikovi na kontrolní odběry, tak se s ním nějak domluvím, pak má dovču. Jenže zase to čekání na termíny :?. Jsou tedy i soukromé urologické kliniky. A jestli i tam dokážou zkontrolovat ledviny…Zvlášť když mě ta pravá strana bolí, pálí pořád. Tak nějak dlouhodobě pořád vyčkávat :roll:.
A je teda zvláštní, že mě pálí i plosky u nohou :think:. Ono už jsem to měla pár dní v lednu a únoru, že mě pálilo skoro celé tělo, ale pak to odeznelo. Takže to jsem brala jakože stres. A o tom dr. též ví.
Já prášky na bolest nezkoušela a ani zkoušet nehodlám, když je to v podstatě pořád. A navíc to není nic zdravyho a může se zase zadělat jinde na problém.
Napadá mě zda by při laparce viděli i ten močák. Také mě napadlo zda tam uprostřed toho břicha poblíž mocaku „něco“ není a že to třeba tlačí na ten močák a díky tomu se vrací ty záněty :think:. Jinak si to nedovedu vysvětlit, když beru atb a ono nic :think:
No budu se muset domluvit s mým dr. Záleží jak se k tomu postaví dr. i kvůli tomu čekání. Kdyz jsem teď na neschopence :?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
7.7.22 17:44

@Zuzi.Woody Jdu na to CT, protoze je pry mozny, ze mam zuzene mocove cesty. Ale ja si nejak nemyslim, ze by to bylo urologickeho puvodu :think:
Za tri dny to mam dostat a poboliva to.. :roll:
kdybych uz aspon vedela co to je :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
7.7.22 19:24

@fialka06
Jako uvidím co mi řekne. Problém by asi s urologii neměl. Záleží co čekací doba. To už bych fakt snad i ty peníze na tu soukromou uro obětovala, tedy z důvodu té případné laparoskopie. Jinak bych to čekání ani tolik neřešila. Spíš jde o ty bolesti jako takové. Otázka jestli mě ale vezmou na tu laparo kvůli tomu Streptokokovi.
Po tom prvním odtoku ho našli, dali mi 3 dny atb infuzi a pak 4 dny orálně. A pak už tam nebyl, až do toho března.
Ještě mě napadá imunologie. Mám právě jít na reprodukcni imunologii, preeventivne mi napsali zadanku kvůli těm problémům v těhu, ale to by se mělo dělat před transferem, tedy případným těhotenstvím a i na to vyšetření musí být člověk zdravý, aby to nezkreslilo výsledky. Ta imunita je pořád „jen“ podezření, tak jestli se tam něco tím těhotenstvím, problémy něco v těle nespustilo… :nevim:. A zpětně se to určit nedá.

Jinak s tou uro… Já vlastně nemohla pořádně jít těsně před tím porodem na WC. Vlastně v listopadu v sobotu mi odtekla voda, napojili mě hned na tokolyzu, v neděli nad ránem převezli na porodní box. 2 noci mě soupli na normální postel, jinak jsem byla nonstop na tom lehátku a curala jsem do mísy co mi dali pod zadek. A dcera byla napasovana hodně dole, takže to šlo hůře. A myslím, že po porodu (ten byl ve streedu večer) něco odtekalo dr. do té misky, nevím, možná to byla moč. Byla jsem úplně vyklepaná, jaký to nabralo najednou spád a jaká to byla rychlovka kolem porodu, mraky dr.,sester během chvilky kolem, tak mám trochu okno :oops:. A pak díky zákroku cévka na několik hodin. Ale to bylo v listopadu a tohle s tím zánětem začlo v březnu :think:. A to citlivé břicho a ten pocit, že „něco“ tlačí začalo cca někdy už v tom září :think:.
Takže ta časová osa, je to prapodivné.
No kopla bych do toho už :(. Ta nejistota co to je, je nejhorší. A když se absolvují různá vyšetření a čeká se a čeká.
Tak dej schválně vědět jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat