Diagnostika metatron - máte zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 14.10.15 11:43
Diagnostika metatron máte zkušenost

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenost s diagnostikou metatron - viz. http://centrummediciny.cz/…ka-metatron/
Babičce objevili před 2 měsíci rakovinu vaječníků a od té doby mamka posílá celou rodinu na různá vyšetření. Genetika,… no a teď jí napadlo, že nám celé rodině zaplatí diagnostiku metatron. Proto bych chtěla znát Vaše názory a především Vaše zkušenosti. Já jsem k tomu poněkud skeptická a vůbec se mi tam nechce, nejsem z Prahy, mám to 60 km a ještě k tomu 10m dceru, ale zase pokud by to doopravdy pomohlo něco objevit. Bojím se, že za to vyhodí úplně zbytečně hodně peněz a nic z toho. Já žádné potíže nemám, ale ona si prostě vsugerovala, že když má rakovinu babička, že jí máme všichni. Vím, že je riziko, že jí jednou budeme mít taky, ale kazit si tou představou život a lítat pořád po nějakých vyšetřeních. Babičce se na tu rakovinu přišlo hodně pozdě, má jí všude :( proto ona jí chce podchytit u všech včas. Tak nevim co mám dělat :roll: Děkuji za Vaše názory a zkušenosti

Reakce:
Halamka
Závislačka 4031 příspěvků 14.10.15 12:25

Chápu maminku, že má strach a chce vás tím ochránit, nicméně nemám zkušenost, ale působí to na mě nedůvěryhodně. Ne proto, že by byli nějací fušeři, ale ty slevy a vše kolem mi přijde spíš zaměřené na peníze než na zdraví.
Nebo se zkus zeptat takhle: co udělám, pokud mi zjistí, že mám k rakovině genetické předpoklady? Budu se trápit a čekat, jestli a kdy mě to potká?? Nebylo by lepší upozornit lékaře /gynda i praktik/ a chodit na pravidelné kontroly?
Ono to je vždy buď a nebo a tím, že někdo vypočte pravděpodobnost, jaká je možnost danou nemocí onemocnět vůbec neurčuje, že se tak stane.
Nešla bych na to. Pro mě by to byl zbytečný stres. Pokud bych měla nějaké zvýšené riziko, třeba právě kvůli dědičnosti, potom bych se o sebe starala a hlídala sama. Ale nenechala bych si nikdy vypočítat nějakou pravděpodobnost.
Můj názor :kytka:

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 14.10.15 13:07

Neblbněte, je to celý nesmysl, který parazituje na lidské důvěřivosti!

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 14.10.15 13:36

Děkuji za Vaše názory :-) já souhlasím, jenže mamka tomu strašně věří, já se jí to snažím rozmluvit, ale ona si nedá říct. Bojím se, že to koupí pro celou rodinu a zbytečně vyhodí několik tisíc :-( proto jsem chtěla vědět jestli to někdo vyzkoušel

eumedon
Extra třída :D 14539 příspěvků 25.11.16 11:40
@anonymka227 píše:
Děkuji za Vaše názory :-) já souhlasím, jenže mamka tomu strašně věří, já se jí to snažím rozmluvit, ale ona si nedá říct. Bojím se, že to koupí pro celou rodinu a zbytečně vyhodí několik tisíc :-( proto jsem chtěla vědět jestli to někdo vyzkoušel

Vyzkoušel to J. X. Doležal. Přišel tam a prozradil o sobě, že je kuřák. Tak mu „odhalili“ nemoci, které statisticky častěji mívají kuřáci, z toho některé měl (protože je kuřák), některé ne (například „odhalili“, že má vysoký krevní tlak, ale on má celoživotně nízký). A některé nemoci, o kterých ví, že je má, neodhalili (artrózu).

Šarlatáni, prodavači vzduchu, vyhozené peníze.

lisa777
Povídálka 12 příspěvků 26.07.18 13:58

Na tom vyšetření jsem byla, krvácela jsem z dělohy a lékaři mi co tři měsíce jen píchaly nějaký sajrajty do těla abych nekrvácela…Měla jsem to tři roky to krvácení v kuse. A lékaři nic.Nechci do sebe nechat píchat tyhle chemický koktejly,takže jsem byla v Centru medicíny právě. Našli mi tam několik bakterií v děloze a to jsem uváděla jen své jméno nic víc. Mezi těmi bakteriemi byla myslím gardenella vaginalis,ureoplasma a dál nevím. Poradili mi co a to mám brát 17 dní té léčby mi stačilo a to nebyla žádná chemie. A od té doby nekrvácím. Jsem jim vážně vděčná. Mají tam dvě sestry gynekoložky takž ta pani sestra co mě vyšetřovala byla vážně hodně zkušená říkala že je nejvyší sestra na Vinohradský nemocnici. Moc mi to pomohlo a tak jsem tam poslala i rodiče. Všechny výsledky jim seděly. Takže za nás doporučuji když metatron tak určitě u nich.

ida2
Povídálka 12 příspěvků 19.11.18 14:53
Zkušenosti s Metatronem

Když se přístroj Metatron objevil v Praze na Zličíně byla jsem ráda, jsou tam cenově o hodně příznivější než v Plzni a pro nás to je mnohem líp dostupné.
Ta paní, co to tam obsluhovala (jméno bych musela pohledat) byla vstřícná, vlídná, nevymýšlela si a nic mi nevnucovala. Bylo vidět, že je to velmi zkušená zdravotní sestra. Já jsem si ráda vzala všechno, co mi doporučila a mně to všechno fungovalo a hlavně to stálo jen pár korun asi 200 Kč. Já jsem to vyšetření koupila jednomu kolegovi ( nevěřil mi ) ale mám ho ráda je to moc hodný člověk a moc se trápil a i on na to teď nedá dopustit. Další známá, kterou jsem tam vzala - tam to bylo po velkým průšvihu - mladá ženská mozková příhoda… v podstatě řekli všechno, co věděla z Hradce - takže také žádné bludy. Buď jsem měla já i moji kamarádi super kliku, ale pro mě za mě zpochybňování Metatronu neřeším. I to, s čím už mi Metatron pomohl mi stačí.
Jsem opatrná v doporučování, ale řeknu Vám, že na to půjdu časem zas. Rok a půl zpět mi odhalili příčinu bolestí ve stehně (bylo to v lymfatickém systému), kterou mi pak vyřešil nějaký doktor v Praze - neuvěřitelné. Ale díky Metatronu jsem věděla, co mám hledat za problém a kam s tím mám i jít . Takže mě díky Metatronu na Zličíně pomohli moc a dál budu kamarádům doporučovat!
Kdo lituje „vyhodit“ 1500,–, tak holt ho nechat, ať pracuje se svými přístupy :D Je to každého volba!

Váš příspěvek
Reklama