Diagnostika partnerského vztahu (výzkum)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.1.22 14:08

Diagnostika partnerského vztahu (výzkum)

Dobrý den všem! Ráda bych Vám nabídla možnost zúčastnit psychologického výzkumu. V rámci výzkumu si můžete svůj partnerský vztah prověřit standardizovanými psychologickými metodami. Ihned po vyplnění Vám budou zobrazeny Vaše výsledky a porovnání s ostatními účastníky výzkumu. Výzkum se zaměřuje na jednotlivé komponenty lásky, které budou srovnávány podle způsobu seznámení páru. Odkaz na stránky s výzkumem: https://www.vyzkum.org/vztahy/

Budu ráda za sdílení kamarádům partnerům/partnerkám.
Děkuji moc za veškerou pomoc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8586
15.1.22 14:55

Klekla wifi, tak nevím, zda se to objeví
ale otázka na první sex je velmi drzá a nemístná a neumožňuješ odpovědi „neuvádím“ což není v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.22 15:08

Dobrý den,
děkuji Vám za zpětnou vazbu i za snahu dotazník vyplnit. Ráda bych zdůraznila, že dotazník je zcela anonymní. Pokud je Vám i přes zaručenou anonymitu otázka velmi nepříjemná na její vyplnění, můžete tam naklikat zcela náhodné datum, aby Vás dotazník pustil dále. V závěru do zpětně vazby pak pouze poprosím o poznámku, že jste tak učinila. Také není nutné vyplňovat datum přesně (předpokládáme, že si jej spousta páru nepamatuje). Tuto otázku, ačkoli se může zdát drzá, považujeme za nutnou, neboť délka sexuálního života v páru významně ovlivňuje jednu ze základních komponent lásky- vášeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8586
15.1.22 15:12

@Barborajan :mrgreen: tak po skoro 20 letech s manželem je datum prvního sexu fakt zcela irelevantní :mrgreen: jinak myslím, že to prošlo, tak hodně štěstí u státnic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55469
15.1.22 15:26

@Lucy75 spíš jak si to mám přesně pamatovat :mrgreen:, kdyby tam bylo kdy naposled tak to vím přesně i na hodiny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28740
15.1.22 15:26

Vyplnila jsem, i když teda výsledná informace, kde se na které stupnici pohybuji, pro mě teda nějak extra přidanou hodnotu neměla. :think:

A nějak mi tam chyběl dotaz na dětnost u partnerských/manželských vztahů. Tam by se taky určitá korelace s dlouhodobovostí, pevností, bášnivostí a případnou problematičností/nestálostí vztahu určitě objevila. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8586
15.1.22 15:33

@Svistice jj, to mne též překvapilo..
dětnost má dle mého názoru (i objektivně) prostě na stálost i povahu partnerství obvykle celkem velký vliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.22 15:38

@Svistice Máte pravdu. Nad touto otázkou jsme uvažovali, zda do výzkumu zahrnout. Máte pravdu, že děti se do partnerského vztahu významně promítají. Nakonec jsme se však rozhodli touto cestou nejít. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54791
15.1.22 16:06

Me rozbolela ruka pri klikani dozadu v letech, u bydleni jsem to vzdala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7291
15.1.22 16:44

Taky jsem vyplnovani vzdala. Uvaz, ze tady odpovidaji zeny kolem 40 a pokud jsou s partnerem 20 a vice let, opravdu si nepamatuji presne den sestehovani a prvniho sexu. Je to nesmysl a hlavne jaky to ma pro vyzkum vyznam? Tohle si normalni clovek po letech nepamatuje. Kdybys rekla svatbu, budiz a lze to dohledat, ale den prvniho sexu a sestehovani. To nestaci rok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.22 16:56

@Josefuna dobrý den. Jak je v instrukcích sděleno, počítáme, že v dlouhodobých vztazích si tato data pamatovat s největší pravděpodobností pamatovat nebudete. Proto nám v tomto případě bude stačit přibližné datum (pro dvacetiletý vztah, čtěte rok). Naopak více specifické datum bychom si představovali pro tříměsíční vztah. Protože do výzkumu zahrnujeme vztah od prvních dnů až po desetiletí, bylo třeba tomu dotazník přizpůsobit. Jak je již psáno v instrukcích, datum vyplňte podle svých možností (čím specifičtější, tím lepší). U dlouhodobých vztahů se počítá s orientačním charakterem dat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70733
15.1.22 16:58
@Lucy75 píše:
Klekla wifi, tak nevím, zda se to objeví
ale otázka na první sex je velmi drzá a nemístná a neumožňuješ odpovědi „neuvádím“ což není v pořádku.

Proč drzá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.22 17:00

@Josefuna dobrý den. Jak je v instrukcích sděleno, počítáme, že v dlouhodobých vztazích si tato data pamatovat s největší pravděpodobností pamatovat nebudete. Proto nám v tomto případě bude stačit přibližné datum (pro dvacetiletý vztah, čtěte rok). Naopak více specifické datum bychom si představovali pro tříměsíční vztah. Protože do výzkumu zahrnujeme vztah od prvních dnů až po desetiletí, bylo třeba tomu dotazník přizpůsobit. Jak je již psáno v instrukcích, datum vyplňte podle svých možností (čím specifičtější, tím lepší). U dlouhodobých vztahů se počítá s orientačním charakterem dat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
16.1.22 11:50
@Venetia píše:
Proč drzá?

@Venetia taky jsem nepochopila, co je na tom drzý nebo nemístný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek