Diane 35 (nebo jiná antikoncepce na akné)

Anonymní
29.5.21 20:36

Diane 35(nebo jiná antikoncepce na akné)

Ahoj holky, po jaké době užívání jste viděly rozdíl? Já mám opravdu silné akné na obličeji, zádech, ramenech, na zadku i na stehnech. Rostou mi i víc chlupy černý. Vše začlo rok po porodu(co jsem přestala kojit) trvá to už rok a mám to furt horší. Tak mi doporučili Diane a teď jsem dobrala první platíčko a změna ještě žádná. Bojim se, že to nepomůže vůbec, jsem už zoufalá. Tak by mě zajmalo za jak dlouho jste viděly vy změny

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1351
29.5.21 20:48

Ja driv mela taky akne. S antinou jsem zacinala s Luisea, a nepamatuju si presne, ale do dobrani prvniho baleni se mi plet vycistila krasne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
29.5.21 21:16

Brala jsem ji ne kvuli akne ale (mimo jine) kvuli ochlupení a efekt byl cca za pul roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
29.5.21 21:50

Brala jsem ji roky, měla jsem to hrůzostrašné, katastrofa… Jako fakt hrozně moc, cystické akné, fakt příšerné. No a byla jsem tak zoufalá, ze Diane jsem vzala, i když jsem viděla o varování, co se stane, když vysadím. A taky že jo. Pleť mi to spravilo do snesitelné formy, ale vykazovala jsem na třikrát asi? Možná víc. Protože ten stav po Diane byl jeste šílenější než s ní a to snad už ani nešlo, jsem si myslela. Ale po vysazení peklo.

Nevim, co poradit, protože trpím jinou kožní nemoci a řadu jsem nenašla. Ale Diane je za mě svinstvo, a já osobně už bych ji nevzala. Ale moc chápu tvoji bezmoc, já jsem taky nešťastná při pohledu do zrcadla. Vím, co je to mít spoušť akné po těle a obličeji. Ale Diane ti udělá po vysazení(asi) ještě větší paseku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
29.5.21 22:35

Kvůli akné jsem užívala HA Chloe. Zabrala asi po třech měsících. Po vysazení se teda akné vrátilo v plné parádě. :roll: Teď po x letech mám opačný problém, a pleť mám spíš hodně suchou a citlivou.

Ale mám dvě kamarádky, které řeší akné pomocí léčby retinoidy. Tato léčba se řeší přes kožní, trvá zhruba půl roku, a musí se brát při léčbě HA, jelikož v době léčby nesmíš otěhotnět, hrozí poškození plodu. Zní to vcelku děsivě, ale obě si léčbu chválí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
29.5.21 22:54

@Angry_birds retinoidy konkrétně mě zničily nenávratně pleť. Ale já mám hrozně přecitlivělou a na mou kůži to přijít nesmí. Bohužel to byla chyba kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
30.5.21 13:58

Diane jsem pouzivala, roky… a ted vidim ty nasledky, no kdybych to vedela, nikdy bych si nevzala… ale pokud jsi rok od porodu, tak ty hormony podle me jeste stejne nemas vklidu, diane ti to rozhodi jeste vic… ja mam ted 15m od druheho porodu a stale to mam jak na houpacce, akne se v ruznych obdobi projevuje ruzne silne… zkus kosmetiku s CBD, nechci delat reklamu, najdes na googlu, ceska kosmetika, me to ted po druhem porodu opravdu vyrazne pomohlo.. S majitelkou p. Prusovou byl hezky rozhovor v radiu Radiozurnal, kde to hezky vse popisuje…K horm. antikoncepci s vlivem na akne se uz vracet nehodlam :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 21:32

@llida od porodu to už je 2 roky a 4 měsíce… ale až po roce mi to začalo když jsem přestala kojit a je to jen a jen horší.. chtěla jsem jít fakt na jistotu, nemůžu nosit ani kraťasy jak mam akné i na stehnách :zed: Svědí a bolí to, jsem zoufalá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat