Diastáza 13tt první těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 14:18

Diastáza 13tt první těhotenství

Ahoj, vsude ctu o diastáze po porodu nebo v pokrocilem tehotenstvi. Ale mel nekdo diastazu uz hned od zacatku? Jde mi to od vrchu a ted uz je i nize, vypada to strasne a bricho mam jak pred porodem :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.1.22 20:09

Hmm, tak jsem asi jedina na svete :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
423
27.1.22 22:01

Můžeš sem dát fotku? Já mám taky lehký rozestup břišních svalů, ale jsem po třech porodech. Ještě jsem neslyšela, že by se to někomu udělalo skoro na začátku těhotenství a ještě k tomu s prvním dítětem. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
27.1.22 22:08

Ano jsem asi rarita :( kdyz se jako by zvedam nebo si leham, proste namaham brisni svaly, tak mi vyleze obri balon nad pupkem a dneska na gynde i pod pupkem, fakt mic… je to jak obri kila, byla jsem v 10tt na chirurgii q je to diastáza :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
27.1.22 22:14

Bricho mi zacina hned pod zebrama…mam ho vlastne jak pred porodem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
27.1.22 22:16

Pripadam si jak ti vozrali typci s obrima mozolama :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
27.1.22 22:20

Tak asi jediné, co s tím můžeš teď udělat, je to, že ty břišní svaly nebudeš namáhat. Takže si nastuduj správné pohybové vzorce v těhotenství - vstávat a lehat si přes bok, netahat nic těžkého, věci ze země zvedat přes dřep. Soustředit se na správné dýchání a držení těla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
27.1.22 22:23

@Hibou zajdu si na fyzioterapii, ach jo, doufam, ze z toho nebudu mit dale neco strasneho :( moc me to trapi :( jsem ve stresu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat