Diastáza, jak vypadá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fly.zuzka
Stálice 70 příspěvků 01.05.18 09:51
Diastaza -jak vypadá

Prosím, jak přesně vypadá diastaza u kojence? Malý má od narození, pri zatnutí bříška, uprostred od hrudniku smerem k pupiku jakoby mekou vybouleninu, cca 2 cm na šířku, nevím jak to líp popsat.Dr nikdy nic neříkal, tak jsem myslela, ze je to normální a že se to ztratí. Nyni má 3 a půl měsíce a je to pořád stejné. Je to diastaza nebo něco jineho? Ma nekdo podobnou zkusenost? Poradnu máme za 2 týdny.

Reklama

Reakce:

e008
Závislačka 3040 příspěvků 91 inzerátů 01.05.18 10:43

Ano je to videt, kdyz zatne bricho a jako by se zveda do sedu. Nekdy je videt jen pri urcitem pohybu. Pediatr podle me tohle nepozna, jedine jit za fyzioterapeutem.

andelinka1
Kecalka 108 příspěvků 01.05.18 10:49

Když jste si toho takhle všimla sama, určitě požádejte doktorku o doporučení na rehabilitace. Klidně bych šla hned mimo poradnu, čekací doby jsou u nás asi 3 týdny.

fly.zuzka
Stálice 70 příspěvků 01.05.18 11:27

Jsem kráva, měla jsem to řešit dřív. Jen jsem si myslela, že když to neřeší dr, tak je to normální. Myslím, že si toho všimnout musela, má to hodně viditelné.

e008
Závislačka 3040 příspěvků 91 inzerátů 01.05.18 11:44

@fly.zuzka Pediatr vetsinou toho moc neresi. Ja si po zkusenosti s prvnim synem zaplatila fyzio v 6 tydnech. Dobre jsem udelala, dr mi porad neverila, ze dcera ma problem. Objednejte se ted a moje fyzio mi nabidla, ze kdyz fyzio problem nebude, zaplatim to a kdyz bude, pocka si az si vyridim zadanku od pediatra a donesu dodatecne.

fly.zuzka
Stálice 70 příspěvků 01.05.18 21:03

@e008 uvidím,snad mi to napíše. nemyslím, že se mu to zlepší, má to docela bobik dost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama