Diastáza, jak vypadá

240
1.5.18 09:51

Diastaza -jak vypadá

Prosím, jak přesně vypadá diastaza u kojence? Malý má od narození, pri zatnutí bříška, uprostred od hrudniku smerem k pupiku jakoby mekou vybouleninu, cca 2 cm na šířku, nevím jak to líp popsat.Dr nikdy nic neříkal, tak jsem myslela, ze je to normální a že se to ztratí. Nyni má 3 a půl měsíce a je to pořád stejné. Je to diastaza nebo něco jineho? Ma nekdo podobnou zkusenost? Poradnu máme za 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3738
1.5.18 10:43

Ano je to videt, kdyz zatne bricho a jako by se zveda do sedu. Nekdy je videt jen pri urcitem pohybu. Pediatr podle me tohle nepozna, jedine jit za fyzioterapeutem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
1.5.18 10:49

Když jste si toho takhle všimla sama, určitě požádejte doktorku o doporučení na rehabilitace. Klidně bych šla hned mimo poradnu, čekací doby jsou u nás asi 3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
1.5.18 11:27

Jsem kráva, měla jsem to řešit dřív. Jen jsem si myslela, že když to neřeší dr, tak je to normální. Myslím, že si toho všimnout musela, má to hodně viditelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3738
1.5.18 11:44

@fly.zuzka Pediatr vetsinou toho moc neresi. Ja si po zkusenosti s prvnim synem zaplatila fyzio v 6 tydnech. Dobre jsem udelala, dr mi porad neverila, ze dcera ma problem. Objednejte se ted a moje fyzio mi nabidla, ze kdyz fyzio problem nebude, zaplatim to a kdyz bude, pocka si az si vyridim zadanku od pediatra a donesu dodatecne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
1.5.18 21:03

@e008 uvidím,snad mi to napíše. nemyslím, že se mu to zlepší, má to docela bobik dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama