Diastáza, jak vypadá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fly.zuzka
Stálice 60 příspěvků 01.05.18 09:51
Diastaza -jak vypadá

Prosím, jak přesně vypadá diastaza u kojence? Malý má od narození, pri zatnutí bříška, uprostred od hrudniku smerem k pupiku jakoby mekou vybouleninu, cca 2 cm na šířku, nevím jak to líp popsat.Dr nikdy nic neříkal, tak jsem myslela, ze je to normální a že se to ztratí. Nyni má 3 a půl měsíce a je to pořád stejné. Je to diastaza nebo něco jineho? Ma nekdo podobnou zkusenost? Poradnu máme za 2 týdny.

Reklama

Reakce:

e008
Závislačka 2750 příspěvků 86 inzerátů 01.05.18 10:43

Ano je to videt, kdyz zatne bricho a jako by se zveda do sedu. Nekdy je videt jen pri urcitem pohybu. Pediatr podle me tohle nepozna, jedine jit za fyzioterapeutem.

andelinka1
Stálice 99 příspěvků 01.05.18 10:49

Když jste si toho takhle všimla sama, určitě požádejte doktorku o doporučení na rehabilitace. Klidně bych šla hned mimo poradnu, čekací doby jsou u nás asi 3 týdny.

fly.zuzka
Stálice 60 příspěvků 01.05.18 11:27

Jsem kráva, měla jsem to řešit dřív. Jen jsem si myslela, že když to neřeší dr, tak je to normální. Myslím, že si toho všimnout musela, má to hodně viditelné.

e008
Závislačka 2750 příspěvků 86 inzerátů 01.05.18 11:44

@fly.zuzka Pediatr vetsinou toho moc neresi. Ja si po zkusenosti s prvnim synem zaplatila fyzio v 6 tydnech. Dobre jsem udelala, dr mi porad neverila, ze dcera ma problem. Objednejte se ted a moje fyzio mi nabidla, ze kdyz fyzio problem nebude, zaplatim to a kdyz bude, pocka si az si vyridim zadanku od pediatra a donesu dodatecne.

fly.zuzka
Stálice 60 příspěvků 01.05.18 21:03

@e008 uvidím,snad mi to napíše. nemyslím, že se mu to zlepší, má to docela bobik dost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama