Diastáza (rozdělení) břišních svalů po těhotenství – jak jste řeš

Napsat příspěvek
Velikost písma:
44
1.3.16 10:11

@betty10 jééé, jsi skvělá, moc děkuju a jdu objednávat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
1.3.16 18:16

@betty10 A ten se taky zapíná šikmo přes sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.3.16 19:04

@Kakachna šikmo přes sebe? Tupler pás se lepí takto… http://www.tuplertechnika.cz/jak-nasadit-pas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
1.3.16 19:39

@betty10 Vím, jak se lepí Tupler pás, mám ho doma. Zajímá mě, jak se lepí te druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.3.16 20:15

@Kakachna No já nechápu to šikmo přes sebe.Ten druhý se lepí úplně stejně po proudu, jak jdou pásy…od jedné strany k druhé. Ano, Tupler povídá o speciálně navrženém pásu, ale tenhle rovněž přitáhne šikmé svaly k sobě. Táhne to dobře. Na plastice mi řekli, že ten první nemám utahovat moc, abych mohla dýchat a ten druhý a třetí už více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
1.3.16 20:43

Jen se zeptám. Jak to funguje s těma pásama? Je mi jasné že to stahuje ty svaly k sobě, ale přece ty svaly jsou pořád stejne, nijak „nerostou“, „nemění se“…Stačí tedy nosit jen ten pás, nebo se k tomu ještě musí cvičit? Omlouvám se za dotaz, nikdy jsem se o to nezajímala, až ted o tom přenýšlím, když tady o tom debatujete :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
1.3.16 20:46

@betty10 Že to jde diagonálně přes břicho. Ten druhý popruh lepíš šikmo nahorů. Tím, že to stáhneš jedním pruhem z jedný strany a pak druhým pruhem šikmo přes to z druhý strany podle mě právě stáhneš ty svaly k sobě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
1.3.16 20:47

@simcaP Musí se cvičit a dodržovat další pravidla, jinak to nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
1.3.16 20:54

@betty10 Si právě říkám, jestli když to lepíš furt z jedné strany, jestli nepřitáhneš doprotřed jen en jeden sval a jestli se to pořádně zafixuje, když to nejde šikmo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
1.3.16 21:00

@Kakachna a k tomu pásu se dostanou i cviky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
1.3.16 21:06

@simcaP www.tuplertechnika.cz/
Ale v téhke diskuzi najdeš odkazy na další typy cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.3.16 21:43

Mám-li být upřímná, tak nevím, co si mám vůbec o Tuplerce myslet? Po reakci joukey, že to cvičila až dokonce a sice už nevypadá jako v 5.měsíci, ale stejně se po sundání pásu svaly povolily? Nevím no… :(

https://www.emimino.cz/…ankovani/90/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.3.16 21:48

Paní chce pomoct, je jasné, že většina klientely budou mámy s dětmi a nechápu tu cenu. :think:

http://www.tuplertechnika.cz/osobni-trenink

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
2.3.16 09:32

Nebo spíš nevím, co si mám myslet o této paní v ČR, když tak hezky vydělává no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12072
2.3.16 10:21

Já teda nechápu, proč se tu zlobíte na tu paní a už vůbec ne na Tuplerku. Je to jejich živobytí. Ony nejsou charita. Když jsem chodila na rhb, které neproplácela pojišťovna, tak jsem taky platila 600 Kč/hod a je už to několik let. :nevim: A tipuju že tahle paní bude ještě muset něco odvádět Tuplerce za využívání její značky atd.
Problém je úplně někde jinde. Zlobit byste se měly na naše zdravotnictví. Není problém, že Tuplerka vymyslela propracovanou metodu, kterou si nechá náležitě zaplatit. Problém je, že u nás se diastázou nikdo pořádně nezabývá, že doktoři tvrdí, že jediné řešení je plastika a tu si většina musí zaplatit sama. Pro většinu žen s diastázou u nás neexistuje řešení, které by hradila zdravotní pojišťovna. Většina rhb a doktorů ti poradí úplné nesmysly (například, jak tu někdo psal, že v porodnici na to radili dělat sedy lehy šikmo ke koleni :pocitac: :pocitac: :pocitac: ) a o pásu, který ti prodali na plastice taky slyším poprvé. Podle toho, co jsem tu za celou diskuzi přečetla, o tomhle pásu tuší tak maximálně doktoři z plastiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat