Diastáza u miminka

12
6.5.20 02:01

Diastáza u miminka

Ahojky, mám 14denniho syna a doktorka na prohlídce nám řekla, že syn má rozestup břišních svalů a že se to spraví samo.. Docela mě to vylekalo, protože jsem četla ve spousty článcích, jaký s tím mají maminky s dětmi problémy. Máte prosím někdo s tím zkušenost, že se to opravdu samo spravilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

273
6.5.20 04:37

@Ivana115 Neboj, je to úplně normální a většinou to samo zaroste jak miminko začne posilovat břišní lis. Kamarádka někde koupila takový ponozticky s malým plyšovým zvířátkem s rolnickou a malá na to furt chtěla koukat a mrskala nožickama :) :nevim: takhle to třeba můžeš podpořit, vůbec když budou ponožky v černobílé barvě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
6.5.20 06:13

Tiez nam to bolo povedane a ze sa s tym nic specialne nerobi a vacsinou sa to upravi samo. neviem, ci sa to malemu uz upravilo, ale je to sikovne dieta a nezda sa, ze by mu to nejak vadilo :nevim:

tie ponozky su dobry napad, ale malemu postacila maslicka s rolnickou. a aj ho ta rolnicka z maslicky bavila viac ako ta z ponozky :lol:

a este overbal som mu davala na brusko, to ho tiez bavilo zdvihat ruky a nohy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
6.5.20 06:15

@Mystery-lady děkuji moc, ještě mám takovou hloupou otázku, jestli kamarádka vždy vyslékla malou nebo ji nechala v oblečení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
6.5.20 06:33

@Ivana115 zrovna včera v práci nám přišlo novorozeně také s rozrstouplymi brisnimi svaly.. Nic se s tím opravdu nedělá, žádné rehabilitace nic, zprávi se to samo, jak se začne zvedat a používat ty svaly… Takže buď vklidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
6.5.20 10:10

@Ivana115 nn normálně přes overalek, ponožky, nebo co malá zrovna měla na sobě. zabavila se tím a ještě prave posilovala bříško :) ještě na to koukám na netu a kamarádka měla ty playgro -chrastici ponožky.. ale určitě dělají i jiné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
6.5.20 10:20

Hrozně moc vám všem děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu