Dieta - kdy uvidím první výsledky?

188
21.3.16 07:43

Dieta-kdy uvidím první výsledky?

Za jak dlouho jste viděly u diety a cvičení výsledky? Vím, že je brzo (pátý den :D), ale omezila jsem stravu, cvičím, piju hodně vody a jím pravidelně. Měla jsem příšerné stravovací návyky, takže jsem měla dojem, že jakmile to upravím, tak váha půjde dolů. Nejím pečivo, ani sladký, max. sušený banán nebo ráno jogurt, předtím jsem snědla i Milku a půl bábovky na posezení :roll: :roll: Mám menší celulitidu i břicho, ale na váze ani ťuk…:/ což je dost demotivující. Aspoň půl kila kdyby bylo dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58543
21.3.16 07:58

@leslie01 po měsíci? dřív jsem si toho prostě nevšimla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
21.3.16 08:05

@leslie01 tak vaha je zrovna docela nevypovidajici. i kdyz budes hubnout, budes nabirat svaly, takze se ti ta vaha proste hnout nemusi. jinak taky cca po mesici. ja to poznam hlavne na obleceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48710
21.3.16 08:12

Neupinej se na to, kdy uvidis výsledky. Cvic, drz se své nastavené stravy jedno jaké na každé tělo působí jiyny režim, pij pravidelne a úplně vypusť z hlavy, že zamerne hubnes, že chceš vidět výsledek.
Takhle se akorat budes stresovat, zachvilku te to prestane bavit.
Stres ti to akorat bude zpomalovat.
Pockej si až si začne okolí všímat, ptát se jak si to udělala, oblečeni se zvětší.
Schovej váhu a vůbec si ji nějakou dobu nevsimej :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
21.3.16 08:33

Přítel teď ze zdravotních důvodů musel hodně změnit jeho stravování, které bylo dost nešťastné, ujížděl hlavně na sladkých nápojích, klidně plechovku denně. Před zhruba asi měsícem, možná trochu déle, přestal jíst všechno sladké, maximálně si dá kostičku té vysokoprocentní čokolády ráno, jí mnohem více zeleniny, večeříme ve většině případů maso se zeleninovou přílohou. A až teď v posledních pár dnech je to na něm vidět, hlavně teda na břichu :-). Vážil se za tu dobu snad jednou, asi po třech týdnech a měl váhový úbytek asi tři kila :) a teda změnil jen jídelníček, fyzickou aktivitu témeř nemá, sedí v kanceláři na zadku :oops: takže vydrž!! Ono to půjde :) hlabně pevnou vůli :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4360
21.3.16 08:56

Já teď držím dietu z endokrinoologie na upravení metabolismu a je to vidět už po týdnu. Ještě k tomu cvičím a včera si toho, že mi zmizlo břicho všimla i cvičitelka na tancování. Takže asi záleží na dietě a jak moc se člověk hýbá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14679
21.3.16 09:19

Doporučuji se spíš měřit a fotit ve stejném prádle, ve stejné poloze, ve stejnou dobu. Změny jsou malé, ale na porovnání to půjde vidět. Jen je to zcela individuální. U mě to vylo ze začátku vidět za první týden. Teď už jedu delší dobu, fotím a měřím se každých 10 dní. Někdy výsledek je, někdy není.
Vážím se orientačně 1× měsíčně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama