Dítě k adopci

1.5.20 18:23

Dieťatko na adopciu

Dobrý deň prosím vás chcem sa opýtať ci je tu mamina ktorá si nemôže z rodinných dôvodov nechať dieťa a chcela by mu vybrať rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3825
1.5.20 18:37

Co od tohoto ocekavas? Ze ti takto nekdo da dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21985
1.5.20 19:30

Jedno bych tu měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53925
1.5.20 19:32
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
1.5.20 19:39

Zapomněla si uvést jak staré. Dítě je široký pojem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
1.5.20 19:50
@Annastasia píše:
Dobrý deň prosím vás chcem sa opýtať ci je tu mamina ktorá si nemôže z rodinných dôvodov nechať dieťa a chcela by mu vybrať rodinu.

Mohou to být i pubertáci, kteří sedí celý den doma ve svém pokoji se sluchátkama na uších, jedí jenom pizzu a ještě chtějí kapesné na diskotéky a cigarety? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21985
1.5.20 19:51
@free333 píše:
Mohou to být i pubertáci, kteří sedí celý den doma ve svém pokoji se sluchátkama na uších, jedí jenom pizzu a ještě chtějí kapesné na diskotéky a cigarety? 8)

Neptej se a nabízejí, taky jsem hodila tu svoji do placu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
1.5.20 19:55
@jahuhudka píše:
Neptej se a nabízejí, taky jsem hodila tu svoji do placu :kytka:
:mrgreen: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 13:27

Adoptuje mě!

Klidně si adoptuje mě! Je mi 10 let. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5.5.20 08:43

Tohle bych nikdy svému dítěti neudělala :srdce: :srdce: :andel: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 10:09

Adopce

Zdravím, chtěla bych se zeptat, musí byt zájemci o přímou adopci prověření? Jsem těhotná a už mám vybrané rodiče adoptivní, které znam roky.
Jak postupovat, aby jsi mohli mimčo odvézt už z porodnice. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
5.5.20 18:21
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, musí byt zájemci o přímou adopci prověření? Jsem těhotná a už mám vybrané rod :think: iče adoptivní, které znam roky.
Jak postupovat, aby jsi mohli mimčo odvézt už z porodnice. Díky

Takže jsi něco jako náhradní matka? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.5.20 18:33

@Alice Kladnická
Spíše neplánované těhotenství. Dítě nechci a nikdy sem nechtěla. Tak ho chci dát lidem který se snazeji už přes 7 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.20 18:42
@Anyyss píše:
@Alice Kladnická
Spíše neplánované těhotenství. Dítě nechci a nikdy sem nechtěla. Tak ho chci dát lidem který se snazeji už přes 7 let.

No poměrně často se nyní řešilo v TV to, že maminky zapisují do RL přímo adoptivního otce, kterému po opuštění svěří mimi do péče, pak se vzdají rodičovských práv a za vlastní ho přijme manželka otce v RL. Je to nelegální, ale nenapadnutelné, protože maminka “je prostě přesvědčena, že je tatínek, muž, kterého uvedla do RL”… ale hodně popřemýšlej, adopce je nevratný krok. Na vždy budeš vědět, že je venku kus tebe samotné a nebudeš mít žádnou možnost nebo nárok, žádnou moc zajistit péči nebo lásku nebo styl výchovy.. Mimi je dar :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.20 21:29
@Anyyss píše:
@Alice Kladnická

Já bych to nedokázala. Nedokázala bych se vzdát něčeho co ve mě vyrůstá :srdce: :. Já děti miluji a proto se jim vůbec nebráním až přijde tak přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat