Digitál Clear blue a 11 DPO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:04
Digitál clear blue a 11 dpo

Holky ukáže mi něco digitál od clear blue když jsem 11 dpo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:06

Ano me ukazal 9 DPO :pankac: :pankac: :pankac:

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:12

@KatkaLib Děkuji :) já právě měla 9 dpo čárku a dnes na maxovi 11 dpo nic tak jsem raději investovala :)

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:14
@Hajtlik píše:
@KatkaLib Děkuji :) já právě měla 9 dpo čárku a dnes na maxovi 11 dpo nic tak jsem raději investovala :)

tak takhle jsem to měla ja a než lovit duchy tak jsme na stejnych penězích :potlesk: a jak vyšel?

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:16

@KatkaLib Já udělám večer, max dnes ani tuk tak uvidíme.

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:17
@Hajtlik píše:

tak pošli foto a držím pěstí :hug: :hug: :hug: :hug:

Maneki
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 10.01.17 12:20

@Hajtlik pokud neni nic na maxovi tak digital bude negativni… jestli mas pred ms doporucuju delat rano…

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 10.01.17 12:22
@Hajtlik píše:

utratíš tolik peněz za digitál a pak si ho uděláš večer? 8o
ano digitál ukáže brzo, ale když už stojí tolik, tak si ho prosímtě aspon dělej podle návodu..tudíž z první ranní moči. :roll: i když tvoje volba, tvoje peníze.. :mrgreen:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:23
@Maneki píše:
@Hajtlik pokud neni nic na maxovi tak digital bude negativni… jestli mas pred ms doporucuju delat rano…

Hajtlik měla čarku a test jsem si dělala odpoledne 2hodiny před tím jsem nepila a vyšel. A hlavně to plusko naskočilo okamžitě

Maneki
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 10.01.17 12:25

@KatkaLib psala ze dnes na maxovi 11dpo nic :nevim:

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:26

@smurfka @Maneki Je jedno kdy testy děláte, já a moje kamarádky také, jsme měli vždy silnější čárky večer než po ránu. Podle návodu, když už to tedy řešíme, je napsáno kdykoli během dne.

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:26

@KatkaLib Děkuji :)

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:28
@Hajtlik píše:
@KatkaLib Děkuji :)

neděkuj držím pěstí :hug: :hug: :hug:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:30
@Maneki píše:
@KatkaLib psala ze dnes na maxovi 11dpo nic :nevim:

ja to mela taky tak jeden vyšel druhy nevyšel tak jsem si koupila ten digi a udelala jsem si ho hned v nemocnici :lol: :lol: :lol: a bylo jasno, než lovit duchy a ta nejistota :palec:

Maneki
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 10.01.17 12:30

@Hajtlik napsano na testu: Při testování ode dne, kdy měla nastat menstruace, je zjišťování těhotenství pomocí testu možné v kteroukoliv denní dobu. Pokud provádíte test v době před očekávanou menstruací, použijte první ranní moč.
Ja si ho delala odpo a vysel neg a druhy den rano uz byl pozitivni. Jen ti chci usetrit penizky, ale samozrejme bych ti moc prala aby to vyslo… :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >