Reklama

Digitál Clear blue a 11 DPO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:04
Digitál clear blue a 11 dpo

Holky ukáže mi něco digitál od clear blue když jsem 11 dpo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:06

Ano me ukazal 9 DPO :pankac: :pankac: :pankac:

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:12

@KatkaLib Děkuji :) já právě měla 9 dpo čárku a dnes na maxovi 11 dpo nic tak jsem raději investovala :)

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:14
@Hajtlik píše:
@KatkaLib Děkuji :) já právě měla 9 dpo čárku a dnes na maxovi 11 dpo nic tak jsem raději investovala :)

tak takhle jsem to měla ja a než lovit duchy tak jsme na stejnych penězích :potlesk: a jak vyšel?

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:16

@KatkaLib Já udělám večer, max dnes ani tuk tak uvidíme.

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:17
@Hajtlik píše:

tak pošli foto a držím pěstí :hug: :hug: :hug: :hug:

Maneki
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 10.01.17 12:20

@Hajtlik pokud neni nic na maxovi tak digital bude negativni… jestli mas pred ms doporucuju delat rano…

smurfka
Nadpozemská drbna 29407 příspěvků 10.01.17 12:22
@Hajtlik píše:

utratíš tolik peněz za digitál a pak si ho uděláš večer? 8o
ano digitál ukáže brzo, ale když už stojí tolik, tak si ho prosímtě aspon dělej podle návodu..tudíž z první ranní moči. :roll: i když tvoje volba, tvoje peníze.. :mrgreen:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:23
@Maneki píše:
@Hajtlik pokud neni nic na maxovi tak digital bude negativni… jestli mas pred ms doporucuju delat rano…

Hajtlik měla čarku a test jsem si dělala odpoledne 2hodiny před tím jsem nepila a vyšel. A hlavně to plusko naskočilo okamžitě

Maneki
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 10.01.17 12:25

@KatkaLib psala ze dnes na maxovi 11dpo nic :nevim:

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:26

@smurfka @Maneki Je jedno kdy testy děláte, já a moje kamarádky také, jsme měli vždy silnější čárky večer než po ránu. Podle návodu, když už to tedy řešíme, je napsáno kdykoli během dne.

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 10.01.17 12:26

@KatkaLib Děkuji :)

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:28
@Hajtlik píše:
@KatkaLib Děkuji :)

neděkuj držím pěstí :hug: :hug: :hug:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 10.01.17 12:30
@Maneki píše:
@KatkaLib psala ze dnes na maxovi 11dpo nic :nevim:

ja to mela taky tak jeden vyšel druhy nevyšel tak jsem si koupila ten digi a udelala jsem si ho hned v nemocnici :lol: :lol: :lol: a bylo jasno, než lovit duchy a ta nejistota :palec:

Maneki
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 10.01.17 12:30

@Hajtlik napsano na testu: Při testování ode dne, kdy měla nastat menstruace, je zjišťování těhotenství pomocí testu možné v kteroukoliv denní dobu. Pokud provádíte test v době před očekávanou menstruací, použijte první ranní moč.
Ja si ho delala odpo a vysel neg a druhy den rano uz byl pozitivni. Jen ti chci usetrit penizky, ale samozrejme bych ti moc prala aby to vyslo… :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama