Digitální Clearblue - negativní výsledek

5
7.4.20 09:45

Digitální Clearblue - negativní výsledek

Krásný den holky! :hug:
S přítelem jsme se o miminko pokoušeli 25/03 (5.den po MS - radši to tu vše rozepíšu) podle MS kalendáře by to měl být můj plodný den.
Od minulého týdne mě bolí podbříšek, což mi nikdy tak dlouho před MS nedělalo (pokaždé mě začal pobolívat cca ty 2 dny před).
V pátek si přítel všiml, že mám oteklý obličej(alergie nemám), což přetrvává doteď. Na tváři mám divné červené flíčky a naskočili mi pupínky, což se mi taky nikdy nestávalo (max. 2 - 3 pupínky krátce před MS) a akné na obličeji jsem taky nikdy neměla a celkově při pohledu do zrcadla mi přijde, že nevypadám tak jako „normálně“. Prsa… Při doteku mě pobolívá jen pravé prso na straně. Snažím se to nijak nevnímat a nevsugerovávat si příznaky, abych potom nebyla dvakrát víc zklamaná.

Dnes 07/04 je to 13 dní od pokusu o mimčo. V noci se mi zdálo o pozitivním testu a ráno mi to nedalo a zkusila si udělat Clearblue digitální test, který vyšel negativní. :,( nedalo mi to a koukla jsem se dovnitř testu, kde byly dva papírové proužky. Na horním proužku byla modrá tučná kontrolní čárka a vedle ní nepatrně šla vidět druhá čárka. A moje otázka zní: Myslíte, že je tam alespoň nějaká naděje, že by se nám o malého prcka zadařilo? :srdce: Přikládám i fotky, abyste se na ně koukli taky a napsali mi váš názor.
Předem děkuju za odpovědi a přeji krásný den :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2710
7.4.20 09:47

Smarjaaaa, mas negativní test, nevím proč ho rozebíráš… chápu, ze se tesis, ale tohle já nepochopím. Používání ClearBlue je vyhazování prachu, kup si obyčejné papirkove testy s citlivosti 10 a zkousej tyhle… ideálně po termínu MS, která nepřijde. Ze se ti zda o pozitivním testu přece neznamená, ze pozitivní bude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.4.20 09:49

@horiska Tady na tom digitálním jsou vždy dvě čárky po rozdělání. Vím to bo jsem ho taky po negativním výsledku rozebrala :oops: Ale nemá se to. Být tebou bych testovala nejdřív obyč mamatestem. Tento digitální má citlivost 25 což by ukázalo až by si měla tak vysokou hladinu hcg v moči. Taky záleží kdy si měla ovulaci, možná to pichani v podbrisku byla ta ovulace a to je doba, kdy se teoreticky oplodní vajíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4279
7.4.20 09:51

@horiska ta druhá čárka u tohoto testu nic neznamená, měla jsem ji tam v obou případech, jak negativní tak pozitivní, jinak tento ma citlivost 25, kup si papírovou 10 a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.4.20 09:51

@Verurizeckova rozebrala jsem jej proto, že jejich citlivost není jako třeba u Mamatestu, který má 10 a také na „doporučení“ známé, které se to také tak stalo, že Clearblue ukázal negativní výsledek i přesto, že těhotná byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1769
7.4.20 09:52
@horiska píše:
Krásný den holky! :hug:
S přítelem jsme se o miminko pokoušeli 25/03 (5.den po MS - radši to tu vše rozepíšu) podle MS kalendáře by to měl být můj plodný den.
Od minulého týdne mě bolí podbříšek, což mi nikdy tak dlouho před MS nedělalo (pokaždé mě začal pobolívat cca ty 2 dny před).
V pátek si přítel všiml, že mám oteklý obličej(alergie nemám), což přetrvává doteď. Na tváři mám divné červené flíčky a naskočili mi pupínky, což se mi taky nikdy nestávalo (max. 2 - 3 pupínky krátce před MS) a akné na obličeji jsem taky nikdy neměla a celkově při pohledu do zrcadla mi přijde, že nevypadám tak jako „normálně“. Prsa… Při doteku mě pobolívá jen pravé prso na straně. Snažím se to nijak nevnímat a nevsugerovávat si příznaky, abych potom nebyla dvakrát víc zklamaná.Dnes 07/04 je to 13 dní od pokusu o mimčo. V noci se mi zdálo o pozitivním testu a ráno mi to nedalo a zkusila si udělat Clearblue digitální test, který vyšel negativní. :,( nedalo mi to a koukla jsem se dovnitř testu, kde byly dva papírové proužky. Na horním proužku byla modrá tučná kontrolní čárka a vedle ní nepatrně šla vidět druhá čárka. A moje otázka zní: Myslíte, že je tam alespoň nějaká naděje, že by se nám o malého prcka zadařilo? :srdce: Přikládám i fotky, abyste se na ně koukli taky a napsali mi váš názor.
Předem děkuju za odpovědi a přeji krásný den :srdce:

Pokud bys byla opravdu 13dní po úspěšném oplodnění pak by byl test (i 25) už pozitivní (1-2 t.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.4.20 09:53

@katroska ovulace byla 30/03, ale píchání v podbříšku začalo 04/04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
7.4.20 09:55

Bolesti můžou být klidně od ovulace. Jak dlouhý máš cyklus?
Pupínky a červené flíčky mám taky a víš z čeho? Z roušky :mrgreen:
Jinak test je negativní, ty dvě čárky tam prý bývají běžně proto se nemá rozebírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.4.20 09:56

@horiska Jestli si ovulaci měla 30.3, tak to je teprve 8 dni po ovulaci…to by ti stěží ukázal desitkovy test ducha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.4.20 09:57

@Prostemama96 cyklus mám 28 dní a pravidelnou MS.
Ta rouška by byla pravděpodobná, ale kolem úst. :D pupínky mám i na čele a spáncích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1769
7.4.20 09:58
@katroska píše:
@horiska Jestli si ovulaci měla 30.3, tak to je teprve 8 dni po ovulaci…to by ti stěží ukázal desitkovy test ducha

Ježíš teď to teprve čtu pořádně. Souložili 25.3 ovulace 30.3 (což těžko nějaká spermie přežila, ale kdo ví) a už testuje… Dobrý no… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.4.20 10:00

@Pajik 76 Možná přežila, spis ale ne…já ju chápu…taky jsem si tímto obdobím prošla :oops: Ale nepsala jsem na diskuze teda, jen jsem vás v tichosti četla a hodně se naučila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11310
7.4.20 10:02

Jdi se léčit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.4.20 10:05

@horiska Vím, že si řekneš, že se mi to lehko píše. Ale dam ti radu…opravdu dobře míněnou. Vy.er se na testování takhle brzy, když nevíš jak funguje ženské tělo. Prostě testuj až nepřijde MS. Zbalznila by ses z toho a zbytečně utracela peníze za testy. Běž radši něco dělat, číst, procházky,,,já nevím. Co máš rada a co můžeš v koronavirove situaci dělat. A nemyslet na to. Ze se ti o tom už zdálo, je příznak toho, že na to myslíš. I když si říkáš, ze ne, tak podvědomí je v tom až po uši. Zbytečně se budeš trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14668
7.4.20 10:06

Já to říkám pořád, že těhotenský testy by měly být na předpis až po vyšetření psychiatrem… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama