Digitální kukátko - sousedka plyve na dveře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 20:37
Digitální kukátko - sousedka plyve na dveře

Ahoj, nejedná se o rodinného příslušníka ale nevěděla jsem kam jinam to zařadit.

Prosím o názor, popř. jestli má někdo nějaký nápad nebo jestli někdo něco podobného prožil.

Přestěhovali jsme se s manželem a dvěmi dětmi do městského bytu před 3 měsíci. Poslední měsíc jsme měli podezření že nám někdo plyve na domovní dveře. Pořídili jsme si domovní kukátko se záznamem a zjistili jsme že to dělá naše sousedka z vedlejšího bytu. Co vím tak měla problém v domě s více lidma (nevím přesně s kterýma) a měla na mále aby ji nevyhodili z bytu. Chodí domů opilá údajně se i několikrát válela na chodbě. My sice víme kdo to tedy dělá, ale bojíme se to správci domu ukázat aby jsme neměli problém že monitorujeme chodbu, nevíme jak to funguje. Ale na druhou stranu přece si nenechám plyvat na dveře je nechutné otevřít dveře s vidět jak to stéká po dveřích a neustále to utírat. Pořídili jsme si to kvůli vlastní bezpečnosti a taky kvůli staršího syna aby věděl kdo zvoní nebo klepe a aby věděl zda může otevřít dveře. Co dělají ostatní sousedi je mi fuk a nešmírujeme je. Máte s tím někdo zkušenost? Můžeme to bez problému, pouze kvůli vlastní bezpečnosti ukázat správci? Dokázat tak že nám někdo takto znečišťuje dveře? Opravdu nevíme co s tím, děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 3619 příspěvků 30.03.19 20:40

Plivat jo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 20:41

Bože já jsem blbá, pardon. Samozřejmě že plivat… :oops:

GabinkaCh
Závislačka 3619 příspěvků 30.03.19 20:42

Ať jí chlap řekne že ji u toho viděl a pokud se to bude opakovat tak…

Le_lenaz
Kecalka 111 příspěvků 30.03.19 20:43

@GabinkaCh No právě…tak co? :nevim:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj, nejedná se o rodinného příslušníka ale nevěděla jsem kam jinam to zařadit.

Prosím o názor, popř. jestli má někdo nějaký nápad nebo jestli někdo něco podobného prožil.

Přestěhovali jsme se s manželem a dvěmi dětmi do městského bytu před 3 měsíci. Poslední měsíc jsme měli podezření že nám někdo plyve na domovní dveře. Pořídili jsme si domovní kukátko se záznamem a zjistili jsme že to dělá naše sousedka z vedlejšího bytu. Co vím tak měla problém v domě s více lidma (nevím přesně s kterýma) a měla na mále aby ji nevyhodili z bytu. Chodí domů opilá údajně se i několikrát válela na chodbě. My sice víme kdo to tedy dělá, ale bojíme se to správci domu ukázat aby jsme neměli problém že monitorujeme chodbu, nevíme jak to funguje. Ale na druhou stranu přece si nenechám plyvat na dveře je nechutné otevřít dveře s vidět jak to stéká po dveřích a neustále to utírat. Pořídili jsme si to kvůli vlastní bezpečnosti a taky kvůli staršího syna aby věděl kdo zvoní nebo klepe a aby věděl zda může otevřít dveře. Co dělají ostatní sousedi je mi fuk a nešmírujeme je. Máte s tím někdo zkušenost? Můžeme to bez problému, pouze kvůli vlastní bezpečnosti ukázat správci? Dokázat tak že nám někdo takto znečišťuje dveře? Opravdu nevíme co s tím, děkuji za odpovědi.

Dejte si na dveře cedulku, že kukátko je digitální a že pořízené záznamy putují k příslušným orgánům řešícím občanské soužití a pozorujte reakci. :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 30.03.19 20:43

Nepříjemná situace, aby vám tam nezačala matlat ještě něco horšího, když si na ni budete stěžovat…

Le_lenaz
Kecalka 111 příspěvků 30.03.19 20:45

:zed: hnus

Příspěvek upraven 30.03.19 v 20:58

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 20:47
@Průzkumník píše:
Dejte si na dveře cedulku, že kukátko je digitální a že pořízené záznamy putují k příslušným orgánům řešícím občanské soužití a pozorujte reakci. :lol:

To nás taky napadlo, otázka jestli bychom z toho neměli problém jako že monitorujeme chodbu. :nevim:

@Kriss Tina Nestrašte prosím! :zed:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 20:50
@Anonymní píše:
To nás taky napadlo, otázka jestli bychom z toho neměli problém jako že monitorujeme chodbu. :nevim:@Kriss Tina Nestrašte prosím! :zed:

A kdo Vám to dokáže? Musí mít povolení, aby vám vlezli do bytu a něco kontrolovali.

Na vsi by ji chlap proplesknul, nejlépe za střízliva a kdyby to nepochopila, tak polít párkrát vodu.

A co sousedé? Je s něma řeč?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 20:56

@Průzkumník

No jo povolení by mít museli, ale pouze pokud bychom to tomu správci neukázali, ale my to řešit potřebujeme máme 2 malé děti a nenechám je šahat na flustance od někoho takového. A co kdybychom to někdy nedejbože potřebovali např. kdyby někdo chtěl vykrást sousedy naproti atp… Nemůžu si nechat plivat na dveře ale zase nechci kvůli nějaké koze od vedle lítat po policajtech protože mě udá kvůli GDPR :?

Sousedé odnaproti ji nemají v lásce…

Božislava
Závislačka 2928 příspěvků 30.03.19 21:04

Kolik stojí digitální kukátko a kde se kupuje? My máme normální kukátko, ale není přes něj vidět, někdo o něj típnul cigaretu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:06

@Božislava Na internetu, nás stálo asi 2.000, má záznam a detektor pohybu, jde vidět dobře k v noci. Koukněte na internet.

Božislava
Závislačka 2928 příspěvků 30.03.19 21:07
@Anonymní píše:
@Božislava Na internetu, nás stálo asi 2.000, má záznam a detektor pohybu, jde vidět dobře k v noci. Koukněte na internet.
:dance:
Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7943 příspěvků 30.03.19 21:13
@Anonymní píše:
@Průzkumník

No jo povolení by mít museli, ale pouze pokud bychom to tomu správci neukázali, ale my to řešit potřebujeme máme 2 malé děti a nenechám je šahat na flustance od někoho takového. A co kdybychom to někdy nedejbože potřebovali např. kdyby někdo chtěl vykrást sousedy naproti atp… Nemůžu si nechat plivat na dveře ale zase nechci kvůli nějaké koze od vedle lítat po policajtech protože mě udá kvůli GDPR :?

Sousedé odnaproti ji nemají v lásce…

Stáhněte ten záznam na mobil a řekněte jí nebo správci, že to máte natočené na mobilu. Tím se žádný zákon/vyhláška neporušuje (natáčením na mobil) a nikdo nepozná odkud to je.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama